Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
WP темите от 10 години са едни и същи:
  1. Коя тема?
  2. Кой плъгин?
  3. Защо ми толко бавен сайта?
  4. Суперхостинг искат да ме местят на ВПС!
1. Каква архитектура?
2. Кои технологии?
3. Дай код на кило.
4. Беше хубав проект в началото.
 
И Амин Тест. Те милите няма да разберат какво им се обеснява. Прекалено много конспирации имат да нищят, за да си усмислят всеки един ден, отваряйки очите си и вдишвайки първата глъдка въздух. Като цяло хабене на кислород.
Честно казано, очаквах повече умствен капацитет от теб, ама явно положението е "Не бийте пианиста, той толкова си може".

Не казваш нищо по данните от VAERS - официална институция. Нищо конкретно. Никакъв смислен аргумент. И двамата с теста залагате на снизходително отношение към тези, които, за разлика от вас, си служат с официални данни, логика и факти.

Силно се надявам поне да можеш да четеш (писането го докарваш до някъде). Направи си труда и прочети този пост.

Айде да те видим па ти колко можеш. Изложи смислени аргументи, с които да обориш правителството на ЮК, Фаучи и другите източници, посочени в поста.
Или ще предпочетеш да пропуснеш, щото да не ти секне ентусиазмът? Пускам го, осъзнавайки, че сигурно ще бъде " хабене на кислород плюс време и усилия".

 
Честно казано, очаквах повече умствен капацитет от теб, ама явно положението е "Не бийте пианиста, той толкова си може".
А не би трябвало. Виж че използва умствения си капацитет само и единствено да се закача с който му е удобно. Дори го определихме, че мисли 95% като нас, но целта му във форума е да е срещу нас. С такава цел наистина няма какво друго да прави, освен да заобикаля очевадните факти и да ни замерва с елементарни определения и опити за обиди. Подобно на Теста, само че на онзи явно и света му е нещо крив и все е недоволен.
 
но целта му във форума е да е срещу нас.
Всъщност целта му е да намери начин да оправдае глупостта, която е извършил срещу себе си. Принизявайки ни до прости конспиратори, той си създава фалшивата илюзия, че е по-умен от нас и е взел правилното решение. То е същото с религиозните фанатици - сред еретици са много набожни, ама, четейки библията, неизбежно започват да изпитват съмнения. :)
 
От конспираторките групи "Според мен тооа студ не е случаен, нещо става но крият!" :D
Кат не щете да мрете от ваксини - нА ви криогенетика. ;)

А вече ще имаме и още аргументи в защита на тезите си срещу жертвите на медийната пропаганда:

 
Торбалана обаче вече само по шит темите пише, и него го хванаха лудите :D
Че то други не останаха. В тези поне има екшън и хранилка.

WP темите от 10 години са едни и същи:
И 99% от питащите са си останали на нивото от тогава
 
WP темите от 10 години са едни и същи:
  1. Коя тема?
  2. Кой плъгин?
  3. Защо ми толко бавен сайта?
  4. Суперхостинг искат да ме местят на ВПС!
По спомени имаше някакви за вируси, промокод пак за СХ, миграция.

Тоест ти си форумният Костадин Костадинов
Този не е ли антиваксърче с ваксерчета в екипа.
 
WP темите от 10 години са едни и същи:
  1. Коя тема?
  2. Кой плъгин?
  3. Защо ми толко бавен сайта?
  4. Суперхостинг искат да ме местят на ВПС!
По спомени имаше някакви за вируси, промокод пак за СХ, миграция.

Тоест ти си форумният Костадин Костадинов
Този не е ли антиваксърче с ваксерчета в екипа.
 
Честно казано, очаквах повече умствен капацитет от теб, ама явно положението е "Не бийте пианиста, той толкова си може".

Не казваш нищо по данните от VAERS - официална институция. Нищо конкретно. Никакъв смислен аргумент. И двамата с теста залагате на снизходително отношение към тези, които, за разлика от вас, си служат с официални данни, логика и факти.

Силно се надявам поне да можеш да четеш (писането го докарваш до някъде). Направи си труда и прочети този пост.

Айде да те видим па ти колко можеш. Изложи смислени аргументи, с които да обориш правителството на ЮК, Фаучи и другите източници, посочени в поста.
Или ще предпочетеш да пропуснеш, щото да не ти секне ентусиазмът? Пускам го, осъзнавайки, че сигурно ще бъде " хабене на кислород плюс време и усилия".

Нищо не очакваш и пак си разочарована, нали?

Кога почнахме да вярваме на правителства, или просто то мисли по нашия начин и ни е изгодно така. По-скоро това си мисля аз. Четох, дръг та пляс. Как точно една ваксина мутира? Какво обосновка искаш на такава абсурдна изцепка? И колко точно пъти ще ни го споделяш това. Сипи му на човека една люта ракийка и го остави да размишлява във фейса.
 
Този не е ли антиваксърче с ваксерчета в екипа.
Обърна палачинката или беше ваксър после стана анти, не помня точно кое след кое беше. Но има негови лафове от типа: Хората без ваксини са убийци
 
Копейкин, доказва смрадтта на гнило от всички патреоте. С риск да се повторя :D целта е разделение на хората. Нужно е да има бели и черни, мюсулмани и християни и т.н. TрансXYZсекшуъл и лъмбърсекшуъл :eek: са друга бира там ни съ месим.
 
Нищо не очакваш и пак си разочарована, нали?
Горе-долу.. :(

Кога почнахме да вярваме на правителства,
В поста посочвам данни от официален медицински институт, а не поредната изцепка на корумпирано правителство. Трудно ти е да направиш разликата, нали? :)

Как точно една ваксина мутира?
Нещо съм пропуснала, явно. Покажи ми, моля те точното изречение, в което се казва това?

Знам, че слушаш само определени"лекари" - платените пропагандатори на директивата. Ето да се разнообразиш с мнение на поредния лекар, който не се е продал за жълти стотинки, а продължава да се опира на медицинските факти.

Някои акценти в резюме, понеже знам, че ще избягаш с 200 от жестоката действителност:

предсказах акумулиращата токсичност на тези прототипи на ваксини и това вече е неоспорим факт /само генерализираната миалгия от 5% след първата доза вече е около 65% след 3-тата доза, а това е невинна странична реакция, и не ми се мисли за малигненените /злокачествени/ странични реакции на ваксинационните прототипи/, предвидих преди още над 5 месеца и насилието срещу лекари във връзка с тези напълно нелепи ваксинации и това стана, уви…

И сега неврологиите са пълни с инсулти, получени след ваксинацията с тези прототипи, но колегите ги е страх и си мълчат. Естествено починалите пациенти не се пишат починали от ваксинацията и затова официално няма у нас данни за този вид смъртност, но ако се направи проучване колко от починалите имат поне една ваксинация истината ще стане крещящо ясна за всички.

Целият текст:

 
И аз още не съм набоцкан, иначе вируса го минах 1 път. Като цяло нещо много ги оплетоха нещата с тези ваксини, хич да не им вярваш, всеки който си зададе 2-3 въпроса ще види, че някои неща не се връзват. В началото мислих да се ваксинирам, но сега май по-скоро не, чакам да свърши най-после тая истерия, че не се издържа вече...

П.П. Нито новини гледам, нито разни доктори и професори влогъри, просто лично мнение, че нещо не е така, както го представят, мирише...
 
И аз още не съм набоцкан, иначе вируса го минах 1 път. Като цяло нещо много ги оплетоха нещата с тези ваксини, хич да не им вярваш, всеки който си зададе 2-3 въпроса ще види, че някои неща не се връзват. В началото мислих да се ваксинирам, но сега май по-скоро не, чакам да свърши най-после тая истерия, че не се издържа вече...

П.П. Нито новини гледам, нито разни доктори и професори влогъри, просто лично мнение, че нещо не е така, както го представят, мирише...
Това беше ясно още след втория месец от така наречената "пандемия". Видя се, че няма нищо страшно за над 95% от хората. Все пак обаче циркът продължава...

Иначе специално за тестиса, защитника на белите престилки:

 
В началото мислих да се ваксинирам, но сега май по-скоро не,
Абсолютно безсмислено ако вече си го карал.
Просто ще поиграеш на руска рулетка ако се боцнеш.

 
1 година, някъде след като го изкарах имам и антитела за сертификат, тоест уж имам защита още. Смешното е, че ти дават 3 месеца сертификат при положение, че съм с доста антитела, а ако имам ваксина получавам за цяла година без никой да провери дали изобщо след ваксината имам някакви антитела. Иначе гадното е за пътувания в чужбина, че всеки път трябва да плащаш за тестове, разход си е. В България те пускат нявсякъде, не е проблем дали имаш сертификат или нямаш.

Иначе кофти, че всички са разделени по тази тема, но нито ще тръгна да убеждавам едните, нито другите. Всеки сам си знае, имам много ваксинирани познати, както и такива, които изобщо нямат намерение да се ваксинират. Ще стане ясно в един момент след 20-30 години може би, когато се учи вече по история, какво е трябвало или не е трябвало да се прави, то винаги времето показва.
 
1 година, някъде след като го изкарах имам и антитела за сертификат, тоест уж имам защита още. Смешното е, че ти дават 3 месеца сертификат при положение, че съм с доста антитела, а ако имам ваксина получавам за цяла година без никой да провери дали изобщо след ваксината имам някакви антитела. Иначе гадното е за пътувания в чужбина, че всеки път трябва да плащаш за тестове, разход си е. В България те пускат нявсякъде, не е проблем дали имаш сертификат или нямаш.

Иначе кофти, че всички са разделени по тази тема, но нито ще тръгна да убеждавам едните, нито другите. Всеки сам си знае, имам много ваксинирани познати, както и такива, които изобщо нямат намерение да се ваксинират. Ще стане ясно в един момент след 20-30 години може би, когато се учи вече по история, какво е трябвало или не е трябвало да се прави, то винаги времето показва.

Има и един друг момент, че ако не се ваксинираш струваш няколко пъти повече на здравната система ако случайно се разболееш. Това вече времето го е показало. Чисто статистически. Естествено много хора не стигат до болници.

В някои държави, който не се ваксинира плаща по-високи здравни застраховки и има по-високи данъци за да се компенсира.

Не те ли притеснява факта, че в най-бедните държави (или по-точно където има най-високо недоверие във властите) има най-ниско ниво на ваксинация?

Българите винаги сме били най... За това все сме избирали губещата страна при 1-вата и 2-рата световна война. Та и сега е така.
 

Горе