Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Нещо съм пропуснала, явно. Покажи ми, моля те точното изречение, в което се казва това?
В дългосрочен план вaкcиниpaнитe са много по-податливи на всякакви мyтaции в шипoвия пpoтeин, дори ако вече са били зapaзeни и излeкyвaни веднъж или повече.
Четете го това пиянде, да не стават грешки. ;) Ваксинираните имах предивд. Наскоро врътнаха X-Man. Аз искам да имам телепатични умения, ако може. :D
 
Надявам се разбираш, че ваксините за коронавирусите не се разработват от вчера, а от десетилетия? Т.е. не е като да си сложиш нещо ново.

Примера, който даваш с "Don't look up" е много хубав, защото е показателен. Adam McKay не е случаен.



Българите (особено форумниците, които така усилено спамят в тази тема) знаят повече от хилядите учени по света, нали така? Не работят така нещата. Напълно заслужено се водим за клоаката на Европа. ;)
Това, което обягва на повечето тъпанари тук е, че анти-грипните ваксини са разрабитки от много години, и същата методика и технология е вложена в тази за Ковид. Единственото, което ги плаши безсмърните антита е, че не е имала период от 100 години, в който да се проследи ефекта й в дългосрочен план върху инжектираните организми. Това е цялата драма, за която драпат тук. Както е факт, че в този форум всички са висшисти по виросология, химия, медицина и каквото се сетиш.

Друго ме напушва на смях. Излизат и дишат най-мръсния въздух на двета, ядат най-отровните храни в Европа, получават най-некачествените медицински услуги, а в същото време се пазят от тази "отрова" да не има влезе в толкова чистичката кръв, която на практика е затлачена от купищата боклуци, които по-горе изброих.

Да не говорим за колко други неща имат да се притесняват.

272296650_10224259360105481_5641085462154059956_n.jpg

Моля ти са, пиши по-достъпно. Ползваме форома за разпускане.
Чак някъде след средата на поста разбрах мнението ти за Маккей.
Като му чета постовете усещам как ваксината започва да излиза от всичките ми отвори.
 
Това, че медиите дават гласност само на тези, които се придържат към партийната линия не ги прави последна инстанция. Да не говорим за бруталната цензура по социалки и търсачки.
Мрежата дават поле за изява на всякакви откачалници. Просто не следиш правилните канали и ресурси в мрежата. Телевизията и големите медии не са място да се осведоми човек. Те са за тези, които им се живее под купола на правителствената идеология, която е в разрез с тези на обикновения човек.
 
Като му чета постовете усещам как ваксината започва да излиза от всичките ми отвори.
Излиза ли?? Викай още боцкани да детоксикираме, викни повече. Аз съм форумния Кашпировски, лекувам през екрана!

Иначе, аз пък като ти чета твойте постове, изпитвам познатата наслада от срещата със симфонията на мисленето на работническата класа. Имат всички компоненти, редовно гарнирани с "малки симпатични правописни грешчици, доказващи, че поста е сътворен от естествено образувания и изкуствено образован мозък на отрудения човек". Това много се харчи сред ценителите, че им е писнало от интелект0алци, престорени на простонародници. Всички търсят автентичното.:)

С 2 думи, аз съм на принципа: за ваксираните или добро, или нищо.:)
Наскоро врътнаха X-Man. Аз искам да имам телепатични умения, ако може. :D
Имам подозрения, че са ви вкарали генчото на Били Бой. Расте във всички ви като онуй гадното в "Пришълеца" и като излезе, ше ни почнете... (Те затуй наложиха маските, да не можем да ви познайм после как сте се разубавили.)
 
Четете го това пиянде, да не стават грешки. ;) Ваксинираните имах предивд.
Недей да обвиняваш и набеждаваш човека за своята неграмотност. Нужна ти е не телепатия, а мъничко мисловна дейност и способност да вербализираш мисълта си.

Изцепваш се, че някой казал, че ВАКСИНИТЕ мутирали, а после обвиняваш нас, Мънги и папата, че не сме ти прочели дълбоката мисъл. Чети ги тия постове преди да ги пускаш. Имаш и опция редакция, ако не си догледал нещо. Щото олекваш толкова много, че започваме да те възприемаме като газ, а не като ваксиниран срещу грипа опитен мишок. :)
 
Щом е така, защо се оказаха напълно неефективни, бре пиле шарено?


Кои са учените, на които можем с чиста съвест да се доверим? Фаучи и гейЦ?
Ние всеки ден пускаме официални данни от доказани авторитети, докато вие просто идвате да повърнете малко от погълнатата пропаганда. Нали си се набол, що не си живееш живота?

И Клоаката сме не защото не искаме да участваме в медицински експеримент. Други са причините, само да ти кажа...
Да бе, Гейтс е най-големия учен. Лауреат. :D Човекът е предприемач, алчен за власт и пари, сякаш ще ги носи на оня свят.
Не мога да разбера някакви такива хора. Алчнеят за пари, имоти, власт ... и накрая пак се побират в 2 кв. м.
Аз съм човек, а не опитна мишка. Като видя как Бил Гейтс си слага ваксина от файзер и съм абсолютно сигурен, че това е ваксина, и че слага такава и на децата му, тогава ще си бия и аз. Защото аз съм слушал както експото, на което обясняваше, че ако сме 3 млрд. души ще си живеем перфектно, така и срещата, на която предупреждаваше, че света не е готов за пандемия 1 година преди тя да стане факт.
СлучаЕност?!
Не мисля.
 
Недей да обвиняваш и набеждаваш човека за своята неграмотност. Нужна ти е не телепатия, а мъничко мисловна дейност и способност да вербализираш мисълта си.

Изцепваш се, че някой казал, че ВАКСИНИТЕ мутирали, а после обвиняваш нас, Мънги и папата, че не сме ти прочели дълбоката мисъл. Чети ги тия постове преди да ги пускаш. Имаш и опция редакция, ако не си догледал нещо. Щото олекваш толкова много, че започваме да те възприемаме като газ, а не като ваксиниран срещу грипа опитен мишок. :)
Ти може би правиш някаква разлика, но на мен лично ми звучи еднакво абсурдно. Не ми се сърди, но опитните мишоци са тези, които нямат избор и насила ги подлагат на експерименти. Случая с Ковид ваксините е друг и е съвсем свободно-избирателно. Така, че айде пак помисли кой с какво се изцепва. Опитните мишоци могат да се водят свободно и тези, които избират новите модели телефони с 5G, примерно. Говори ли ти нещо и на другите антивакси това с 5G? Нали се сещаш, мутации, умиращи гълъби, светещи в зелено хора. :D

Всеки път когато някое антиваксърче ми заобеснява за това как ваксината ще затрие всеки, който си е я сложил след някоя друга година ми идват някои доста странни въпроси, на които биха се озъбили и те. Да рече, че болните им мозъци имат право и планът е да се отърват от по-голямата част от населението на земята. Щом са почнали това, скоро и до другите ще се стигне под една или друга форма. Какво ли ще измислят за останалите "трезвомислещите".

Да бе, Гейтс е най-големия учен. Лауреат. :D Човекът е предприемач, алчен за власт и пари, сякаш ще ги носи на оня свят.
Не мога да разбера някакви такива хора. Алчнеят за пари, имоти, власт ... и накрая пак се побират в 2 кв. м.
Аз съм човек, а не опитна мишка. Като видя как Бил Гейтс си слага ваксина от файзер и съм абсолютно сигурен, че това е ваксина, и че слага такава и на децата му, тогава ще си бия и аз. Защото аз съм слушал както експото, на което обясняваше, че ако сме 3 млрд. души ще си живеем перфектно, така и срещата, на която предупреждаваше, че света не е готов за пандемия 1 година преди тя да стане факт.
СлучаЕност?!
Не мисля.

Тоя пък. :D
 
Ти може би правиш някаква разлика, но на мен лично ми звучи еднакво абсурдно. Не ми се сърди, но опитните мишоци са тези, които нямат избор и насила ги подлагат на експерименти. Случая с Ковид ваксините е друг и е съвсем свободно-избирателно. Така, че айде пак помисли кой с какво се изцепва. Опитните мишоци могат да се водят свободно и тези, които избират новите модели телефони с 5G, примерно. Говори ли ти нещо и на другите антивакси това с 5G? Нали се сещаш, мутации, умиращи гълъби, светещи в зелено хора. :D

Всеки път когато някое антиваксърче ми заобеснява за това как ваксината ще затрие всеки, който си е я сложил след някоя друга година ми идват някои доста странни въпроси, на които биха се озъбили и те. Да рече, че болните им мозъци имат право и планът е да се отърват от по-голямата част от населението на земята. Щом са почнали това, скоро и до другите ще се стигне под една или друга форма. Какво ли ще измислят за останалите "трезвомислещите".



Тоя пък. :D
Мойто момче, искаш ли и аз да се снимам как ми бият инжекция с глюкоза (физиологичен разтвор), и да напиша сърцераздирателна публикация за това колко е важно да се ваксинираш?! :D
Дейба и будалите ви... Кога ще се научите, че не всичко, което лети, става за ядене?!
 
Мойто момче, искаш ли и аз да се снимам как ми бият инжекция с глюкоза (физиологичен разтвор), и да напиша сърцераздирателна публикация за това колко е важно да се ваксинираш?! :D
Дейба и будалите ви... Кога ще се научите, че не всичко, което лети, става за ядене?!
Каруцарче, другаде псувните. Всички можем да спуваме. Явно не си от много умните щом прибяхваш до такива изразни средства.

Снимай се както искаш. Сигурно не си много красив, но какво пък, всеки има нужда да покаже, че бившия не е чак толкова зле.

Това е показал, това иска да види обществото, натам ако не е седял в теб не можеш да бъдеш сигурен. И ти ли с конспирациите, супер, още един.
 
Каруцарче, другаде псувните. Всички можем да спуваме. Явно не си от много умните щом прибяхваш до такива изразни средства.

Снимай се както искаш. Сигурно не си много красив, но какво пък, всеки има нужда да покаже, че бившия не е чак толкова зле.

Това е показал, това иска да види обществото, натам ако не е седял в теб не можеш да бъдеш сигурен. И ти ли с конспирациите, супер, още един.
Всички можем на спуваме, ама явно не всички можем да псуваме. Да вземем да се научим да пишем правилно, преди да пишем, знам ли...?!
Я кажи защо си толкова разстроен?! Защото си се боцнал и чак сега разбираш колко си се преебал ли?! Спокойно, негър, света няма да свърши с теб. Само човешкия генофонд малко ще се подобри.
Гледай телевизия, чети медии и вярвай на всичко казано и написано като безмозъчно зомби.
Ще се опитам да те ограмотя, знам, че е загубена кауза, ама ще се опитам.
Повече от 7 млрд. души има по света (според данни на ООН). Знаеш ли кое е проблема? Че немалка част от тези хора са икономически неактивни единици. Такива, които само натоварват социалната система на държавата си - пенсионери, болни хора, инвалиди и др.
Защо според теб периодично се появяват вируси, за които никой никога не е чувал?! Защото тези вируси се измислят в лаборатории. Коронавирус, ебола, спин къде мислиш, че са измислени?! В Китай ядат всичко, което се движи и много от нещата, които не се движат. И чак след стотици и хиляди години се появява тоя вирус?! Айде бе, ти сериозно ли вярваш в това?!
Защо огнищата на ебола и спин са били в Африка, задавал ли си си този въпрос?
А защо огнището на коронавирус беше в Китай първоначално?
Знаеш ли защо в Италия също имаше огнище? А знаеш ли каква им беше средната възраст на италианците преди коронавируса?!
Колкото по-дълго си жив, толкова по-дълго държавата ще ти плаща пенсия, помощи за лекарства и др. Идеята е, че ако не си икономически активен (да работиш и да произвеждаш), то ти си само натоварване на бюджета на страната си.
Задавал ли си си въпроса защо точно тогава го пуснаха тоя вирус? И защо точно в Ухан?
Прочети какво е имало тогава и ще разбереш как този ворус се разпространи толкова бързо.

Или пък вярвай на всичко, което говорят по новините в 7 и съществувай като тъп бройлер в птицеферма!
 
Много умно зайче-байче. Както писах и преди, преебан не се чувствам. Не се притеснявам от нищо, само от факта, че съм заобиколен от идиоти, но и с това се свиква. Също така писах, че медии и телевизиите не са източника ми на информация, което ако следеше темата нямаше да се изцепват така. Щото ти си мана небесна за социалната система. Нали в тези категории влизат бабите и дядовците ти бе, мамутчо. Да, ще ходиш да бачкаш за тях, както след време твоите деца и внужи ще бачкат за теб. Ако не си свикнеш от сега, ще ти е трудно. Съмнявам ме, че ще ходиш с памперс за възрасни на работа, но не се знае, може да си падаш по извращения.

Боже, ти си по-откачен и от оня професора с косата тук. Нандито е като пролетен бриз в сравнение с теб. На теб конспирацията ти извира, направо тече от двете ти полукълба под гърба. Чак се усеща и през монитора ми. Колкото до изпускането на вируса от лабораторията на Китай, е поредната човешка грешка. Мислиш ли, че някой би пуснал така нещо, което не може да контролира? Това ще е много глупаво. А ако се поразходиш из Африка ще разбереш и защо там се зараждат по естествен начин такива зарази.

Не си давай дупарат да я боцкат. Дръж фронта. ;)
 
Последно редактирано:
Ходил съм и в Африка, и в Китай. Последно в Китай (Гуанджоу) преди пандемията. Ти ходил ли си, разбирач?!
Бабите ми и дядовците ми отдавна са покойници. И моите, за разлика от много други, работеха до последно. Та можеш да се лъзгаш и по тоя параграф, зелко. И да, аз съм манна небесна (пише се манна, неграмотник), защото се самоосигурявам на максимума от бая време.
Теб на колко те осигуряват, г-н Морков?!
И не, не разчитам на социалната система за като остарея. Разчитам на себе си. Грешка? Коронавируса е грешка, спина и той, еболата и тя ... Най-голямата грешка е на майка ти, че те е родила, ми се струва...
 
Съжалявам за бабите и дядовците ти, това не е общата статистика обаче. И какво като си ходил. Сигурно си бил в най-бедните места, за да ми обенсяваш, че си видял истинското лице на Африка? Съмнявам се, иначе щеше да си на друго място. Мен ме осигуряват на макса, тъпунгер. Не се притеснявай. И на майка ли бе? Леле, наистина летвата е ниска тук. Предполагам си някакво дебело, незадоволено момченце със садистични наклонности, които рано или късно ще избият, но не се притеснявай и там са измислили инжекции.
 
Последно редактирано:
А дано, ама надали. Като гледам как пишеш и се изразяваш, макса за теб ще да е 650 лв. Аз повече не бих платил на олигофрен. В комуналното ли бачкаш, я си признай?! Язък, че няма инжекции за олигофрения, че на теб щяха да са ти нужни 4, разбирач. Лично аз, ако имаше, бих ти бил и 6, ама само ще изхабим материала за неспасяеми случаи. :D
 
Каруцарче, другаде псувните. Всички можем да спуваме. Явно не си от много умните щом прибяхваш до такива изразни средства.
Всичко нямаше да олекне, ако не беше дългата ти история в темата, в която не остана неупотребен обиден епитет от теб към "нас" (макар че "ние" не "сме" група, но нали така е приказката "вие антитата":)). Не ми се рови, макар че мога да го направя. И там става ясно, че Ксайнов е любезен в сравнение с теб (всичко това като оставим настрана кой е прав в случая; не си ти:)). Ти имаш само един "аргумент": Искам да съм в кюпа на силните. Повтаряш го постоянно под най-различни форми, добавяйки рутинните обидни епитети (те не че са обидни, само целта им е такава; не вярвам някой да се засяга от тях наистина). С това обикновено се изчерпва съдържанието в коментарите ти.
Леле, наистина летвата е ниска тук.
Ааа, не така! Знаеш ли каква пресявка има за разрешение да пишеш тука? То са сивита, то са есета, то е чудо.. Тука е сбран елита на форума; останалите, неблагонадеждните, сме ги пуснали по другите незначителни теми да лаваджийстват.:)
 
Всичко нямаше да олекне, ако не беше дългата ти история в темата, в която не остана неупотребен обиден епитет от теб към "нас" (макар че "ние" не "сме" група, но нали така е приказката "вие антитата":)). Не ми се рови, макар че мога да го направя. И там става ясно, че Ксайнов е любезен в сравнение с теб (всичко това като оставим настрана кой е прав в случая; не си ти:)). Ти имаш само един "аргумент": Искам да съм в кюпа на силните. Повтаряш го постоянно под най-различни форми, добавяйки рутинните обидни епитети (те не че са обидни, само целта им е такава; не вярвам някой да се засяга от тях наистина). С това обикновено се изчерпва съдържанието в коментарите ти.

Ааа, не така! Знаеш ли каква пресявка има за разрешение да пишеш тука? То са сивита, то са есета, то е чудо.. Тука е сбран елита на форума; останалите, неблагонадеждните, сме ги пуснали по другите незначителни теми да лаваджийстват.:)
И въпреки това да съм споменал някой от рода ти? Ако за теб моето "рисуване" на сценарии с вас и това някой да ти сипе псувня и после да спомене майка ти, значи имаш проблем, човече. Но пък имат и хубава страна на нещата - не се обиждаш лесно. ;)

Колкото до човека с пробитите теории и предположения, и за толкова съм работил и за по-малко. Въпросът е къде ще стигнеш и ще ги заслужаваш ли. Не можем всички като теб да сме велики. Мисля, че се изразявам много точно и това, че мозъка ти скрибуца при разгадаването на написаното от мен, говори за ниско еволюционно ниво. Не е лесно да изпълзиш от блатото, сменяйки хрилете с бели дробове и да четеш форуми.
 

Горе