Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Спестил съм ви много и много. Много кофти впечатление ми направи как се хвърляте като койоти върху Блинки. Дел Торо бил, не знам кой си, той си е той, влизате много грубо само да усетите малко кръвчица. Нахвърлят се и на всеки, който не е съгласен с вас. Вие сте на път да загубите съюзник. Дори не го осъзнавате. Начина ви на изказ и отношение са долнопробни.
Слагам ви под общо кратно, та белким станете по силни като глутница.
Все още ви спестявам много неща, но ако преценя ще говоря и може да стане огромно завихряне.
Да, Блинки ме кефи. Хайде да видим сега в колко грехове ще ме обвините.
 
Последно редактирано:
Спестил съм ви много и много. Много кофти впечатление ми направи как се хвърляте като койоти върху Блинки. Дел Торо бил, не знам кой си, той си е той, влизате много грубо само да усетите малко кръвчица. Нахвърлят се и на всеки, който не е съгласен с вас. Вие сте на път да загубите съюзник. Дори не го осъзнавате. Начина ви на изказ и отношение са долнопробни.
Слагам ви под общо кратно, та белким станете по силни като глутница.
Все още ви спестявам много неща, но ако преценя ще говоря и може да стане огромно завихряне.
Да, Блинки ме кефи. Хайде да видим сега в колко грехове ще ме обвините.
Ти си тотално неспособен да разбереш просто изречение. Потвърдено от многобройни тестови изпитания.

Всички подхождаме с огромно уважение към Блинки, а болната ти кратунка какво е видяла - това не можем да го контролираме. И стига си правил жалки опити за фелацио. Убедена съм, че дори Блинки би се подразнил от инфантилната ти мазньоч. :)
 
Все още ви спестявам много неща, но ако преценя ще говоря и може да стане огромно завихряне.
Моля те да премислиш и да ни простиш и този път. Помисли до какви непоправими последствия може да доведе истината в очите: навехнати самочувствия, изкълчени самомнения, счупени характери... Не отваряй кутията на Пандора, ти си милостив човек.
 
Прочетох я тая статия. Интересно дали ще свърши работа тая бърлога, когато дойде време.
 
Прочетох я тая статия. Интересно дали ще свърши работа тая бърлога, когато дойде време.
Няма снимки и не е ясно какво точно представлява, но като цяло идеята е добра и никак не е нова. В Америка си имат подземни градове, така че има преспектива :)
 
@hristonev
Как е положението при вас, всичко в поносими граници ли е?
снощи по това време ме лепна яко болка в кръста рамене глава очи, температура. Завих се 18 одеала и по едно време се събуждам мокър, без розово в съня. Същото нещо и булката, с разликата, че тя беше нормално покрита. Днес почти нищо ми няма, тъкмо намерих телефона на фирмите за последни услуги... па то зе че замина, язък. За тролите, правя си черен хумор със себе си. Да няма лай. Снощи 2 аналгина. Днес аспирин, вит ц, цинк и чай. Мисля отчета е пълен, ако съм забравил ще дописвам. Утре вечер май трябва да излезе пцр-а на булчето. Нали сме у длибоката провинция та с транспорт 5лв и 2 дни закъснение идва резултата. Аз тъй като съм кривак няма да се тествам и няма да си взимам зелен сертификат, пък било то разписан директно от създателя.
 
снощи по това време ме лепна яко болка в кръста рамене глава очи, температура. Завих се 18 одеала и по едно време се събуждам мокър, без розово в съня. Същото нещо и булката, с разликата, че тя беше нормално покрита. Днес почти нищо ми няма, тъкмо намерих телефона на фирмите за последни услуги... па то зе че замина, язък. За тролите, правя си черен хумор със себе си. Да няма лай. Снощи 2 аналгина. Днес аспирин, вит ц, цинк и чай. Мисля отчета е пълен, ако съм забравил ще дописвам. Утре вечер май трябва да излезе пцр-а на булчето. Нали сме у длибоката провинция та с транспорт 5лв и 2 дни закъснение идва резултата. Аз тъй като съм кривак няма да се тествам и няма да си взимам зелен сертификат, пък било то разписан директно от създателя.
Честито! Вече сте имунизирани. Воистина имунизирани, а не като 28% от местната популация. ;)
 
За тролите, правя си черен хумор със себе си. Да няма лай.
:):) Викаш, поне за самоиронията още не са ни погнали. Макар че психологетите на новуту нормалнуту казват, че тя също вреди, щото психиката работела с модели и други хора могат да се припознаят в твоята самоирония и да се почувстват зле.:)
Аз тъй като съм кривак няма да се тествам и няма да си взимам зелен сертификат, пък било то разписан директно от създателя.
И аз така - нито тест, нито вакса - лично решение!:) На който както и да му прозвучи, но и да почнат да падат като мухи около мен, няма шанс да си променя самоволно решението. Ако успеят да ме приведат във вид удобен за манипулация, вече не е мое решение.

Иначе се надявам всичко при вас там да протече нормално и благополучно.
 
Няма снимки и не е ясно какво точно представлява
Да, той нали бил таен град (както си трябва)
но като цяло идеята е добра и никак не е нова. В Америка си имат подземни градове, така че има преспектива :)
Изобщо не е нова идеята и е многократно реализирана, не само в Америка. Но да не възбуждам антиконспи страсти:)
И това само за градове, като оставим настрана всякакви секретни подземни бази и т.н.
М/у др., сега не мога да намеря статиите, но още по-миналата година имаше регистриран ръст от над 700% търсене на луксозни бункери от милиардери. За миналата ръстът беше в хиляди (2хил. и нещо, доколкото помня). Преди месец-два ръстът бил страшен, по думи и на някои собственици на фирми за бункери. И това, че свръхбогатите яко строят убежища, не е никаква тайна, дори не се крие. Въпросът е защо?

Имам някаква идея, но сега ще възбудя и от "нашия" и от "другия" лагер страсти и насмешки, май. Само ще кажа, че това - дългосрочния ефект от боц; нарочното възбуждане на лошо настроение към офиц. власти по света, които бяха толкова явно нагли; и последвалото всенародно полудяване - винаги е било и е търсеният ефект. А ако настъпи такова нещо, наред с другите зануловки, как ще се възстанови реда? Поновому, всемирно, вероятно.:)
Ще видим.

Да добавя: СПОРЕД МЕН. Не съм като някои свръхинформирани тук, дето били преровили всичко в алтернативния сектор до дупка и знаели с точност нещата.:):)
 
Последно редактирано:
@Test кажи нещо за случая от днес с умрялата жена.

Трябва ли да ръкопляскаме на лекарката, която си пиеше кафето и искаше пср тестове, документи, акт за раждане, извлечение от банкова сметка на жената, видимо в ужасно състояние?
 
@Test кажи нещо за случая от днес с умрялата жена.

Трябва ли да ръкопляскаме на лекарката, която си пиеше кафето и искаше пср тестове, документи, акт за раждане, извлечение от банкова сметка на жената, видимо в ужасно състояние?
дай линк, не съм го видял това ?
 

Горе