Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Това имаше тогава - това сложих.
Еми да, няма да правиш празен курс...

То, между другото, тва партньорство между спутника и астрата не знам как точно е разпределено, има и договори, които не се показват на медии, в портали за документи и на трети страни, както знаем...

Така че, представи си примерно, Владо как стои на трона в Кремъл и си ви менка всичките на Астра дето сте и си ви разцъква.


Праща ви сигнали към ай-под-съзнанието и мозъка ти ги превежда към съзнанието като съзнателни решения, убеждения. И се кефи.


Според мен астрите може да сте зачислени под контрол на Кремъл, що не?
 
Дали до 6 месеца сме щяли да имаме лична карта с чип, нали има една тема в близост до нас на офтопик мегдана. А ся де. Ний до 12 години ше имаме глъвъ с чип вместо лична карта, те виж кво ги вълнува...

Ама той автора май беше на астричка, така че разбираемо де..
 
Ама той автора май беше на астричка, така че разбираемо де..

Той автора лани твърдеше, че зеленски имал голеееееми топки. 👁️
 
А Захарито Бахаров от "Българско селфи" ли кво беше онва, дето ти го пльосна дъ ню форум стар фор 15 минетс, е помияр. Брат му е доказан помияр и наркоманче в добавка. И Захарито излиза с надиплената муцунка и изморализатоства евтиното внушение на някой си евтин автор, който може да зима някоя стотинка да "набива канчетата на тъпите българи", тва го гледаме поне от 30 години основно по българските телевизии (чужда собственост... +бнт-то). Иванчо и Андрейчо и те, лекенцата, са сред видните.

Актьорчетата и като цяло ората на изкуството са доказани усъдни изпълнители на дребни предателски проектчита. (Пумяри демек.) Освен косвени впечатления съм имАл вземане-даване, знам.
 
А Захарито Бахаров от "Българско селфи" ли кво беше онва, дето ти го пльосна дъ ню форум стар фор 15 минетс, е помияр. Брат му е доказан помияр и наркоманче в добавка. И Захарито излиза с надиплената муцунка и изморализатоства евтиното внушение на някой си евтин автор, който може да зима някоя стотинка да "набива канчетата на тъпите българи", тва го гледаме поне от 30 години основно по българските телевизии (чужда собственост... +бнт-то). Иванчо и Андрейчо и те, лекенцата, са сред видните.

Актьорчетата и като цяло ората на изкуството са доказани усъдни изпълнители на дребни предателски проектчита. (Пумяри демек.) Освен косвени впечатления съм имАл вземане-даване, знам.


img_1_1699643940287.jpg
 
Шок новина:

Учени: Гаргара със солена вода може да намали приетите в болница с Ковид



 
Шок, ужас, бонба o_O


Тия продължават да броят, баси тъпите парчоци...

Ако си бяха правили гаргара нещата щяха да са по друг начин. 🤣
 
Шок новина:

Учени: Гаргара със солена вода може да намали приетите в болница с Ковид




Солената гаргара е метод от книгата на д-р Михайлов (един чича, дето го даваха по ТВ-то често в близкото минало), на когото съм голям фен.
 
Солената гаргара е метод от книгата на д-р Михайлов (един чича, дето го даваха по ТВ-то често в близкото минало), на когото съм голям фен.
Обаче все повече методи за лечение на грип съвпадат с тея за ковида 😂😂😂 луда работа…
 
Понеже сме на здравословна тематика, зъболекарката ми препоръчва жабуркане с топла вода и сол за успокояване на кървящи венци например. Добавете и това в тефтера за методите на домашно лечение ;)
 
Понеже сме на здравословна тематика, зъболекарката ми препоръчва жабуркане с топла вода и сол за успокояване на кървящи венци например. Добавете и това в тефтера за методите на домашно лечение ;)
Питай я как да си наместим сами разместена челюст, че го закъсах. Втори ден! :(
 
България обмисля ваксинации срещу птичи грип заради 1,2 млн. заразени кокошки

Птичи ковид ?


 
Питай я как да си наместим сами разместена челюст, че го закъсах. Втори ден! :(
Ще се моля за теб :(😢

 
Не разбра ли, че вече всичко отмина

Питай кокорчо защо тогава поръча нови ваксини за 6 милиона, и то при положение, че изхвърлихме и подарихме по-голямата част от предишните?
 

Горе