Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Вие нали сте неверници и джендър-ловъри - кво ви пука? :)
Да, бе. Аз преди малко погледнах бг новините и виждам някаква бясна истерия, че патриарха бил харесвал Русия. Викам, егати нещо изтървах. Но гледам основно квичат тея дето са от страна на загубилия врачански митрополит. Ама смятам за победа които и от двамата да беше избран щом е от севрозапада все е добре.

Та каква е тая руска връзка дето така е запалила дупетата на евроБските ни експерте?
 
Та каква е тая руска връзка дето така е запалила дупетата на евроБските ни експерте?

Въпросният митрополит, a.k.a. патриарх не признава разколната украинска църква и разколника върти-ломей, поредния уеса прооект.
Дани (Данаил), също така беше написал протестно писмо срещу политизирането на православната църква, когато педалите от ПеДе изгониха свещениците от руската църква, уж за шпионаж (виж ми окото).

Та за тва квичат прасетата. ;)
 
Въпросният митрополит, a.k.a. патриарх не признава разколната украинска църква и разколника върти-ломей, поредния уеса прооект.
Дани (Данаил), също така беше написал протестно писмо срещу политизирането на православната църква, когато педалите от ПеДе изгониха свещениците от руската църква, уж за шпионаж (виж ми окото).

Та за тва квичат прасетата. ;)
Ахаааа. Е, поне става ясно колко лесно манипулатични са наште прасенца. Прасенцата ми са по-лековерни от прасенцата ти ( дето се казва. Толкова са заети с това, че гледам нито ред за няколкото проекта за евентуален мирен договор и все по сериозните призиви на ключови политически фигури зеления да се кротне...
 
Въпросният митрополит, a.k.a. патриарх не признава разколната украинска църква и разколника върти-ломей, поредния уеса прооект.
Дани (Данаил), също така беше написал протестно писмо срещу политизирането на православната църква, когато педалите от ПеДе изгониха свещениците от руската църква, уж за шпионаж (виж ми окото).

Та за тва квичат прасетата. ;)
Ееее, отвори ли шампанското? Избрали са твой човек, това си е мини-победа!
 
Ееее, отвори ли шампанското? Избрали са твой човек, това си е мини-победа!

Аз не принадлежа към нито една доктрина, която си присвоява правото да ни натрапва някаква безумна представа за Бог, така че ми е все тая. Въпросът е защо вашта клика вие на умряло, като са тотални безбожници?

Дахер Дахер беше дал добро обяснение: ''защото не са избрали патриарх гей". :D
 
Защото даже е едностранна.

Щото вас урсула девил и наглосаксонците много ви обичат. Когато руснаците са ни давали държава и са се застъпвали да запазим територии, свинята чърчил е искал да се избият всички българи до крак и на земята ни да се посадят картофи.

Нали знаеш, че тая истерия все някога ще отмине? Това, което няма да се промени, е омразата на англо-саксите към славянските страни и обичта между братските славянски народи.
 
И аз нямам клика, ама не се кефя и на руската ви обич. Защото даже е едностранна.
Ми как да ти го кажа както чета Пратчет и Чосър в оригинал така мога да чета и Пушкин и Лермонтов. Не се налага да пиутам някой какво пее Висоцки или Виктор Цой и т.н. Да харесваш Русия не означва непременно комунизъм ( което така и не мога да схвана като опорка на евро троловете какъв е тоя комунозъм дето ги гони ) би било добре да е ама има време ;)
 
Днес да не е някакъв специален ден, за подновяване на клетвите за вярност към Русия?
Ако съдим по квичането при избора на патриарх по-скоро е било ден за палене на задници от господарите ви.

И да повторим. Знаенето на даден език е само от полза било то руски, турски, румънски или цигански. Знам, че си от грипичката с дислексия и умствени лимити та не очаквам да ме разбереш. Все пак може и да го схванеш ако ти го кажа по-образно - харесвам дадено нещо защото така съм решил а не за $$ и да лапам всеки ден чепа на шефа си като вас.
 
Ако съдим по квичането при избора на патриарх по-скоро е било ден за палене на задници от господарите ви.

Да обобщим за квичащите, понеже същите нямат никаква идея за какво квичат:

1719900279375.png
 
И аз нямам клика, ама не се кефя и на руската ви обич. Защото даже е едностранна.
Я кажи, Нанди, според теб, руснаците обичат ли българите? Защото аз по морето и по зимните курорти съм чувал как ни унижават и ни смятат за втора ръка хора. За тях ние сме слуги. Не вярвам да се смяташ за такава, нали?
 
Последно редактирано:
За тях ние сме слуги. Не вярвам да се смяташ за такава, нали?
Точно такива сме, Теди - действията ни го доказват. Преди бяхме техни слуги, а сега слугаваме на други господари, действайки винаги срещу собствения си интерес. Няма на кого да се сърдим, освен на себе си за напълно заслуженото отношение.

В политически план днешните ни ''партньори'' се държат с нас още по-унизително, ама това не те притеснява, нали?
С руснаците сме имали много по-изгодни партньорски отношения, ама пусти слугинаж към умиращия хегемон...
 

Горе