Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Бай Дън бил с ковид, ма го карал милд. Бил вакснат и буустнат.
 
Бай Дън бил с ковид, ма го карал милд. Бил вакснат и буустнат.

Ваксините бачкат! 🤣 :
2ef9aa441012331e6e9ecd4834352b12.png


В Южна Корея открили че ваксинираните са с 25% по-висока вероятност да развият Алцхаймер и 2.4 пъти - да получат "mild cognitive impairment" (демек "ЛЕКО ЗАТЪПЯВАНЕ") само в рамките на 3 месеца след инжекцийката... o_O


Донякъде успокояващото е че са изследвани само хора над 65-годишна възраст.
 
В Южна Корея открили че ваксинираните са с 25% по-висока вероятност да развият Алцхаймер и 2.4 пъти - да получат "mild cognitive impairment" (демек "ЛЕКО ЗАТЪПЯВАНЕ") само в рамките на 3 месеца след инжекцийката... o_O
Ако разширят малко проучването си ще установят, че повечето от ваксинираните вече са били развили (не толкова леко) затъпяване още преди инжекцийката
 
Скоро ще има нова пландемия или тактически ядрени удари по натовски бази, вкл.и в Румъния. По-вероятно е да е първото. Тогава късметлиите, които са получили чардж с физ. разтвор, ще имат отново шанс да поиграят на руска рулетка с живота и здравето си.
 
Скоро ще има нова пландемия или тактически ядрени удари по натовски бази, вкл.и в Румъния. По-вероятно е да е първото. Тогава късметлиите, които са получили чардж с физ. разтвор, ще имат отново шанс да поиграят на руска рулетка с живота и здравето си.
Тук не е фейсбук, бе човек :)
По-добре е да се върнеш към реалността и да не ходиш на слънце през деня.
 
Абе сега се ебавате, ама в първите дни точно вие се крихте като мишки.
Докато биеше пенсионерите по аптеките това ли роди? :D
 
Абе сега се ебавате, ама в първите дни точно вие се крихте като мишки.
Загубата на памет може да е още един нежелан (па може и да е желан) ефект от безразборното участие в медицински експерименти:

1721894381253.png

1721894849941.png

Тука се вижда добре колко съм уплашена, а Тедко ме успокоява, че вирустта не е страшна. ;)

1721895031870.png

Който иска да си припомни славните времена, га Теди, Камен, Сополо контра тути и Бърни брояха трупове, те тука те: https://www.predpriemach.com/threads/Кой-е-правилният-модел-за-справяне-с-covid-19.84235/page-5
 

Тедката и тука удари гредата. Ни защита, ни парична компенсация. :confused:

А за смъртните случаи от Ковид, които са хиляди, има ли обезщетения? Просто питам.

Разбира се. На болниците бяха плащани бонуси за убити пациенти. И това си забравил. Ех, Теди, ще го отдадем на ваксините...
 
Близките на убитите с кислород в болниците имат право на обезщетение, но подписалите информирано съгласие нямат.
 
Близките на убитите с кислород в болниците имат право на обезщетение, но подписалите информирано съгласие нямат.
Хахахах, доообре. Убити с кислород, ти наистина ли??? И самолетчетата да не пръскат, нали?
 
Хахахах, доообре. Убити с кислород, ти наистина ли??? И самолетчетата да не пръскат, нали?
Ти кажи нещо за пребитите лоши пенсионери пред аптеките. Как не ги е срам да излизат след 10 :D
 

Горе