Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
При тях средната продължителност на живота е около 50 г., така че почти нямат хора от рисковата група, а и вероятно имат по-важни неща за вършене, като броене на банани например, от водене на статистика за коронавируса.
 
Май е време да припомня тези данни от миналата седмица:
-----------------------------------------------------------
Малко статистика на седмична база, с която искам да сравним Великобритания и България по отношение на смъртността на милион население и новозаразените, пак на милион.

Първо за смъртните случаи на един милион души:
XHYGWCA.jpg

cIe46Zg.jpg

България е на второ място, а Великобритания 49-то.

Сега класация на новозаразените на един милион души:
gLMh8Uj.jpg

Великобритания е на 14-то място, а България е на 17-то.

Извод: Ваксините запазват живота на хората и са единственото средство, което помага за момента, освен локдауните

Източник:
Ако са единственото средство, не знам защо към статистиката обявяват и 3009 излекувани лица към същата дата днес. Силно се съмнявам, че всички те са ваксинирани и са имали късмет, че са се доверили напълно на една от всичките пуснати за спешна употреба експериментални течности.

Що се отнася за локдауните, съгласен съм че забавят разпространението на заразата. Дали е зараза, вирус или умишлено заразаяване с наночастити, няма да изпадаме в подробности - всеки може да вярва в каквото си иска. Но да сметнем, че за вече две изминали години с тези темпове на заразност, трябваше къде къде още преди година отпреди масовата ваксинация да започне, населението да беше се стопило с адски голяма цифра. Факт е, че това не се случи и довчера празнувахме достигането на 5 милионна цифра на фона на почти 8 милярдно население.

И нека си признаем, че се лекува по някакви уж спуснати протоколи, и липсва индивидуалния подход към пациентите, а това е много важно. Няма как да се случи в нашата здравна система.
 
Лекуването по предварително разписани протоколи е принудителна необходимост, а не крайна цел на медицината. За да проявяваш творчество при работа с живи болни хора трябва да си доцент или нагоре, тоест да имаш много голям опит, талант в областта на медицината и желание за поемане на риск, защото ако някой умре докато експериментираш с него кого мислиш, че ще обвинят? Ако имаше по 5-6 доктор Хаус-а във всяка болница можеше да стават нещата по друг начин, ама няма.
 
@TheCrazyBastard, ето това е логическо мислене, да вземеш числата и да намериш истинското им значение. А не като последователите на новата наука, които като им кажат 6000 положителни и леле мале, ще се мре. Дори не се замислят какво им съобщават, а направо се ококорват, понеже числото им изглежда голямо, което пък е така заради начина по който им го казват.

Припомням, че броя на заразените е по-добре да са повече. За оценка на смъртоносния потенциал на един вирус можем да съдим по съотношението на броя заразени към броя на умрели. Най-кофти би било всеки заразен да умира. По-малко кофти би било половината от заразените да умират - така е било при Чумата. Най-добре е заразените да са много, а да умират малко. Колкото е по-голяма разликата, толкова е по-леко вирусчето. Проблема е обаче, че ние не знаем какъв процент са заразените в този момент. И още по-големия - тези, които се правят на най-загрижени, те не искат да се знае това число. Иначе досега 100 пъти да го бяха направили тоя прословут скрининг.
 
Лекуването по предварително разписани протоколи е принудителна необходимост, а не крайна цел на медицината. За да проявяваш творчество при работа с живи болни хора трябва да си доцент или нагоре, тоест да имаш много голям опит, талант в областта на медицината и желание за поемане на риск, защото ако някой умре докато експериментираш с него кого мислиш, че ще обвинят? Ако имаше по 5-6 доктор Хаус-а във всяка болница можеше да стават нещата по друг начин, ама няма.
То така и по принудителна необходимост се опитват да ни наложат някакъв си зелен сертификат и си измиват ръцете с информирано съгласие за екперименталната ваксинация. Кацаров забрави май разговорът си с патолога и смени полюса, в който се казва, че няма нито един доказано починал от Ковид.
 
Великобритания е на 14-то място, а България е на 17-то.

Извод: Ваксините запазват живота на хората и са единственото средство, което помага за момента, освен локдауните
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :cool:
 
То така и по принудителна необходимост се опитват да ни наложат някакъв си зелен сертификат и си измиват ръцете с информирано съгласие за екперименталната ваксинация. Кацаров забрави май разговорът си с патолога и смени полюса, в който се казва, че няма нито един доказано починал от Ковид.
Кацаров няма какво да го коментираме. Ясно е, че следва световната директива - или имаш мега страшен вирус, или нямаш едни луди пари. Нали си спомняте кога се появи първия случай на корона у нас? Точно в момента, в който световната банка каза, че ще плаща. ;)
 
Тук всяко влизане в болница е смъртна присъда- мизерия, корупция, не заинтересованост...
Това се мъчим да обясним вече над 300 страници (с другата тема), ама не - ковид и проблема и само ваксините ще ни спасят! Друга мантра няма.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Глей кво постигнаха чуфутите:

Нищо не са постигнали. Цялата трета вълна се състои във време, в което броя на вакснатите не е много различен - 61% в началото на вълната и 67.7% в края. От Април до сега са мръднали с ваксите само 10-тина процента.

Между Април и Юли практически нямат случаи, нито умрели. Тогава е могло да се каже "Вижте, ваксините работят, вируса изчезна". Но както се вижда, след това се образува цяла нова пълноценна вълна при почти същия брой вакснати. И то не само случаите им бяха доста, а и умрелите също. Просто все едно никога не са се ваксвали, така изглеждат техните графики.

В UK докараха по-добре числата, там разликата между случаите и умрелите е забележителна. Но интересното е, че нямат голята разлика във вакснатите. В началото на третата вълна (началото на Юли) вакснатите в Израел са били 61%, от които 56% с една доза. В UK са били 67%, но едва 50% с една доза. Бих казал равнопоставени. И въпреки това забележителна разлика между случаи и умрели. Явно в някои държави ваксите работят, в други не.
 
Но интересното е, че нямат голята разлика във вакснатите.
Защото умориха старците си още в началото на цирка. В първите месеци след "откриването" на светата ваксина набодаха всичко живо по старческите домове и умираха 5-15 седмично
 
Явно в някои държави ваксите работят, в други не.
Не. В някои държави просто лекуват, а в други като нашата масово убиват. От там и разликата в цифрите при починалите.
 
Кацаров няма какво да го коментираме. Ясно е, че следва световната директива - или имаш мега страшен вирус, или нямаш едни луди пари. Нали си спомняте кога се появи първия случай на корона у нас? Точно в момента, в който световната банка каза, че ще плаща. ;)
Как няма да го коментираме. Нали е министър на Радев, поне НОЩ не се държаха за ръце по време на брифингите:
"Носете ги тези проклети маски, ограничете контактите си, не излизайте следващите дни, ако не се налага, дезинфекцирайте се, проветрявайте, стойте на дистанция. И най важното - ваксинирайте се. Това ще ни избави трайно от това бедствие, това е, което ще ни позволи да възстановим нормалния начин на живот. Всички други мерки са само временни и само отлагат локдауна"
 

И още едно интервю, в което Хинков се отрича от първото:
 
Последно редактирано:
  • Like
Реакции: OSH
Имаше съпоставка, че в Италия измрели старците, заради това, че преди това са им били противогрипни ваксини. Не случайно имаше кампания преди месец и за противогрипни безплатни ваксини и за нашите старчета.

Миналата година е било голяма борба да се вреди човек да си вземе срещу заплащане противогрипна ваксина. Всичките ми познати, взели такава са ми споделяли, че са карали дори след ваксината и то не леко грип.

Преди 15 години работодателят ми предложи безплатна ваксина срещу грип и не помня наистина кой бе човека, за да му благодаря, който тогава ми каза, че ако я приема, ще се абонирам за нея всяка година и се отказах. Не помня някога да съм карал тежък грип без ваксина, или да е било за ден-два и то като дете.

Не съм учен, аз лично вярвам, че придобитият имунитет е многократно по-силен, от който и да е изкуствено създаден. Вярата ми е подплатена и от научни изследвания, но все още се прави сравнителна характеристика и като премине крайният период на тестване на ваксините след още година и половина, евентуално тогава ще се спре с този ген0цид и оповестят официалните доклади за страничните ефекти след ваксинация. Желаейки да прокарат една идея, тъмните сили не са преценили, че животът е крехък и тялото на човек може и да не издържи толкова време, за да му се наложи планувания тотален контрол. Подобни изкуствено създадени ваксини евентуално са необходими заизкуствено създадени вируси и пандемии. Светът е на не знам колко милиона/милиарда години, но от няма и 1 век насам някаква си СЗО, начело с доказан тер0риCт към този момент се опитва да прокарва идеи под някаква форма и се слуша безусловно същевременно от здравните власти.

Всичко почна от Китай, и... целия свят наблюдаваше какво ще прави тази велика комунистическа страна. Построи Ковид-болници за 0-време и показа пътят на борбата с вируса. Та почти 2 години вече правителството ни усвои едни милиарди за какви ли не неща под предтекст, че е срещу борбата срещу неизвестен вирус, и не поправи и не постори нито една специализирана болница за лечение срещу тази недоказана болест!!! 2 години бездейстие. Няма да забрая Борисов, как ни вдигаше настроението, че държавният резерв е налице - има олио, царевица и не помня какви други суровини под формата на консерви за поне 2 години пълна изолация и глад. Затова не се притеснявайте. Поне гладни няма да останете...
 
Имаше съпоставка, че в Италия измрели старците, заради това, че преди това са им били противогрипни ваксини. Не случайно имаше кампания преди месец и за противогрипни безплатни ваксини и за нашите старчета.
Какви старци са измрели в Италия? Там мряха по 600 човека на ден, при положение че Италия е 60 млн. население.
 
Как няма да го коментираме. Нали е министър на Радев, поне НОЩ не се държаха за ръце по време на брифингите:
"Носете ги тези проклети маски, ограничете контактите си, не излизайте следващите дни, ако не се налага, дезинфекцирайте се, проветрявайте, стойте на дистанция. И най важното - ваксинирайте се. Това ще ни избави трайно от това бедствие, това е, което ще ни позволи да възстановим нормалния начин на живот. Всички други мерки са само временни и само отлагат локдауна"

Какво да прави човека, че нали шефа ти му остави едно блато, дето му викат здравна система. Разграден двор с директори по 50000 лв заплати лоялни на простака. Некадърници до един. Хинков го каза - фалшиви реанимации, фалшифи лекари, фалшиви болници, фалшива здравна система. Ще изтрепем хората, това чух аз от Хинков, това и стана.

Опровержиния от ПИК, верно ли?
 

Горе