Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Я виж това и спри да се правиш на голям капацитет.

И, понеже съм добра душа, ще те светна, че "оргазъм" и "организъм" са две коренно различни понятия. Явно за теб сексът е наистина нещо съмнително, щото очевидно не го разбираш. ;)


Знам какво са, така се изразявам заради цензурата и звучи по-хубаво. Ама вие верно сте антиваксъри. :)
 
Последно редактирано:
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
така се изразявам заради цензората и звучи по-хубаво
Първо, в тоя форум няма цензура, колкото и да си я обичате. Дали звучи красиво? Е, въпрос на естетически възприятия е, но това е един от утвърдените термини за "кулминацията". Странно, за човек, който много се придържа към безумни директиви, си доста лабав по отношение на утвърдената в страната ни терминология. Жените ги наричаш "цени", оргазма - "организъм". На слънцето как му викаш - "ламБа"?

Кажи сега, не те ли притеснява поне малко фактът, че ЕК крие съдържанието на договорите с ваксо-производителите дори от евродепутатите?
 
Копирано от нета:

Днес разбрах за поредните две жертви на фалшивата информация. Младо семейство, под 30 години, наскоро сключили брак. Основният им довод да не се ваксинират беше, че ще станат стерилни или ще създадат изразено поколение. Ами нищо няма да създадат вече. И не злорадствам, мъчно и ядно ми е. С никакви разумни доводи не успяхме да ги убедим да се ваксинират. Накрая са се разболели, крили са това и когато са стигнали до болница, е било късно. Доскоро майката на момчето пишеше на страницата на мангъров: браво, доценте, супер сте, доценте, вие сте нашият спасител. Техният "спасител", който уби сина й и снаха й
1f92c.png
1f92c.png
1f92c.png
Кога такива изроди ще си понесат наказанието, бе?????

Много е лесно да развиваш конспиративни теории и интересно и да мислим и измисляме планове, да търсим някакви лекари като Мангъров и т.н докато не стане така
Виновни са тия които съсипаха здравната система, крили са се защото знаят как ще ги "лекуват"...
Мрем щото нямаме здравеопазване, а не защото не сме ваксинирани.

Абе тия теми хубаво ги разтягате ама гледай какви сбърканяци се въдят покрай тях...
 
Повече ме притеснява съм около идиотите. Това го тълкувай както искаш. Гледам как всички си плуваме в общ тиняк (това идва от тиня, да не търсиш речник и тук). Ако си забелязала тези, които много разбират и са против ваксини и не знам си още какво, реално са хора с не много силни вътрешни убеждения и големи колебания. Тази им несигурност ги прави агресивни, проявявайки страх, драпат до последно да покажат как не биха били като другите. Според мен проблема не идва толкова от ваксините и обстановката, проблема е ментален. Мога да се обзаложа, че и по други въпроси имат техни доста изкривени възприятия.
 
Добре, че си ти на ни обясниш за живака и другите съставки на ваксините. Когато някой умник започне да ми говори за това без каквито и да официални документи, че някога се е докосвал до тази материя, резко еректирам след което следва организъм. Не се обиждай ама ти може би ще си последния човек на света, от който бих взел съвет и мнение. Разбирачът си ти, брато, ти ги изливаш тези глупости, аз само ти чета бисерите. То и сексът е съмнително нещо, ако не го разбираш. За целта трябва да си завършил и да си следвал, да си ти го набили в главата хора с такъв опит, да си присъствал на тестове. А не да си изчел два сайта и да си вече топ. Разбираш ли умнико? За това ти пуснах статистиките по-горе, защото си типичен булгар с мнение, което се е заформило от ограничен мозък
Да бе, и с тия статистики доказваш, че единствената причина хората да не искат да си инжектират съмнителна отвара в кръвоносната система е неразбирането им на новата наука.

Няма значение, че политиците (и не само те) днес приказват едно, утре друго.
Няма значение, че показват фалшива загриженост за живота на хората, каквато никога преди 2020 не са имали.
Няма значение, че съсипват икономиката, докато заливат себе си с милиони.
Няма значение, че никакви мерки не свършиха работа. Нямаше никаква разлика в това дали хората се задушават с маски или се събират на протести и футболни мачове.
Няма значение, че и ваксите не вършат работа. И след набодени толкова много хора мерките се затягат дори все повече.
Няма значение, че Клаус, Бил, Антъни и приятели открито говорят за своя Глобален Ресет, климатични глупости, депопулация и т.н.
Няма значение, че прословутия вирОс практически не закача младите, еле па децата.

Има значение само да вярваме в "науката", да гледаме ТВ денонощно, да спазваме всички мерки, да преглъщаме всяка политическа лъжа, да си лягаме с маските, да затворим бизнесите си доброволно, да се наредим на опашка да ни инжектират като крави, да не си говорим един с друг, да инжектираме и децата си с магическата отвара... и да чакаме да бъдем спасени от нещото години наред, вълна след вълна.

Направо те инжектирам и теб в списъка ми с игнорирани. Убедих се, че трябва да спазваме максимална дистанция един от друг, за да не ти дишам "научните" издихания.
 
Повече ме притеснява съм около идиотите. Това го тълкувай както искаш. Гледам как всички си плуваме в общ тиняк (това идва от тиня, да не търсиш речник и тук). Ако си забелязала тези, които много разбират и са против ваксини и не знам си още какво, реално са хора с не много силни вътрешни убеждения и големи колебания. Тази им несигурност ги прави агресивни, проявявайки страх, драпат до последно да покажат как не биха били като другите. Според мен проблема не идва толкова от ваксините и обстановката, проблема е ментален. Мога да се обзаложа, че и по други въпроси имат техни доста изкривени възприятия.
Е, разбира се, че ние сме прости, па ти си 'ного умен и красив. Въпросът продължава да стои - НЕ ТЕ ЛИ ПРИТЕСНЯВА ФАКТЪТ, ЧЕ ЕК КРИЕ СЪДЪРЖАНИЕТО НА ДОГОВОРИТЕ С ВАКС-ПРОДУСЪРИТЕ???

Айде да светнеш простолюдието. :)

Айде да хапнеш и това и да ни изтълкуваш какво означава, щото сме "несигурни, агресивни и идиоти":

 
Последно редактирано:
Въпросът продължава да стои - НЕ ТЕ ЛИ ПРИТЕСНЯВА ФАКТЪТ, ЧЕ ЕК КРИЕ СЪДЪРЖАНИЕТО НА ДОГОВОРИТЕ С ВАКС-ПРОДУСЪРИТЕ???
Нанди, ти не разбираш. При тази "наука" е важно да знаеш ключовите думи - вектори, спайк протеинчета, РНК и т.н. Но по-важно е да вярваш. Микробиолог няма да станеш, затова не ти трябва допълнителната информация, това са дребни подробности. Просто трябва да вярваш, защото това е "науката", а тя е невероятна и ефективна на 95%. Ти дори не си изпушила 95 цигари днес, толкова голямо число е това. Трябва всички да вярваме, само така ще си върнем новото нормално!

Чакай... дали не обърках новото със старото... абе няма значение, новото винаги е по-ново от старото! Никой не иска да е стар. Нова бустерна доза за всеки от утре. Айде народе, запретвай ръкаве, че не останаха.
 

Не изглежда много адекватно да почнеш блякането когато всички други овце замлъкнаха.
Хубаво е да се знае че има индивидуалисти и сред стадото.
 
Ти дори не си изпушила 95 цигари днес, толкова голямо число е това.
Представено така, наистина е голямо число. Тая бройка я правя за около 2.5дни. :)
 
Aма сериозно ли не те е срам да изсереш това, Митре? Мангъров е виновен, че някакво семейство е починало заради неадекватно лечение - предумишлено убийство? Ама разбира се, че е той, а не умишленото нежелание на здравната ни система да лекува хората качествено. Оня ден ти казах за младо семейство от Своге - гътнати С ковид - НАПЪЛНО ВАКСИНИРАНИ.

Днеска съм зла и ще ти кажа или да ходиш да се бодеш, или да земеш да го духаш, че ми писна с тъпите си пропагандни пръдни.
Аре бегай!
Виновен е че кара хората да не се ваксинират.
Я виж в неговото отделение колко неваксинирани починаха и нали той не ги лекува грешно що пак тей става ?
 
Не, ти виж какво е споделил в профила си днеска човекът. Специално ти поствам пак, за да не ми се правиш на умрела лисица. Коментирай това, глупаво, хипохондрично момче!!! Коментирай случаите на трайни увреждания и смърт, причинени от "ваксините".

И кой си ти, некъв пикльо, да даваш оценка на специалист с блестяща дългогодишна практика? За разлика от теб и разните платени клакьори по тв-то, Мангъров е лекувал най-тежките инфекциозни болести. Навъдихте ми се тука некви специалисти, дето повтаряте като папагали тъпата пропаганда на директивата.

 
Представено така, наистина е голямо число. Тая бройка я правя за около 2.5дни. :)

Хубаво е човек да си свери часовника.

#thxforsharing
 
Не изглежда много адекватно да почнеш блякането когато всички други овце замлъкнаха.
Хубаво е да се знае че има индивидуалисти и сред стадото.
Нека има, така трябва да бъде, но притеснителен е %, както и нямам нищо против, по никакъв начин на влияят на останалата част от овцете.
Представено така, наистина е голямо число. Тая бройка я правя за около 2.5дни. :)
Хахаха, пък ваксините те притесняват. С това темпо спокойно мога да ти кажа да нямаш притеснения за ваксинацията. :) И двете са доброволни, ама едно е по-яко нали? Сега очаквам @AseasRoa , професора по ваксини и химикали, да се включи да обясни с какво тъпчат цигарите. :)
Чакай... дали не обърках новото със старото... абе няма значение, новото винаги е по-ново от старото! Никой не иска да е стар. Нова бустерна доза за всеки от утре. Айде народе, запретвай ръкаве, че не останаха.
Така е, не останаха, и легла не останаха. Запретването на ръкави ще е за всеки, въпросът е кой какво ще му хакат, докаран до собствените си убеждения до там.
Виновен е че кара хората да не се ваксинират.
Я виж в неговото отделение колко неваксинирани починаха и нали той не ги лекува грешно що пак тей става ?
Да, така е. Както казах само несигурните глупаци агитират това. Няма да видиш ваксиниран да те убеждава в обратното, изливайки ти някакви линкове, и говорейки все едно е завършил медицина в Харвард, както го правят заблудените антиваксърчета. Ваксинираният казва "Така реших" и спира, докато другите след "Така реших" следва една лекция, която никой не им иска, но те са задължени пред себе си да оправдаят решението си, което говори за едно, когато почнеш влезеш в оправдаващ се режим - несигурност, глупост и съмнителна компетенция. Масово е така и в момента наблюдаваме това от няколко члена (@nandibandi , това е потребители на форума, да не си помислиш нещо).

@AseasRoa , голяма услуга ще ми направиш, ако ме служиш в игнор листа си. Такива като теб съм си слушал вече, въртите една и съща плоча.
 
Според медицинското проучване на Митко7 от вчера, разсополивените в Американските болници са 1/7 неваксинирани с/у Ковид и 6/7 ваксинирани.

Да се спрат вече с боцкането викам че легла не останаха.
 
Ваксинираният казва "Така реших" и спира
Виж сега, правописът ти не ме тревожи, но грубата лъжа е нещо кофти. Всъщност, вие сте неуверените, дето се чувстват длъжни да сочат с пръст ту тоя, ту оня. Не спирате, а държите назидателен тон на всички, които не са взели същото решение.

Ние щяхме просто да ви се смеем, че сте се прее*али сами, ако не ни натрапваха/натрапвахте теорията, че това е правилното решение.
 
Виж сега, правописът ти не ме тревожи, но грубата лъжа е нещо кофти. Всъщност, вие сте неуверените, дето се чувстват длъжни да сочат с пръст ту тоя, ту оня. Не спирате, а държите назидателен тон на всички, които не са взели същото решение.

Ние щяхме просто да ви се смеем, че сте се прее*али сами, ако не ни натрапваха/натрапвахте теорията, че това е правилното решение.
И мен не ме притеснява нелогичната мисъл, изливаща се в някакви сложно за разбиране изречения, но карай по същество, драга. Смейте се. Преебани няма, има идиоти и по-малко идиоти. Ето, това последното изречени доказва, по-горния ми пост. Какво искаш още? Не стига, че изразните ти средства са оскъдни, но и мисълта ти е противоречива. Според мен е от цигарите, дай шанс да стигне кислород до този мозък. :)
 
изливаща се в някакви сложно за разбиране изречения,

Не стига, че изразните ти средства са оскъдни

А после аз съм си противоречала... :)

И само да ти кажа - дядо ми пушеше качак (цигари без филтър), лула и понякога Арда филтър - най-големия утров в цигарения свят. Почина от инфаркт на 86 години. От раз! Намериха го паднал в градината. Пожелавам ти да доживееш поне до неговата възраст и да си отидеш бързо като него, а не вързан за машина, която ти разкъсва на парчета белите дробове. :)
 
А после аз съм си противоречала... :)
Сложно не значи разбираемо, не се подвеждай. :)
И само да ти кажа - дядо ми пушеше качак (цигари без филтър), лула и понякога Арда филтър - най-големия утров в цигарения свят. Почина от инфаркт на 86 години. От раз! Намериха го паднал в градината. Пожелавам ти да доживееш поне до неговата възраст и да си отидеш бързо като него, а не вързан за машина, която ти разкъсва на парчета белите дробове. :)
Няма да доживея до там, с тази динамика, но мерси за пожеланието. Вързаният за машина може да е всеки, мила. Щом си говорим вече такива общи приказки, явно сме наясно кой каква позиция има и никой нищо не иска повече или по-малко от другия. Здрава да си.
 

Горе