Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Откъде е информацията, че е бил абсолютно здрав? Никой не е абсолютно здрав на тази възраст.
 
Откъде е информацията, че е бил абсолютно здрав? Никой не е абсолютно здрав на тази възраст.
Добре, болен е бил и ваксината се е оказала несъвместима с основното му заболяване. Така по-добре ли е?
 
Не, това е спекулация, която не е базирана на никакви факти.
 
Добре, болен е бил и ваксината се е оказала несъвместима с основното му заболяване. Така по-добре ли е?
Поставени са повече от 7 МИЛИАРДА дози. Няма статистика която да свързва ваксината с преждевременна смърт.
Но всичката статистика която я има свързват ваксината с предотвратяване на много смърт.
Но твоя мозък не може да осъзнае една елементарна причинно-следствена връзка и при искане на по-сериозни източник от 1chas ми даваш pik.
Как човек да те вземе на сериозно при положение, че първо си измисляш някакви цифри, а след малко даваш статия която ги опровергава.

Ти разсъждаваш емоционално и нелогично.
 
Поставени са повече от 7 МИЛИАРДА дози. Няма статистика която да свързва ваксината с преждевременна смърт.
А някой води ли въобще някаква статистика за жертвите от "ваксините"? Има ли достъпна и разбираема информация колко са умрели, кога са били боцнати, с какво са били боцнати и т.н? Или само защото официално се води магическа панацея, няма нужда от такива статистики, понеже е ясно по презумпция, че "ваксината" само може да спасява животи... все пак нали официално за това е направена.
 
Африка
То там кое полукълбо се води :) цепи го на 1/2 екватора. Иначе по принцип там населението е младо. Дъртите ги отстрелват в сафарита :)
 
То там кое полукълбо се води :) цепи го на 1/2 екватора. Иначе по принцип там населението е младо. Дъртите ги отстрелват в сафарита :)
Ако намекваш, че младите не са застрашени от вируса, то следва още по-логичният въпрос - защо младите у нас са най-големите апологети на експерименталната масова ваксинация? Имаш ли представа колко идиоти си набодоха дори децата, без те да са застрашени от тежко протичане на инфекцията?

Идеята на статията, пусната от Мънги, е, че в Африка нямат ваксини, но нямат и нужда от тях. Случайност или конспирация??? :)
 
Пробив в лечението на Ковид!!! o_O


ПП: Въпреки приликата, тва там не е нандибанди.
 
Ако намекваш, че младите не са застрашени от вируса, то следва още по-логичният въпрос - защо младите у нас са най-големите апологети на експерименталната масова ваксинация? Имаш ли представа колко идиоти си набодоха дори децата, без те да са застрашени от тежко протичане на инфекцията?

Идеята на статията, пусната от Мънги, е, че в Африка нямат ваксини, но нямат и нужда от тях. Случайност или конспирация??? :)
Ей, като ущипана мома :) . Намеквам, че е пример за безграничната тъпота на СС и налагането на вакса. Тук се бучкат младежи/девойки на по 18г. щото искат да ходят на бар. Да тяхна си работа, но това се случи след зелената афера. През туй време чичо Стойчо се тупа как преборил вируса на спаринг. Важното е, че утре ще тестват детето с тест 56% валидност на данните за ковид, платен от него с лихвите. Пълен смях е всичко, обаче имаме и представителна извадка на бъдещ член на наказетлните отряди. Индивид321 ни показва правата вяра.
 
А някой води ли въобще някаква статистика за жертвите от "ваксините"? Има ли достъпна и разбираема информация колко са умрели, кога са били боцнати, с какво са били боцнати и т.н? Или само защото официално се води магическа панацея, няма нужда от такива статистики, понеже е ясно по презумпция, че "ваксината" само може да спасява животи... все пак нали официално за това е направена.

Не знам тва дали си го гледал.

vigiaccess.org

VigiAccess was launched by the World Health Organization (WHO) in 2015 to provide public access to information in VigiBase, the WHO global database of reported potential side effects of medicinal products.

Фактчекърите веднага го разтълкуваха като фейк, но в крайна сметка, както винаги нищо конкретно не казват.
В подкрепа на фактчекърите е Август 2021 е добавено следното инфо: "Important points to consider" в началната страница.
Преди това тези "точки" ги е нямало.

повече инфо за Vigiacess

в търсачката -> covid-19 vaccine -> после General disorders.. -> Deaths / Show more... -> Sudden Deaths
 
А някой води ли въобще някаква статистика за жертвите от "ваксините"?
Колкото и да ти е странно - ДА. Това е част от няколкото предклинични изпитания.
Първо върху животни, после върху няколко групи хора.
:)
 
А някой води ли въобще някаква статистика за жертвите от "ваксините"? Има ли достъпна и разбираема информация колко са умрели, кога са били боцнати, с какво са били боцнати и т.н? Или само защото официално се води магическа панацея, няма нужда от такива статистики, понеже е ясно по презумпция, че "ваксината" само може да спасява животи... все пак нали официално за това е направена.
Тя статистиката се води в момента :) Все пак не са минали още 5 години :)
 
Колкото и да ти е странно - ДА. Това е част от няколкото предклинични изпитания.
Първо върху животни, после върху няколко групи хора.
:)
На тоя етап да говорим за предклинични изпитания - е*аваш ли се?!

Пък дори тестовете са били компрометирани:


Айде първо изчети темата, подготви се и чак тогава ни губи времето че не виждам смисъл да се повтаряме.
 
Тя статистиката се води в момента :) Все пак не са минали още 5 години :)
Лошото е, че междувременно продължават да бъдат убивани и увреждани милиони хора, сред които и деца. Докато теглим чертата и разберем истината, ще има много почернени семейства. Много повече от тези, пострадали от самия вирус.

Но, докато безопасността на така наречените ваксини е все още под въпрос, става все по-ясна ситуацията с ефективността. Преди малко по новините:

В България: 26% ваксинирани - 760 човека в интензивно отделение

В Австрия: 65% ваксинирани - 600 човека в интензивно и пълен локдаун.

Нали ваксините пазеха от тежко боледуване - кво станА? И ако предположим, че тия 600 австрийци в интензивно са неваксинирани, то при популация почти 9 милиона срещу 6 милиона в България, защо цифрата на тежко болните е почти еднаква? При нас трябваше да са повече, или?

И друго, при 5% положителни проби днес (забележете положителни НЕ значи болни!!!), заслужава ли си хаосът, в който живеем вече втора година?
 
Не знам тва дали си го гледал.
Аз исках него да го видя какво ще каже. Сега като го гледам тоя сайт, въобще не отговаря на условието ми информацията да е достъпна и разбираема. За сметка на това за короната има всякакви данни навсякъде, подредени, разбираеми. Че даже и за тия дето са достатъчно малоумни и не могат да работят с данните, за тях допълнително им се снасят сведения по телевизия и радио под формата на пропаганда и паника. Никой не е останал неинформиран.

Колкото и да ти е странно - ДА. Това е част от няколкото предклинични изпитания.
Първо върху животни, после върху няколко групи хора.
:)
Не питам за изпитания, а за продължаващо във времето непрестанно събиране на статистика и оповестяването й в разбираем вариант. Както е worldometers за короната.

Ако сега те попитам, колко хора са умрели заради "ваксините" за последния месец в България, как ще разбереш и какво ще ми отговориш?
 
9 души са загинали при пожар в дом за възрастни хора. Сигурно не са били ваксинирани...

Моля ви, не слагайте смеещи се емотиконки под този пост. Въпреки, че аналогията е логично да предизвика смях, новината все пак е трагична.
 
Четох някъде, не знам дали е вярна тази статистика, но селяндурите навсякъде по Света са дали най-сериозен отпор за ваксинирането, повечето интелигентни и образовани хора, живеещи в цивилизацията са се ваксинирали, докато селяка си знае своето и не приема акъл. Така ли е според Вас?
 
Четох някъде, не знам дали е вярна тази статистика, но селяндурите навсякъде по Света са дали най-сериозен отпор за ваксинирането, повечето интелигентни и образовани хора, живеещи в цивилизацията са се ваксинирали, докато селяка си знае своето и не приема акъл. Така ли е според Вас?
Абсолютно е така. Дали обаче е правилния избор никой не знае...
 

Горе