Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Четох някъде, не знам дали е вярна тази статистика, но селяндурите навсякъде по Света са дали най-сериозен отпор за ваксинирането, повечето интелигентни и образовани хора, живеещи в цивилизацията са се ваксинирали, докато селяка си знае своето и не приема акъл. Така ли е според Вас?

Четох някъде, не знам с дали е вярно, че мишките навсякъде по света, обичат да представят своето мнение за чуждо. За да могат да отклонят евентуалния агресивен отговор от опонента :)
 
Screenshot_20211122-192816~2.png
Да си спомним за сингапурците, които са с 90% ваксинирсна популация. Другите 10% както леля Елка изЯсни са деца и не можещи по мед. причини.
 
Четох някъде, не знам дали е вярна тази статистика, но селяндурите навсякъде по Света са дали най-сериозен отпор за ваксинирането, повечето интелигентни и образовани хора, живеещи в цивилизацията са се ваксинирали, докато селяка си знае своето и не приема акъл. Така ли е според Вас?
В интерес на истината все повече ми опротивява гражданския манталитет в мравуняка де толкоз го обичате.
 
Отделят много метан кравите, след тях се нареждат козите и овцете според COP.

https://www.theguardian.com/environ...-change-happening-now-stats-graphs-maps-cop26

Не, като се разболееш го пиеш, а не всеки ден.. както е при други грипове.
Ясно е, че след време всичко ще е изкуствено. Вече започнаха да правят пържоли от 3д принтер.
Храната, ако си гледал от преди 50г до сега колко е изгубила витамините си и след време ще е по-добре да ядеш 3д храна отколкото истинска без витамини + препарат

От 2015 г.

 
Четох някъде, не знам дали е вярна тази статистика, но селяндурите навсякъде по Света са дали най-сериозен отпор за ваксинирането, повечето интелигентни и образовани хора, живеещи в цивилизацията са се ваксинирали, докато селяка си знае своето и не приема акъл. Така ли е според Вас?
До кога с това преиначаване на реалността? Първо, хората в големите градове не са се боцнали всичките от паника страх. Една шепа са такива Тедковци. Трябва да е пределно ясно вече, че през последните 2 години масата от хората по света правят всичко за да си спестят глоба или за да не си загубят препитанието, а НЕ защото са се панирали до неузнаваемост или са тооолкова загрижени за живота на бабите.

Хората по село са по-далече физически от цялта дандания, там няма кой да ги преследва за глупости, а и разбира се много от тях се изхранват по селския начин и не им трябва да се боцкат само за да могат да влезнат в мола или ресторанта.
 
Айде и поредния мишок с мания за величие се появи.

Абе муньо, ти ако можеше да четеш, нямаше да слагаш всички ваксини под общ знаменател. Милион пъти ви се каза, че всички, които сме против ковид експеримента, имаме всички задължителни имунизации. Тези, които имат деца, са имунизирали и тях.

Нас са ни ваксинирали с медикаменти, направени съобразно прецизно разработени медицински протоколи. На вас ви вливат химикали, чийто състав е строго пазена търговска тайна. ТАЙНА!! Договорите с майсторите на тия бъркочи са строго пазенаТАЙНА. Данните за вредите, нанесени от тия бъркочи, са СТРОГО ПАЗЕНА ТАЙНА.

Толкова сте им важни, че не ви дължат дори истината. Пропагандата влиза само в празни кратуни. Празното пространство позволява навлизането на тиня.

Кое не е тайна? Че вие, дето се мислите за граждани, си носите гащите в ръка, за да им е по-лесно на господарите ви. Айде обратно в мишата ти дупка. Бегай да те бодат.
 
Последно редактирано:
Не питам за изпитания, а за продължаващо във времето непрестанно събиране на статистика и оповестяването й в разбираем вариант. Както е worldometers за короната.

Ако сега те попитам, колко хора са умрели заради "ваксините" за последния месец в България, как ще разбереш и какво ще ми отговориш?

Искаш всички ваксинирани които умират да бъдат писани, че са умрели заради ваксината ли?

Защото се получава противоречие - 90% от хората в болница с ковид умират без ваксина (а конкретно в България по-голяма част от умиращите са без ваксина).

Или иначе казано - как ще оправдаеш смъртта на неваксинираните, след като не е в следствие на ваксината (защото не са ваксинирани) (А ТРЯБВАШЕ ДА СА УМРЕЛИ ОТ ВАКСИНАТА. ТО НЯМА ОТ КАКВО ДРУГО ДА Е).
 
Е, то си личи, че си склонен да бъдеш "submissive" в доминантно-подчинените ролеви игри. Иначе щеше да се дърпаш на принудителното ти включване в опасен медицински експеримент.

За ваша радост, аз съм винаги готова да вляза в ролята на "строга господарка". :)
Да, аз в гардероба си държа едни камшици и свински дзурли. Ще стане работата. :)
 
Новината няма никаква връзка с темата. Вече 15 хиляди пъти беше написано, че ваксината не прави хората безсмъртни. Може да умреш половин час след като ти е сложена, на другия ден и т.н. Това нищо не значи. Някъде пише ли, че е доказано, че е починал заради ваксината, защото не видях никъде подобна информация?
Нищо, щом има ваксина и тумор, ваксината е виновна. В бъдеще да знаеш. ;)
 
  • Like
Реакции: Test
Най-тъпото е, че 70% от хората (ваксинираните) не схващат, че на никой не им пука за тях. Ако така наречените световни лидери им пукаше за хората щеше да има лекарства и ваксини за редица заболявания, щеше да има храна за бедните, защото ежедневно се изхвърлят милиони тонове храна, щеше да има жилища и пари за всеки, ако са разпределени човешките блага равномерно.

Но не, те са се загрижили за ковид и само това им е фиксидеята. Събудете се вече, човешкият живот не струва нищо в очите на другите и лека полека, покрай пландемията се вижда още по-ясно.

Спорове за ваксини, мерки, локдауни и други нови модерни понятия да просто средства за налагане на новото нормално.

Peace
 
Ами в момента всички починали са умрели от ковид. Странно а?

1. Това не е вярно.
2. Да приемем, че първото е вярно. Над 90% от починалите с ковид НЕ са ваксинирани. Приемаме, че останалите 10% (включително и тези с фалшивите сертификати) са починали заради ваксината :) как ще оправдаеш смъртта на останалите 90% които не може да са починали заради ваксината (просто защото не са ваксинирани).

Почти всички конспиративни теории се оборват с елементарна логика.
При поставени 7 милиарда дози може да се направят някакви заключения за безопасността на ваксината.
Но хората които вярват на конспиративни теории по принцип не обичат цифрите (защото там няма 6/5. Там всичко е точно и ясно). Пример е Нанди. Първо дава някакви измислени числа, след 10 минути дава статия с други числа които оборват нейната теза и подкрепят моята :D тъжна работа.
 
Продружаващи заболявания, дебилна медицинска помощ и т.н.
Демек ваксинирания който е умрял е умрял заради ваксината, а неваксинирания който е умрял е умрял заради лошо здравеопазване?
А не може ли ваксиниран да умре по същата причина поради която е умрял и неваксинирания?
 
Демек ваксинирания който е умрял е умрял заради ваксината, а неваксинирания който е умрял е умрял заради лошо здравеопазване?
А не може ли ваксиниран да умре по същата причина поради която е умрял и неваксинирания?
Не. Не може. Защото ако е така, електрона, който прехвърча между двете мозъчни полукълба в главите на антиваксърите ще спре и всичко безмозъчно ще се изпише по лицата им. Недей им вкарва такива мисли, братко.
 
СЗО казва че нема никакъв смисъл да се бият бустери на здрави възрастни.
Вместо това трябва да се ваксинират уязвимите групи.

FDA обаче настоява всичко над 18 години да бъде бустнато!
(FDA спинкат с Pfizer и останалите производители)

 
Отделят много метан кравите, след тях се нареждат козите и овцете според COP.

https://www.theguardian.com/environ...-change-happening-now-stats-graphs-maps-cop26



От 2015 г.

Заради долния клип съм създал друга тема
Надявам се да няма подобна тема
 

Горе