Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Мадмоазел, аз знам че си ми обидена отдавна, но не ми е ясно защо.
Мосю, не съм. Просто, не знам защо, но предизвикваш у мен желанието да те ръчкам. И не само у мен. Или ние сме сбъркани, или причината е в твоя телевизор. :)

Май ще трябва да се ходи в друга лаборатория

 
Последно редактирано:
Мосю, не съм. Просто, не знам защо, но предизвикваш у мен желанието да те ръчкам. И не само у мен. Или ние сме сбъркани, или причината е в твоя телевизор. :)

Май ще трябва да се ходи в друга лаборатория

Може да е в моя, според мен ми се обиди когато те нарекох Манди.
 
Май ще трябва да се ходи в друга лаборатория

Чудесно. Сега при при по-евтините тестове най-сетне ще лъсне случайния характер на резултатите идващи от лабораториите. Ето това е наука - да направиш няколко измервания и тогава да правиш някакви изводи.
 
Фашизмът е в комшиите:
Дам, още миналата седмица казаха, че въвеждат задължителна ваксинация за всички над 65 години. Глоба 1000 евро.
 

"На този етап знаем твърде малко за мутацията Омикрон, като има една добра и една лоша новина. Заразява много по-бързо, над 10 пъти по-заразен е от останалите варианти, но заболяването, предизвикано от този вариант, преминава сравнително леко".
Ей го бе, един път казаха 3 пъти по-заразен, друг път казаха 5 пъти по-заразен, сега стана 10 пъти по-заразен, обаче преминавал леко. Аз ще го кажа с 4 букви - Г Р И П. Да припомня, че и на писоарите им изтича срока на годност на 31.12. Няма да стигнем до задължително боц-боц :) Фенове на короната, вземете си последно сбогом с любимото виросче, защото скоро няма да ви дава смисъл в жалкия живот.
 
Срам нямате !:D:D

263386956_4179315232170173_3381326642710808174_n.jpg
 
Поне ти правя евалата, че влизаш тактично и меко, за което респект. Такива трябва да са хората, които явно имат проблем с 5G. Всички други ми идват малко фанатици.
Да друго си е хората, които нямат аргументи да обявяват опонентите за плоскоземци. Я ми намери един мой пост по темата 12345G и тогава се изказвай.
 
то след 5,591 поста какво има да говорим, поне да се развеселим :)
Не е весело, след 45 000 доброволно умрели и 400 000 тежки странични ефекти - иде време разделно.
Search Results

From the 11/19/2021 release of VAERS data:​

Found 503,448 cases where Vaccine is COVID19 and Manufacturer is PFIZER/BIONTECH​

 
Последно редактирано:
Ако някой все пак се меракландиса да го боцкат, да иска да АСПИРИРАТ преди да му го вкарат... Щото ако иглата пръсне течността в кръвоносен съд и си чао. Тромб incoming.

Демек като засмуче спринцовката, не трябва да е много червено.
Ако е червено - паник моуд, писъци, тръшкане, сакън!


Това е баш по специалността на Д-Р Кемпбъл, пом/у другото.
 
Случаите на документирани странични ефекти от Ковид ваксини в ЕС са над милион.

Ако имаме ваксинирани малко над 300 милиона човека в ЕС, значи може да си сметнете сами процента риск...
 
И на фона на всичко това, у нас са ваксинирани 11 000 деца. Одеве показаха семейство дебили, който "вярвайки в науката" още от лятото чакат да дойдат ваксините за 5-годишни, та да си маркират и детето.

Понякога е жалко, че родителите могат да взимат решения от името на децата си.
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
И на фона на всичко това, у нас са ваксинирани 11 000 деца. Одеве показаха семейство дебили, който "вярвайки в науката" още от лятото чакат да дойдат ваксините за 5-годишни, та да си маркират и детето.

Много тъжно ...
 

Горе