Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Всъщност точното твърдение, на друго място, е друго: "...времето между броя на The Economist, прославящ "Govcoin" и друг известен брой на списанието от 1988 г., е 33 години, 3 месеца, 3 седмици и 3 дни"
По-интересен е броя на дните между 30 Януари 2020, когато WHO са обявили короната (като Public Health Emergency of International Concern - PHEIC) и 26 Ноември 2021, когато WHO обявяват Омикрон. Разликата е 666 дни.
 
Д-р Чавдар Ботев, същият, който наскоро каза нещо от сорта: "ако беше прилаган нашия протокол за лечение, поне 90% от починалите щяха да бъдат спасени", с което каза ясно и категорично, че починалите са били убити от "лечението", а не от вируса.

Сега д-р Ботев казва това:


@$INeed$, още ли се смяташ за отговорен, вземайки решението да се включиш безплатно в клинично тестване на експериментален медикамент? :)
Ежедневно.еу? Чавдар Ботев?

You fuckin' serious?

Идиоти сте. И неваксинираните и ваксинираните заразяват, нарича се да си преносител. Питай го този велик доктор с коя от групите са пълни леглата.
 
Сега д-р Ботев казва това:


Крайно време е да признаеш какво общо имаш с тия забутани артхаус сайтчета къде все ги шерваш.
 
хах с тия брой дни, разбъркване на букви здраво ме губите. Брата и той има такива наклонности, та съм имунен. Директ игнор.
 
Ежедневно.еу? Чавдар Ботев?

You fuckin' serious?

Идиоти сте. И неваксинираните и ваксинираните заразяват, нарича се да си преносител. Питай го този велик доктор с коя от групите са пълни леглата.

Ботев е биг дийл, недей да ходиш там.
 
Крайно време е да признаеш какво общо имаш с тия забутани артхаус сайтчета къде все ги шерваш.
И аз това се чудя, от къде ги намира? Сигурно някаква група антита си шерват кой от кой по невероятен сайт и глупава новина. :) И се надъхват един друг. :) Жалка работа. :)
 
Ботев е биг дийл, недей да ходиш там.
Сигурно е много умно да кажате това, след като и двете групи са заразоносители и това не е тайна за никой. Ако търси известност, има стенд ъп комеди клубчета. ;)
 
Като се хванете за сайта, сякаш те са си измислили изказването на доктора...




Така по-авторитетно ли звучи?
 
Крайно време е да признаеш какво общо имаш с тия забутани артхаус сайтчета къде все ги шерваш.
Честно, нямам нищо общо с нито един от сайтовете, които циитирам. Дори не гледам сайта, а статията.
Така по-добре ли е? :)

 
след като и двете групи са заразоносители и това не е тайна за никой
Амии!!! Верно ли, бе? А тогава защо едните не се тестват, а другите са задължени да го правят постоянно?

Понеже не съм от най-умните (признавам искрено), моля те, обясни ми логиката зад зеления сертификат? И едните, и другите пренасят заразата, но едните са освободени от тестване и имат право да се гъчкат на тумби с други ваксинирани. Интересно решение, в което лично аз не откривам логика.
 
Честно, нямам нищо общо с нито един от сайтовете, които циитирам. Дори не гледам сайта, а статията.
Така по-добре ли е? :)

Не. Надявах се да излезе нещо от тая работа.
 
хах с тия брой дни, разбъркване на букви здраво ме губите. Брата и той има такива наклонности, та съм имунен. Директ игнор.
Трябва да му намериш жена на брат ти, че както е започнал да се занимава с женски неща... :)
 
Трябва да му намериш жена на брат ти, че както е започнал да се занимава с женски неща... :)
А за кого говорите? :)
 
Eто бе, Пасков вчера дето го зачете. Спират тока, изкарват армията, оцеляваме на хляб и 2 литра вода! До Март тряя да има военно положение, да не кажете, че не са ви казали!

 
Ма, безопасни са ковид ваксините, бе. Нема проблем. Шибайте си ги по 2-3 наведнъж, че грипа, дето се кара безсимптомно, много страшен, баси.

Ноке, съосновател на Youtube съм, ако се чудиш що често пласирам от там. ;)

 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
Не виждам никакъв проваксър на хоризонта, не знам що се хабите...
 

Горе