Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Загубих бройката колко поста за наближаващото съм писал. (Да обаче те са и с визия "за след това", за "как продължава". И тя е по-различна.) Всъщност почти всеки коментар ми основан на това, или е с мисъл за това.

Ако пишеше с по-малко заобикалки, а още по-добре ясно и конкретно, да го бяхме разбрали досега, ама...

Не стреляйте по пианиста - ние не можем да схванем твърде сложните ви изречения, сър. А когато постът е с размерите на чаршаф за двойна спалня, направо пропускаме. :)

Дано не ме нафулиш като Киров, но не е първият път, когато ти го казвам. С най-топли чувства - пиши по-разбираемо. Тука сме предимно прости бармани и сервитьорки. ;)
нандибанди, харесваш ли ми новия аватар?:)
Ектра е. Можеш да обясниш какво е, ама по възможност с по-кратки изречения. :)
 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
"Вземете covid сертификата под кожата - предлага се като чип

Вземете своя covid сертификат в чип в ръката си или на друго място под кожата. Все по-популярно става вмъкването на чип в тялото с различни видове информация и сега можете също да поставите своя covid сертификат в чипа."
Видео:

Няма нищо кооой знае пък какво. Просто чипче, чипенце. Лесно, бързо и безболезнено. Кво толкова има, кво се прайм на изнежени. $$-ката каза "Не разбирам тия дето са преживели гаражния алкохол, кво се дърпат от вакшата". Чипчето е същата работа.

Зависи как мислиш за него. Ако си кажеш "Леле, чипират ме, технократите, новия св. ред, сатанатъ" - тогава е неприятно. Но ако си кажеш "Абе майната му бе, я го дай тоа чип бе! Аз нитратни краставици ям, смог дишам, менте ракия пих през 90-те.. Мечка страх мен не страх, давай тука да го опънем чипа!". И готово, кво толко има?!
----
Сериозно:
Бях писал за "бъдещето на неефективния сертификат". Ето го основния въпрос:
НЕ: иска ли някой злонамерен да ни чипира,
А: след като го има това ефективно средство, което някои ще си го сложат и ще докажат, че е ефективно,
ЗАЩО мамаму стара. от гл.т. на отговорните органи/зации, да не се използва от с цел подобряване на проследяването на..нещо си?
Защото ония етикирани "антивакси", които са обвинени във всички кон-с-пирации, за луди, ще кажат, че им нарушават правата, че ги трансхуманизират и т.н.? Дали това би било проблем?
Дали ще стане новия сертиф.? Ами при "по-сериозна заплаха", дали? Колко напред в бъдещето?
---
Пак влязох с кални крака по чистия под и счупих общението, пу да ми се незнай:) Айде, лека вечер.
Тези чипове ги има от край време - rfid или Радиочестотна индентификация. Това е бъдещето. Сега тестват почвата с този зелен сертификат, но може и да остане той. Обаче в бъдещето с този сертификат не могат да въведат световна дигитална валута. Ще им трябва или програма на телефон или чипче под ръката, което не можеш да изгубиш. Там отново за наше добро ще искат да има всякаква лична и медицинска информация ама за наше добро... За дистопият... утопия, която още от началото на пандемията малко по малко въвеждат. Без свобода на речта за наше добро, с повече наблюдение, за наше добро(Използват неща като расизъм, тероризъм) да ни покажат колко лоша е свободата на речта и уединението.
„И принуждаваше всички, малки и големи, богати и сиромаси, свободни и роби, да им се тури белег на десницата или на челата им; за да не може никой да купува или да продава, освен оня, който носи за белег името на звяра или числото на неговото име.”

Убиха създателя на този филм, заедно със семейството му. Не успя да довърши филма и се пресъздаде документация
пълна със shills като Mark Dice, Alex Jones.
 
Последно редактирано:
По другите форуми дъвчат и думите на баба Ванга - "здрави хора ще падат по улиците". 182 спортиста колабираха на стадиона, пред всички. 121 от тях умряха. Инфото е старо, вероятно вече са повече, и може наистина да видим как ваксинирани капят като круши, пред очите ни.

Чипчето не е нужно да съдържа информация за тебе, като SIM картата е нужно да носи само ID, останалото е по сървърите на системата. Лошото му е, че при изчезване на кеша просто ти блокират сметката и дори да просиш пред мола няма да можеш.
Новите коли ще имат функция за дистанционно деактивиране, има си SIM карта, и от полицията могат да ти угасят мотора по всяко време. Ако вече не е факт.

Електронно контролиран био боклук, натам отива новата мода. Цъкват един чекбокс, и светът около тебе угасва внезапно! Хардуерът си има GPS, има връзка с мобилната мрежа, само казват на бордовия компютър в какъв периметър може да се движиш, и дори няма нужда да те контролират. Прехвърлиш ли невидимата граница и всичко угасва за тебе.
 
Тези чипове ги има от край време - rfid или Радиочестотна индентификация. Това е бъдещето.
Според мен при наличието на смартфони, няма много смисъл от RFID. Е да, защото е под кожата по-трудно може да се смени, ама дали е толкова трудно. Телефоните с всичките си сензори вече са готови да служат и за идентификация, и за проследяване ако щеш. Например, понеже гледам разследвания за убийства, при по-новите случаи доста често проследяват последните локации на телефона на жертвата. Успех да направиш такова нещо с една проста антенка под кожата.
 
Новина боНба !!! :eek:
Медиите за масова ДЕЗинформация в действие :hankey:

264551312_4801988796528873_6635139720010879793_n.jpg
 
Според мен при наличието на смартфони, няма много смисъл от RFID. Е да, защото е под кожата по-трудно може да се смени, ама дали е толкова трудно. Телефоните с всичките си сензори вече са готови да служат и за идентификация, и за проследяване ако щеш. Например, понеже гледам разследвания за убийства, при по-новите случаи доста често проследяват последните локации на телефона на жертвата. Успех да направиш такова нещо с една проста антенка под кожата.
Засичане имаше още при първите телефони, с точност 30-тина метра, голямо кръстовище. С тия GPS точността се вдигна с точност да те хванат през кой точно прозорец излиза сигнала.
Ся като махнат кеша ще имат пълен контрол над жизнено важни неща за тебе. И да просиш няма да можеш. Няма смисъл да те търсят, просто цъкват в базата и умираш от глад! Лично ми се е случвало в Дания, не мога да си платя с кеш да пътувам в автобус, и преди години беше. Сега е още по-затегнато.
 
..., понеже гледам разследвания за убийства, при по-новите случаи доста често проследяват последните локации на телефона на жертвата.

А нас кога ще ни уредиш я с някоя хубава държавна службичка, я с някоя европейска поръчка, че да имаме и ние време да гледаме разни предаванийца и да се обогатяваме интелектуално?

Свои хора сме все пак.
 
А нас кога ще ни уредиш я с някоя хубава държавна службичка, я с някоя европейска поръчка, че да имаме и ние време да гледаме разни предаванийца и да се обогатяваме интелектуално?

Свои хора сме все пак.
Не си разбрал, аз не работя такова, просто са ми интересни такива неща, гледам си ги като документални филми. Ето например един такъв канал, ето и още един.

Новина боНба !!! :eek:
Медиите за масова ДЕЗинформация в действие :hankey:
Аз не знам вече как на хората им е интересно да гледат новини. То стана норма първо да казват едно, после точно обратното. Това означава, че такива новини нямат смисъл и съдържание, не са новини. Повече смисъл има да гледаш времето или дори и хороскопа, там има по-голяма вероятност нещата веднъж като са казани да се окажат верни.
 
Аз не знам вече как на хората им е интересно да гледат новини. То стана норма първо да казват едно, после точно обратното. Това означава, че такива новини нямат смисъл и съдържание, не са новини.
E kak бе, имат и смисъл, и съдържание, и дори носят милиарди на новата света ваксинация. Гледай го Кацаров - Кунчев се ваксинира и падна, Кацаров го смени, и обърна плочата на 180 градуса. Само преди няколко месеца беше нормален човек, дето казваше, че принудата за ваксинация с тестови препарати е чиста проба фашизъм. В същите тия медии.
 
Не си разбрал, аз не работя такова, просто са ми интересни такива неща, гледам си ги като документални филми. Ето например един такъв канал, ето и още един.

Аз та знам какво работиш, все пак отвреме-навреме гледаме и новините..

Завиждам по-скоро за свободното време.

---

Елюминатите са в паника - Омикрон май ще се окаже кьорфишек, weaksauce.

 
Гледай го Кацаров - Кунчев се ваксинира и падна, Кацаров го смени, и обърна плочата на 180 градуса.
Няма такъв филм. :)

Кунчев винаги е бил и продължава да бъде главен санитарен инспектор. Кацаров е министър на здравеопазването и пое поста много преди ку-кунчев да падне жертва на вирусТа.
 
Няма такъв филм. :)

Кунчев винаги е бил и продължава да бъде главен санитарен инспектор. Кацаров е министър на здравеопазването и пое поста много преди ку-кунчев да падне жертва на вирусТа.

Не знам защо @AseasRoa още не е предложил Мангъров за министър на здравеопазването... Нещо много обрано го дава, язък дето гласувахме за тях.
 
Не знам защо @AseasRoa още не е предложил Мангъров за министър на здравеопазването... Нещо много обрано го дава, язък дето гласувахме за тях.
????
Ти сега да не внушаваш, че наш Асенчо и Асен Василев са един и същи човек? Не са. Наш Асенчо е по-млад и по-убав. ;)

И ся да не се хванете са източника/сайта, че ще ви вземат дяволите вече :)

 
коментарът е изтрит впоследствие
 
Последно редактирано:
????
Ти сега да не внушаваш, че наш Асенчо и Асен Василев са един и същи човек? Не са. Наш Асенчо е по-млад и по-убав. ;)

И ся да не се хванете са източника/сайта, че ще ви вземат дяволите вече :)


Как пък реши че внушавам подобни работи... фантазията ти повече от мойта работи.

За всички е видно че нищо общо нямат.

10514672_10101549614447021_3325868820042114148_n.jpg
 
Nandina е изключително токсичен
Много точно описание. :)

И като заговорихме за Мънги, ето малко и от него, но преди това, акцентът (за мен) в статията:

Според помощник-министъра, от 15-те случая, които все още са в Ботсвана, три са показали леки симптоми, докато останалите не са показали симптоми . Единадесет от случаите са били ваксинирани, докато неваксинираните не са показали симптоми.

 

Горе