Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
273199008_5134546083303711_6440808048948491485_n.jpg


За пияното и китарата нищо не казваш :p
Може да е бил музикален талант...:cry: Трудно ми беше да се съсредоточа от ужасния шум, все едно са в сървърно помещение.
 
Трудно ми беше да се съсредоточа
На мен ми беше трудно да изтърпя дори минутка от интрото. Оценявам желанието на момичето, и визията не беше зле, ама тия драматични паузи на всяка сричка.. Не! Беше си негледаемо от първата минута.
 
На мен ми беше трудно да изтърпя дори минутка от интрото. Оценявам желанието на момичето, и визията не беше зле, ама тия драматични паузи на всяка сричка.. Не! Беше си негледаемо от първата минута.
Амм... Нали всички сме съгласни, че тя не е там да излъчва видео за оскар, със специално нает за това снимачен екип ?
 
Ясно е: това е поредното ФЕЙК видео за мнимата вреда от ваксините, които са доказано безопасни. Всичко противно на това е измислица. И партито, да - нашият парти, с прискърбие, марък* че го харесваме, трябва да признаем, че е част от тази МРЪСНА дезинформационна игра. :(

(* марък: макър; разговорно на макар)
 
Последно редактирано:
Ясно е: това е поредното ФЕЙК видео за мнимата вреда от ваксините, които са доказано безопасни. Всичко противно на това е измислица. И партито, да - нашият парти, с прискърбие, марък* че го харесваме, трябва да признаем, че е част от тази МРЪСНА дезинформационна игра. :(

(* марък: макър; разговорно на макар)
Можеш да "провериш" няколко неща за "мнимата" вреда със задължителната ваксинация във Франция срещу Хепатит Б, за деца.Преди 20 години. За протокола, не е вече "задължителна" ваксината срещу хепатит.. останалото си го търси.
 
Нали всички сме съгласни, че тя не е там да излъчва видео за оскар
Не, не сме съгласни. :)

Като си се хванал да правиш нещо, го правиш максимално добре.

Тук го има и личния момент. Както многократно съм казвала, аз съм холерик по темперамент. Бавно говорещите и действащи хора ме изнервят ужасно. Иначе е похвално, че някой се опитва да даде гласност на тези случаи. Тепърва ще чуваме все повече такива истории.
 
Само мен ли ме притеснява, че основните "играчи" изчезнаха след бустера... И къде е тоя Митко, всезнаещият създател на темата? Тедка, Каменчо, липсвате ни, знаем че четете темата :(
 
Можеш да "провериш" няколко неща за "мнимата" вреда със задължителната ваксинация във Франция срещу Хепатит Б, за деца.Преди 20 години. За протокола, не е вече "задължителна" ваксината срещу хепатит.. останалото си го търси.
Резултате, не следиш темата редовно, навярно. Затова мислиш, че говоря сериозно. Шегувам се.:) Аз съм точно на обратната страна, и може би един от няколкото най-отявлени тук. Вкл. за предишните "небезопасни" вакси. Напълно съм съгласен за хепатитната, а има и още много случаи с други видове "небезопасни". Дълга тема.

ps: Рома с кой играят тоя кръг, знаеш ли?
 
Бавно говорещите и действащи хора ме изнервят ужасно.
Ако ме чуеш как бързо говоря (а освен всичко и обаятелно, с широк набор от интонации, подредено и "вкусно", въздействащо). Просто ще се оженим накрая:)
 
Само мен ли ме притеснява, че основните "играчи" изчезнаха след бустера... И къде е тоя Митко, всезнаещият създател на темата? Тедка, Каменчо, липсвате ни, знаем че четете темата :(
Ами, Славчев, фактът е неоспорим: и Тедката, и Митко7, че дори Теста, а сега и Дефа, изчезнаха известно време след моята поява. А имах и лоши взаимоотношения с всички тях, някои малко ги обидих. И преди това си ги хулехте редовно, но беше някак по-интелигентно и ненатрапчиво, търпеше се и си стояха. Развалих стилът, но не съм виновен, че съм хулиган по характер.
Съжалявам:) (Лъжа:))
 
Ами, Славчев, фактът е неоспорим: и Тедката, и Митко7, че дори Теста, а сега и Дефа, изчезнаха известно време след моята поява. А имах и лоши взаимоотношения с всички тях, някои малко ги обидих. И преди това си ги хулехте редовно, но беше някак по-интелигентно и ненатрапчиво, търпеше се и си стояха. Развалих стилът, но не съм виновен, че съм хулиган по характер.
Съжалявам:) (Лъжа:))
Аз не съм ги обиждал, поне не умишлено. Под достойнството ми е да ритам паднал човек :) теста е болен от някаква болест, ама нз каква точно. Тедката и Камен ми липсват наистина, беше интересно с тях. Митко сигурно е облепил панелката с фолио и се е изолирал до лятото, друго логично обяснение нямам...
 
Януари някъде беше влизал Митко, без да каже нищо тук, после не знам.ю
Камен kamentik ли е?
 
Януари някъде беше влизал Митко, без да каже нищо тук, после не знам.ю
Камен kamentik ли е?
Дам, чете си темичката тайно. Чат-пат слага някой ваксърски лайк, докато запрята ръкава за бустера. Трябва да се поддържа нивото все пак ;)
 
Ами, то хубаво, да ги слагат. Желая им да са живи и здрави, да ги слагат дълго време, до дълбока и спокойна старост. Ама може би някои от нас не са се объркали в прогнозите си, базирани на прогнозите на низвергнати специалисти... Ще видим.
 
Като си се хванал да правиш нещо, го правиш максимално добре.

Тук го има и личния момент. Както многократно съм казвала, аз съм холерик по темперамент. Бавно говорещите и действащи хора ме изнервят ужасно.
По принцип съм същия, много добре разбирам за какво говориш и го споделям. Аз съм свръхстриктен и към професионалисти с необосновани претенции, да не говорим за разни претенденти. И съответно харесвам малко неща.
Обаче, в случаи като този, бих дал предимство на желанието на момичето да представи много сериозния проблем, така, както тя може. Щото мнозина с много по-големи възможности не са и няма да го направят, а точно тези неща е наложително да се показват.

Но това си е моето мнение, де.:)
 
Специално в този случай намирисват много неща и това, че изобщо не се говори за него също е показателно. Сигурен съм, че много медии само чакат такъв случай. Да не говорим, че жената от видеото постоянно говори за Кирчо Петков и как щял да ни ваксинира и тем подобни глупости, мен примерно не могат да ме ваксинират, а този здрав и прав се е набил там. Абе цялото видео мирише на Възраждане.
 
@partytime, отговарям ти тук, понеже многократно бяхме помолени да не пишем повече в темата на етерИум.

По същата причина си изтрих и постовете в темата - след многократни призиви: "не ми пишете в темата!".

Как и защо се стигна до там, за мен си остава пълна мистерия.
Всичко тръгна от това, че с Христонев дадохме лайк на мнение на Стойнев, което адски обиди нашия мил приятел, незнайно защо.

Доколкото ми позволява минималният умествен капацитет да преценя, смятам, че нямаше съществено противоречие между неговото мнение и тезата на етера по принцип.

Луда работа, но... продължаваме напред. :)
 

Горе