Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Аз не ви хейтя, че не сте се боцнали, Ваша си работа.
Баси развитието си претърпял. А едно време пенсионерите по аптеките биеше :D
 
Е и? Пич, откажи се вече, не си се боцнал - ОК, твоя си работа. Аз се боцнах - моя си е. Точка по въпроса. С тия таблици нищо не доказваш и нищо не казваш.
Това си е бил моят избор, така съм решил, така съм направил.
Аз не ви хейтя, че не сте се боцнали, Ваша си работа. Та не виждам защо тооооолкова го приемаш навътре, че аз съм се боцнал.
Това е личен избор, все едно аз да скоча с парашут и да ти се подигравам, че теб те е страх да скочиш.
Ами като не искаш, няма да скачаш, нали така?!?
Оооо Тедка, ти си могъл да напишеш пост с повече от 2-3 изречения. Надобряваш. Е, верно че пак повтаряш едни и същи неща, но поне си успял да вкараш повече количество от нормалното в един пост. От друга страна, изкуствения интелект дето напоследък спами форума доста те превъзхожда и като количество, и като качество. Но това да не те спира, ти продължавай да се опитваш. Може пък след няколко години да надобрееш достатъчно за да започнеш да комуникираш поне като второкласник.
 
Поведението ''пръднал в рейса'' относно агресивното налагане на така наречените ''ваксини'' ме дразни изключително много. Оная вечер гледам интервю на мекотелото Пиърс Морган с Андрю Тейт, в което въпросният агресивен пропагандатор на The deep State възкликва: ''ма, кой те е карал да се ваксинираш? Ваксините спасиха животи! Ковид изчезна благодарение на тях. ''. Колко бързо забравиха, че на хората беше отказан достъп до повечето места, ако нямаха ваксинационен сертификат. А при нас си беше доста лабаво, защото добавиха и тест за антитела, което в повечето ''демократични'' държави липсваше напълно като опция.

Аз влязох в Пепко със сертификата (антигенен тест) на сестра ми...

Вярваме в науката, ама отрекохме доказани от науката неща като груповия (па и индивидуален) имунитет. И това беше само лека разгрявка. При следващата пЛандемия изборът ще бъде вакса или куршум в главата?

Хубав ден! :)
 
При следващата пЛандемия изборът ще бъде вакса или куршум в главата?
Тия докато не ни избият няма да мирясат.
Урсула вместо да я разследват за 100 МИЛИАРДНА далавера, че и продължава да ни пробутва боклуците си.
Щели да я правят шеф на НАТО.
И тия персони дори на избори не са ходили.
Не знам "ваксините" от какво пазят, ама наболите се почват да се държат като дебили. Ти му показваш официални статистики, стотици хиляди умрели и 2 милиона регистрирани странични ефекти. 40% от тях хронични.
Оно ти се хили като невменяем.
Не ми се мисли със следващата версия с какво ще ги нафърфорят. Може и джендъри да станат.
Странно как още не са го изтрили в Тубата. Всякакви критики към менте ваксините водят до затриване на канала. На Пасков му унищожиха 7 броя, на Брейка един... 14 000 коментара.
Баси на 3:30 мин. изсичат амазонските гори, да посадят фотоволтаици. Тия дни се случи в Германия, изсякоха 8 милиона дървета, за да поставят вятърни генератори.
Клипчето е като пророчество.
 
Последно редактирано:
Баси на 3:30 мин. изсичат амазонските гори
Верваме в науката! Ние като деца учехме, че растенията поемат въглеродния двуокис, който издишваме, отдавайки ни кислород, без който не можем. Днеска вече е обратното...
 
Верваме в науката! Ние като деца учехме, че растенията поемат въглеродния двуокис, който издишваме, отдавайки ни кислород, без който не можем. Днеска вече е обратното...
Вяра и наука са антоними. Едното иска сляпо доверие, другото се доказва.
Стряскам се колко уверено вървим към антиутопичния кошмар. 90% от народа като се замисля, са за утилизация.

п.с. 17:40 - някой има ли обяснение защо по цял свят изчезна тоалетната хартия?

 
Последно редактирано:
Поклон на тоя човек, не го понасям заради хвалбите му по соца, но спасиха стотици хиляди хора, заедно с доц . Мангъров и д-р Георги Тодоров.
Клипът е скрит, и Youtube все пак го мачка и му изтриха канали с половин милион последователи.
 
Оооо Тедка, ти си могъл да напишеш пост с повече от 2-3 изречения. Надобряваш. Е, верно че пак повтаряш едни и същи неща, но поне си успял да вкараш повече количество от нормалното в един пост. От друга страна, изкуствения интелект дето напоследък спами форума доста те превъзхожда и като количество, и като качество. Но това да не те спира, ти продължавай да се опитваш. Може пък след няколко години да надобрееш достатъчно за да започнеш да комуникираш поне като второкласник.
Аз мога и книга да изпиша, ама не искам точно ти да ми я четеш ;)
 
Аз мога и книга да изпиша, ама не искам точно ти да ми я четеш ;)
А, моля моля, спести ни го!
Зъбехте се и злобеехте, да ни принуждавали насилствено да се инокулираме като добитък на заколение. Злорадствахте, като се криехме да пик аем из храстите, защото не ни пускаха дори в огромни закрити пространства като моловете.
В селската поща още седи обявлението от 75 лева добавка за пенсионери, които са се подлъгали на фашистките експерименти на Урсулата.
Скрийте се и ни спестете религията си, в която ВЯРВАТЕ, и му казвате на това наука. Тая същата наука, дето твърди, че мъж може да стане жена и обратно.
Носете си кръста и не ни се мяркайте повече пред очите!
Нито съм се инокулирал, нито съм боледувал. Значи, за мене съм си бил прав.
Тия младежи спортисти, дето паднаха жертва от експериментите. Ако не ви бяха послушали сега щяха да са живи.
 
Последно редактирано:
А, моля моля, спести ни го!
Зъбехте се и злобеехте, да ни принуждавали насилствено да се инокулираме като добитък на заколение. Злорадствахте, като се криехме да пик аем из храстите, защото не ни пускаха дори в огромни закрити пространства като моловете.
В селската поща още седи обявлението от 75 лева добавка за пенсионери, които са се подлъгали на фашистките експерименти на Урсулата.
Скрийте се и ни спестете религията си, в която ВЯРВАТЕ, и му казвате на това наука. Тая същата наука, дето твърди, че мъж може да стане жена и обратно.
Носете си кръста и не ни се мяркайте повече пред очите!
Нито съм се инокулирал, нито съм боледувал. Значи, за мене съм си бил прав.
Тия младежи спортисти, дето паднаха жертва от експериментите. Ако не ви бяха послушали сега щяха да са живи.
Айде пак зацикли...Едно и също си баеш ;)
 
Айде пак зацикли...Едно и също си баеш ;)
Нещо различно ли очакваш да чуеш?
Последователен съм от самото начало, в моя конкретен случай съм бил напълно прав. Не поех рисковете от менте ваксина, не съм боледувал.
Ако бяхме мнозинство щяхме да откинем главите на тия, дето ни отнеха най-елементарни човешки права.
Не тъй ами преизбрахте негово нищожество президента.
Следващата инокулация ще е в пъти по-душманска, и ще ви изнасят с краката напред, направо от инжекционната скотобойна.
Добитъкът вярвал в "науката" на 81 пола.
 
Нещо различно ли очакваш да чуеш?
Последователен съм от самото начало, в моя конкретен случай съм бил напълно прав. Не поех рисковете от менте ваксина, не съм боледувал.
Ако бяхме мнозинство щяхме да откинем главите на тия, дето ни отнеха най-елементарни човешки права.
Не тъй ами преизбрахте негово нищожество президента.
Следващата инокулация ще е в пъти по-душманска, и ще ви изнасят с краката напред, направо от инжекционната скотобойна.
Добитъкът вярвал в "науката" на 81 пола.
Аз поех риска. Много други хора го поеха. Няма умрели. Давай, не ми пречиш.
 
Аз поех риска. Много други хора го поеха. Няма умрели.
100 000 пукнали отразени в най-официалната възможна статистика.
Лично познавам умрял.
Дали ти преча мен не ме интересува. Грозно злобеехте, да ни задължавали принуждавали стрелички в гъза и каквото още ви идваше на акъла.
Доказан провален проект е, просто сте 80% от ония дето проф. Христов ви обрисува, и нямаше увиснали политици на въжето.
А трябваше. Айде да речем в БГ минахме малко в страни, по света има застреляни хора защото си търсеха елементарни човешки права. В Канада замразиха банкови сметки, провалиха бизнеса на цели отрасли, за който отказа да се довери в менте науката с 80-те пола.
Честно казано, не съм сигурен дали заслужавате, че ви се размина и сега ми пишеш и ми се лендзиш. Както аз писах, както професорът каза - тест за интелигентност беше. Тебе те скъсаха, и последствията ти се разминаха. Много народ платиха си живота си, някои се споминаха по особено мъчителен начин. Пазя си видеата по дисковете, понеже фашимерията ги трие по социалните мрежи.

Спрете да се хилите като дебили, разбрахме, че сте невменяеми.
 
Последно редактирано:
100 000 пукнали отразени в най-официалната възможна статистика.
Лично познавам умрял.
Дали ти преча мен не ме интересува. Грозно злобеехте, да ни задължавали принуждавали стрелички в гъза и каквото още ви идваше на акъла.
Доказан провален проект е, просто сте 80% от ония дето проф. Христов ви обрисува, и нямаше увиснали политици на въжето.
А трябваше. Айде да речем в БГ минахме малко в страни, по света има застреляни хора защото си търсеха елементарни човешки права. В Канада замразиха банкови сметки, провалиха бизнеса на цели отрасли, за който отказа да се довери в менте науката с 80-те пола.
Честно казано, не съм сигурен дали заслужавате, че ви се размина и сега ми пишеш и ми се лендзиш. Както аз писах, както професорът каза - тест за интелигентност беше. Тебе те скъсаха, и последствията ти се разминаха. Много народ платиха си живота си, някои се споминаха по особено мъчителен начин. Пазя си видеата по дисковете, понеже фашимерията ги трие по социалните мрежи.

Спрете да се хилите като дебили, разбрахме, че сте невменяеми.
Този, който е "умрял", правиха ли му аутопсия?
Не бе, нищо лично, ама нали ти и кликата ти все искахте аутопсии дали хората са починали от Ковид? Нямал абсолютно никакви аргументи, само си чешеш езика. Щях да ти се смея, ама темата вече е тъжна.
 
правиха ли му аутопсия?
Има достатъчно видеа с аутопсии на вакснати, от вените на които вадят тромби като маркучи. При желание да си извадиш главицата от дупето, можеш да ги потърсиш и да се убедиш лично.

По принцип се радвам, че при теб няма усложнения - все така да е. У нас, като си знам какви сме, нищо чудно да са ви слагали физиологичен разтвор и да са шитнали истинските тромбо-генератори. И по-добре.

Друг един въпрос мен ме гложди обаче: откак хванаха некъв похитител-изнасилвач в Сливен, Дефа никакъв го няма. Само отбелязвам. :rolleyes:
 
Щях да ти се смея, ама темата вече е тъжна.
Че ти не спря да се хилиш като дебил.
Чак се учудиха хората, че успя да надиплиш цели 3 изречения.
Някакъв немски доктор доведоха, патолог от световно ниво. Идва тука в София. Пуснах ви линк.
Само че нещо ви направиха "ваксините", хилите се като невменяеми. Сигурен съм, че не си го отразил, и ще ме питаш още 1000 пъти има ли аутопсии.
И изобщо не е тоя въпросът. Може да съм прав, може да не, все още не ми е Урсулата собственик, че да ми приказва да ни налива на всички продуктите на мъжа си. Който откаже - затвор, и дори успяха да го пробутат в родината на Фюрера.
Проблемът беше, че ни натискаха като животни, и погазиха всички възможни закони.
И ся за награда ще турят Урсулата да управлява НАТО. Вместо да гледа небето на квадрати.
Айде ся почвай пак да се хилиш, да докажеш пак в какво ви превърнаха генните модификатори.
95% били солена водица, останалите 5% изтеглиха късата клечка. Явно си бил от щастливците в руската рулетка.
 
Последно редактирано:
Че ти не спря да се хилиш като дебил.
Чак се учудиха хората, че успя да надиплиш цели 3 изречения.
Някакъв немски доктор доведоха, патолог от световно ниво. Идва тука в София. Пуснах ви линк.
Само че нещо ви направиха "ваксините", хилите се като невменяеми. Сигурен съм, че не си го отразил, и ще ме питаш още 1000 пъти има ли аутопсии.
И изобщо не е тоя въпросът. Може да съм прав, може да не, все още не ми е Урсулата собственик, че да ми приказва да ни налива на всички продуктите на мъжа си. Който откаже - затвор, и дори успяха да го пробутат в родината на Фюрера.
Проблемът беше, че ни натискаха като животни, и погазиха всички възможни закони.
И ся за награда ще турят Урсулата да управлява НАТО. Вместо да гледа небето на квадрати.
Айде ся почвай пак да се хилиш, да докажеш пак в какво ви превърнаха генните модификатори.
95% били солена водица, останалите 5% изтеглиха късата клечка. Явно си бил от щастливците в руската рулетка.
Чакам да се изясни и да дойдат перестите облаци, че да кажеш, че самолетите ни пръскат с нов вирус.
 

Горе