Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Ако не бях направил тест, никога не бих предположил, че е това. Преди това имаше два много по-коварни вируса, дето ме сломиха :)
Ония дето идват от Западна Африка ли?
 
Аз се разболявам веднъж на 3-4 години от тея работи и всеки път съм в будна кома по 5 дена.
Абе, различно е. При мен грипът винаги протича с пневмония, но пък съм на крак, в кондиция - джиткам си всички задачи и единственият проблем е, че не мога да пуша. При ковида можех само да пуша..
tooth.gif
tooth.gif


Ако не бях направил тест, никога не бих предположил, че е това. Преди това имаше два много по-коварни вируса, дето ме сломиха :)

А, ние като ти го казвахме, ти викаше ''ковид е много по-страшен от грипа''. С Бърни, Камен и Сополо брояхте труповете в Италия по цял ден. Изобщо, 2020г я изкарахте на памперси, завити през глава. :) И не, мойто момче, не е благодарение на ваксата. Някои неваксинирани изкараха ковид супер леко, а някои вакснати (като Коритаров) дадоха фира. ;)
 
Аз пък нищо не усетих от тоя пуст Ковид :(
Не си се паникьосал достатъчно и не си започнал да се бухаш с антибиотици безпричинно. То това беше ковида - обикновен грип, придружен с неконтролируема паника и безотговорно тъпчене с всякакви субстанции.

Абе, има си разлика в симптоматиката, да ти кажа.
Добре де, при мен първото след-ковидно трупясване протече с необичайна симптоматика. Ще да беше Април 2022, точно когато най-накрая ни отвориха. Писал съм за това, гърба ми го усещах няколко дена все едно съм изгорял на слънце. Това обаче не беше ковидна симптоматика, не знам и на какво е симптоматика, не се е говорило за такова "фантомно слънчево изгаряне" въобще. За себе си го определих като алергична реакция, въпреки че имаше и стандартните отпадналост, главоболие и температура. Общо взето, при толкова милиони човека, симптоми да искаш.

Гадното на ковидя е, че те събаря и си парцал. Днеска си добре и викаш ох, мина, ама утре, айде връщай се обратно. При грипа ментално си в кондиция, но при ковидя си в някакво трето измерение. Баща ми беше напълно неадекватен, затова и катастрофира, решавайки, че може да се закара сам в санаториума.
Не е необичайно за хората да кажем докато сме болни, че толкова зле не сме били никога преди. Много е субективно. Аз затова имам по-обективни измерители. Ако ми се яде, значи нищо ми няма. Средно положение е ако не ми се яде, но и не ми е голям зор да ида от едната стая в другата. Зле съм чак ако едва се придвижвам от леглото до кенефа. Иначе желанието ми за живот се изпарява дори само малко ако ме боли глава.
 
гърба ми го усещах няколко дена все едно съм изгорял на слънце. Това обаче не беше ковидна симптоматика,
Напротив, Е! Ковид засяга периферната нервна система, заради което много хора го изкарват с ужасни болки в гръбнака и ставите - аз също. Разбира се, симптомите на тая гняс се движеха в широк диапазон, което по никакъв начин не оправдава целия цирк, който ни сервираха в продължение на 2 години. Та някъде дори не е свършил. В щатите още искат ваксиниране и бустериране за студенти и за хора, влизащи в страната. На места маските са задължителни. И това при положение, че и двете ''мерки'' се доказаха като неефективни.
 
Напротив, Е! Ковид засяга периферната нервна система, заради което много хора го изкарват с ужасни болки в гръбнака и ставите - аз също. Разбира се, симптомите на тая гняс се движеха в широк диапазон, което по никакъв начин не оправдава целия цирк, който ни сервираха в продължение на 2 години. Та някъде дори не е свършил. В щатите още искат ваксиниране и бустериране за студенти и за хора, влизащи в страната. На места маските са задължителни. И това при положение, че и двете ''мерки'' се доказаха като неефективни.
Ама аз като казвам гръб, нямам предвид гръбначен стълб и въобще кокали, имам предвид кожата. И то дори не само на гърба, просто там се усещаше повече като легна.

Иначе според мен всяка болест си има само няколко специфични симптоми. Такова нещо да има широк диапазон... ай не на мене тия. Така продължават да баламосват хората до ден днешен. Не бяха достатъчни задуха и загубата на вкус, ами сега всичко що се сетиш е пост-ковид синдром. Глупости на търкалета. Дори токсините, и в частност хапчетата нямат чак толкова на брой странични ефекти, колкото се мъчиха да изкарат че мистериозния ковид имал. Просто хората се трупясват когато са слаби и пълни с боклуци, и като добавят една шепа антибиотици и други токсини се получава това, което наричат ковид.
 
Ама аз като казвам гръб, нямам предвид гръбначен стълб и въобще кокали, имам предвид кожата. И то дори не само на гърба, просто там се усещаше повече като легна.

Иначе според мен всяка болест си има само няколко специфични симптоми. Такова нещо да има широк диапазон... ай не на мене тия. Така продължават да баламосват хората до ден днешен. Не бяха достатъчни задуха и загубата на вкус, ами сега всичко що се сетиш е пост-ковид синдром. Глупости на търкалета. Дори токсините, и в частност хапчетата нямат чак толкова на брой странични ефекти, колкото се мъчиха да изкарат че мистериозния ковид имал. Просто хората се трупясват когато са слаби и пълни с боклуци, и като добавят една шепа антибиотици и други токсини се получава това, което наричат ковид.

Имаш пълното право на своя теория за вируса. Истината е малко по-различна, обаче. И не става въпрос за самовнушение. Една позната се оплака от сериозен косопад пост ковид, ама сериозен - темето ѝ лъщи като на оплешивяващ мъж, а имаше гъста коса.

Може би, ако разгледаш тоя дизайнерски вирус като средство за автоимунна атака, ще ти светне защо симптоматиката е в толкова широк диапазон и защо продължава дълго след активната фаза на заразяване при някои. ;)
 
Имаш пълното право на своя теория за вируса. Истината е малко по-различна, обаче. И не става въпрос за самовнушение. Една позната се оплака от сериозен косопад пост ковид, ама сериозен - темето ѝ лъщи като на оплешивяващ мъж, а имаше гъста коса.

Може би, ако разгледаш тоя дизайнерски вирус като средство за автоимунна атака, ще ти светне защо симптоматиката е в толкова широк диапазон и защо продължава дълго след активната фаза на заразяване при някои. ;)
Може би ако си разгледа диетата и си направи малко изследвания твоята позната, ще разбере истинската причина за проблемите си. На жените не им пада косата току-така, а не мисля че това го има като по-разпространен симптом след 2020. За сефте "чувам" сега такова нещо. Но няма как да е в следствие на едва-ли-съществуващия вирОс. Разбирам, най-лесно е да обвиниш апокалиптичния корончо, и дори аз на майтап всеки път като се разклатя съобщавам че съм се коронясал, но понякога има и реални причини за болестните ни състояния.
 
За сефте "чувам" сега такова нещо.
Въх, доктор с такава дългогодишна практика, а не е чул, че имунната ни система може да атакува дори собствените ни космени фуликули. ;)
Нали го говорехме, че както при испанския грип, и ковидя атакува най-гадно млади здрави хора, защото кара имунната им система да атакува собствения им организъм.

Виж, знам, че за вас с Крумов и Славчев няма такъв вирОс, но за мен винаги го е имало. Просто реакцията на властите и медицинската общност беше тотално неадекватна. При същите ''мерки'' и действия, всеки зимен грип ще убива точно толкова хора, колкото уби и ковидя. По-различен е, но в повечето случаи си беше лечим.

Финансовите стимули допълнително изкушиха килърите в бели престилки - факт!
 
Въх, доктор с такава дългогодишна практика, а не е чул, че имунната ни система може да атакува дори собствените ни космени фуликули. ;)
Нали го говорехме, че както при испанския грип, и ковидя атакува най-гадно млади здрави хора, защото кара имунната им система да атакува собствения им организъм.
Общуването ти с малоумните ботове във форума оказва влияние. Спомените ти се размиват и започват да се извъртат.

Не знам кога и с кой си говорила такива неща за испанския грип, но не е било с мен. Ковидя никога не е бил като испанския грип като проявление, и не е бил тиражиран като автоимунно заболяване. Само като реакция в обществото имаше много прилики, но това е не-медицинската страна на нещата. Освен това, от самото начало таргет бяха възрасните и болните хора, или с други думи хората със слаб имунитет. Точно обратното на испанския грип. На младите само им наливаха как трябвало да пазят възрастните.

Виж, знам, че за вас с Крумов и Славчев няма такъв вирОс, но за мен винаги го е имало. Просто реакцията на властите и медицинската общност беше тотално неадекватна. При същите ''мерки'' и действия, всеки зимен грип ще убива точно толкова хора, колкото уби и ковидя. По-различен е, но в повечето случаи си беше лечим.

Финансовите стимули допълнително изкушиха килърите в бели престилки - факт!
Ако грипа е това дето всяка година тормози хората когато се разклатят температурите, въпроса е дали ковидя е било нещо по-страшно от грипа. Ако не е (както казваш), тогава ковидя и грипа са едно и също нещо. Ако са едно и също нещо, тогава можем да кажем, че ковидя е едно нищо.

Пита се в задачата, кой изтрепа толкова хора през 2020-2021 - ковидя или паникьосаната медицина. Отделно аз си питам и кой изтрепа още толкова хора според статистиките на НСИ, и защо само аз ги споменавах. Но вече е все тая.
 
Пита се в задачата, кой изтрепа толкова хора през 2020-2021 - ковидя или паникьосаната медицина.

Не знам защо се пита в задачата, след като давам отговор в поста над твоя. ;)

И да, ковидя също е вид грип, носещ свой специфичен набор от симптоми, и като такъв трябваше да бъде разглеждан, но целта беше всяване на страх и паника у добитъка, за да се прокарат едни хубавинки. У нас не им се получи, но да не дърпаме дявола за опашката. ;)
 
Тва е супер скучно и демоде, дето говорите. По другите теми е много интересно, говорят за педалите.
Кажете нещичко поне, да не ни се смеят колегите..
 
Грипът, всичкият грип, всъщност винаги е бил ковид.
Деветнайсе.
 
  • Like
Реакции: ROA
Ще анализира той , той няма 2 грама мозък в главата. Я да видим назад в годините като дойде ковида каква е таблицата
 
Ще анализира той , той няма 2 грама мозък в главата. Я да видим назад в годините като дойде ковида каква е таблицата
Т.е. вие като се хилите като напушляци, под всяко мнение, се имате за много умни!
Не знам какво толкова ви наляха с тия препарати, ама ви променя характера. Направо като зомбита станахте.
Аз лично нямам против да се тровите с каквото искате, ама да ми го налагат насила, прегазвайки почти всички закони...
Искам възмездие! Повечето от здравите млади организми сега щяха да са изкарали Ковида, вместо да лежат 2 метра под земята. Жертви на пропагандата, ходили са на работа и не са имали моето време да проучват какво им е забъркала семейство Урсула.
 
Последно редактирано:
Ще анализира той , той няма 2 грама мозък в главата. Я да видим назад в годините като дойде ковида каква е таблицата
Като имаш толкова мозък в наркоманската си кратуна що не я видиш и назад, че данните са си почти същите. Повечето народ измря от тъпите протоколи и тъкането с всевъзможни антибиотици и бъркочи. Няма се оправиш, колкото и да се пънеш... Все същия малоумен трол.
 
Като имаш толкова мозък в наркоманската си кратуна що не я видиш и назад, че данните са си почти същите. Повечето народ измря от тъпите протоколи и тъкането с всевъзможни антибиотици и бъркочи. Няма се оправиш, колкото и да се пънеш... Все същия малоумен трол.
Да погледне колко рязко се вдигна смъртността на най-набодените нации. Радваха се като не ме пускаха до обществени места, ако откажа да им повторя грешката. В планините не можеше, в трамвая дето са човек върху човек - може.
Сега ни гласят международен вакса сертификат, когото пропуснаха, да ви доубият. "Науката" им, а всъщност религия - вкара внезапната смърт като нормално физиологично състояние. Що не отидоха да тероризират Африка, що не Азия. Вас накарфичиха, щото белият европеец е най-тъпото добиче, презадоволено и зомбирано.
Само си ги преставям в Судан, как ще се наредят и ще си плащат от джоба по 15 долара за еднократен тест, че да ги пуснат на работа. И тъй през ден.
 

Горе