Ваксинирахте ли се ?

Ваксинирахте ли се ?

  • Да

  • Не съм, но ще се ваксинирам

  • Не съм и няма да се ваксинирам

  • Още не съм решил


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Като имаш толкова мозък в наркоманската си кратуна що не я видиш и назад, че данните са си почти същите.
Те самите не смеят да видят данните назад, да не би случайно да разберат, че по тези данни броя на починалите е 2 пъти повече от официално починалите от апокалипсо-вируса.

Все същия малоумен трол.
Не съм съгласен, че са тролове. Троловете са хора. А тези демонстрират интелект колкото на чат-бот от първо поколение - повтарят едни и същи елементарни реплики и нищо повече.

Ванчо, ама и ти много внимание им отделяш на тия прости алгоритми.
 
Ванчо, ама и ти много внимание им отделяш на тия прости алгоритми.
Наглеждам ги до кога ще оцелеят. Постоянно научавам по някой млад около мене, спортисти основно, умират от сърдечна недостатъчност. Ей тъй както са на тенис корта или стадиона.
Гледам държат се като ботове, занапред да знам нишаните, да разпознавам в кой медикамент ще натикат генни модификатори, в бъдеще. И в момента Урсулата продължава да ни пробутва боклуците си, при все, че истината лъсна отдавна, и почти не останаха будали да се инокулират.
Следващата атака от тяхна страна ще е "ва банк", ще ни стрелят за който откаже да им се върже. Знаете, вече има убити, на един протест с/у задължителната инокулация.

Как да не им се довери човек на модерната наука:
1702897495853.png
1702897568561.png
 
Последно редактирано:
Красота и научно съвремие. Хармония. Не се сдържам да си налея в кръвта, от ГМО отварите им! Нищо чудно, че се хилят като зомбита.
1702897712163.png

1702897780275.png
1702897813505.png
1702897854118.png
1702897958767.png
 
Като имаш толкова мозък в наркоманската си кратуна що не я видиш и назад, че данните са си почти същите. Повечето народ измря от тъпите протоколи и тъкането с всевъзможни антибиотици и бъркочи. Няма се оправиш, колкото и да се пънеш... Все същия малоумен трол.
Не, направи анализ по тази таблица как грипът е по-опасен от Ковид. Мани го това кой от какво измрял.
 
Аааа, да, защо си направих тест: усъмних се, защото имах лек гастрит, а това ми е слабо място. Ковидът атакува слабите места.
Тедка, пич, приятелю, в случая гастрита не ти е слабо място. Както на теб, така и на няколко участника в темата е атакувал мозъка, като очевидно слабо място.

Ма така е , Тея вируси не се знае какво слабо звено в човешката биология ще ударят, ма кво да правиш ?
 
Тедка, пич, приятелю, в случая гастрита не ти е слабо място. Както на теб, така и на няколко участника в темата е атакувал мозъка, като очевидно слабо място.

Ма така е , Тея вируси не се знае какво слабо звено в човешката биология ще ударят, ма кво да правиш ?
Хахахаха, пак минахме на темата "няма Ковид, просто грипче". Не знам за моя мозък, ама твоят очевидно много е сдал багажа. Изолацията не ти е подействала добре, разбираемо е все пак.
А и да те питам как разбра, че не ми е слабо място, като и преди Ковида ми беше слабо?!?
 
По темата:

412278167_732430055587820_2423718723200246265_n.jpg
 
Инокулантите бе, да ви питам нещо. Нали все за Айнщайновци се имате, с вяра в наука, дървеното желязо на Урсула и 40 -те гавазина.

Да речем, че сме извънземни, и нямаме идея кои са тия на снимката. От Вояджър сме придобили представа за структурата на двата пола на земната цивилизация. Налага се да се доверим на тая пача на снимката.
Ако си разумно извънземно - би ли се доверил? Ей тъй на интуиция. Налага ти се да си довериш живота на тая изрусената, за да приземиш летящата чиния. Жалко, че не мога да кача картинка на GPT 4, би било интересно да го чуя него.
Интересно ми е да чуя и тебе, и останалите, дето ни викахте плоскоземци, престъпници и безотговорни.
За момент да забравим, че ти вече ѝ се довери :)

1702897495853-png.31354
 
Инокулантите бе, да ви питам нещо. Нали все за Айнщайновци се имате, с вяра в наука, дървеното желязо на Урсула и 40 -те гавазина.

Да речем, че сме извънземни, и нямаме идея кои са тия на снимката. От Вояджър сме придобили представа за структурата на двата пола на земната цивилизация. Налага се да се доверим на тая пача на снимката.
Ако си разумно извънземно - би ли се доверил? Ей тъй на интуиция. Налага ти се да си довериш живота на тая изрусената, за да приземиш летящата чиния. Жалко, че не мога да кача картинка на GPT 4, би било интересно да го чуя него.
Интересно ми е да чуя и тебе, и останалите, дето ни викахте плоскоземци, престъпници и безотговорни.
За момент да забравим, че ти вече ѝ се довери :)

1702897495853-png.31354
Психолозите имат чат-пат промоции ;)
 
Аха, аз назначавам и лекарите, ясно. Еййй, колко неща разбрах за себе си!
Тия, дето ни викахте престъпници, че не сме се доверили на науката на тая в горната картинка. После ми дойде на акъла, че може и да не я познаваш. Баш тая е Урсулата, свинята майка на 7 деца, дето ни разправя, че децата не са екологични. Мъжът ѝ произвежда една от съставките на туй, дето те инокулираха.
Плашиха ни със затвор, ако не ти повторим грешката.
Мислиш ли, че им пука за жалкия ти животец, при 100 милиарда евро на другата страна на везната.
Депутатката, дето се мъчеше да разследва Урсула, вече е мъртва. Споходи я внезапната смърт, също нововъведение на новата им наука. Тая с 80-те пола, и брадатите малолетни "бежанци".

Вече е почти сигурно: COVID-19 е плъзнал от лаборатория
Това разкриват нови документи
 
Да,ама @tedkata_m нито ни е викал престъпници, нито ни е заплашвал със затвор
Е той само се съгласяваше с тия, дето ни затваряха като добичета, и се канеха да ни пандизят. Свинята майка, дето ми разправя, че децата били не екологични, има седем. И кво я бърка, направиха милиарди на гърба на зачернени майки, стотици хиляди по официални документи.
Искаше да ни избиват с милионите. Австрия дори поддаде, родината на мустакатия беше гласувала закона за задължителната отрова, и бустери, докато пукнеш. Пандела или миокардит, бяха го приели.
 
И опандизиха ли те?
За едната бройка, Урсулата да го пробута и тука. Поне опита. Баси кефа, неизбирана се курдиса кат кучка у каручка, и си пробутва семейните далавери на 300 милиона безправни роби, и опитни мишки.
 

Горе