Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

От: От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Добре. Аз имам само един въпрос. С тази тема искаше да просветлиш всички нас непросветлените как да изкарваме пари ли?... Или просто искаше да си събираш реферали, с линковете на твоя сайт? Няма лошо, ама поне някакав процент да беше предложил, за мен това е добра оферта. :)

Поздрави.

Написал съм го в темата:"Разбира се,ако някой има допълнителни въпроси,предложения и съвети може да се свърже с мен,ще помогна на всеки."
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

За всеки влак си има пътници.
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

За всеки влак си има пътници.

Така си е и аз така мисля,благодаря ти за точната фраза :)
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Така си е. Проблема е че за много този влак води към свине фермата :D
 
От: От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Така си е. Проблема е че за много този влак води към свине фермата :D

Твое си мнение :)
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

"Q. When the last person on earth joins JBP, who can they possibly have as their downline, and if no downline, how can they make any money? System appears flawed to me, someone has to lose. Am I correct?

A. You're mistaken. There's no "last person on earth." About 350,000 new persons are born every day."

Brilliant answer! :)
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

"Q. When the last person on earth joins JBP, who can they possibly have as their downline, and if no downline, how can they make any money? System appears flawed to me, someone has to lose. Am I correct?

A. You're mistaken. There's no "last person on earth." About 350,000 new persons are born every day."

Brilliant answer! :)

JBP е нещо уникално и с времето са доказали,че знаят какво правят.Аз лично съм изкарал много пари оттам и единствено съжалявам,че не съм намерил тази програма по-рано.

Нали знаете,че дори не ви трябва да инвестирате пари в JBP?Те хората ви дават 10$ безплатно,за да започнете.Разбира се,след време си ги взимат обратно,но вие ще сте на печалба дотогава :)

Ако някой иска разяснения и подробни обяснения относно начина на работа на JBP и подпрограмите му JSS Trippler и JSS Booster нека ми драсне едно ЛС,ще му обясня в подробности за какво иде реч и колко може да се печели от тези програми.
 
От: От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Нали знаете,че дори не ви трябва да инвестирате пари в JBP?Те хората ви дават 10$ безплатно,за да започнете.Разбира се,след време си ги взимат обратно,но вие ще сте на печалба дотогава :)

Значи тарикати като мен може да не вложат нито един лев в тая матрица и да си точат пари от нея? Прекалено хубаво звучи, за да е истина. :) Вероятно повечето се изкушават в определен момент да си ускорят печалбите и инвестират. Например в необъкс виждам хора, с общи доходи 400-1700$, а с 2-6 реферала, които продължават да цъкат. :) Явно са инвестирали в ъпгрейт и реферали, но са изпуснали сметките и са започнали да си губят рефералите. Няма начин и в тези програми да не се разчита на човешките слабости и грешки, за да печелят.
 
Последно редактирано:
От: От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Значи тарикати като мен може да не вложат нито един лев в тая матрица и да си точат пари от нея? Прекалено хубаво звучи, за да е истина. :) Вероятно повечето се изкушават в определен момент да си ускорят печалбите и инвестират. Например в необъкс виждам хора, с общи доходи 400-1700$, а с 2-6 реферала, които продължават да цъкат. :) Явно са инвестирали са в ъпгрейт и реферали, но са изпуснали сметките и са започнали да си губят рефералите. Няма начин и в тези програми да не се разчита на човешките слабости и грешки, за да печелят.

Няма как да загубиш от тази програма :).трябва да СКАМНЕ,а с темпожете с които се развива и подобренията,които се правят постоянно не и се вижда скоро края.Няма нищо общо с BUX сайтове,печалбите са много много по-големи.С JSS Trippler утрояваш парите си,това е истината,утроявал съм много пъти,хубаво е и е истина :).И не ти трябват реферали никакви,за да утроиш парите,които си вложил.Ако разчиташ само на стартовите 10$,които ти дава програмата просто ще ти отнеме повече време докато акаунта ти е на печалба отколкото,ако инвестираш.Но ако не бързаш,ако имаш търпение се случват нещата и само с 10тте $ от програмата.
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

ВАЖЕН update към темата:Разплащателният процесор Payza спира директното депозиране и теглене към HYIP-та.Новият начин,чрез който ще се депозира и тегли е чрез друг сайт, дъщерен на Пейза.Отново ще можете да си вкарвате пари с картата в Пейза,но просто ако искате да инвестирате и теглите от HYIP сайтове парите ви ще минават през egopay.com,Пейза ще го играе като exchanger.Естествено има и такси за обмена(това може би е и една от причините за тази промяна).На сайта си Пейза обясняват,че са принудени да направят тази промяна заради нови закони за електронните разплащателни процесори в Щатите.Не се притеснявайте,ако някои имат пари в Пейза,или са инвестирали чрез Пейза.Просто се регистрирайте на egopay.com и си обменете парите.

Другите процесори - Solid Trust Pay,Liberty Reserve,Perfect Money си работят нормално.Ако някой има въпроси и нещо не му е станало ясно,да ми прати ЛС.
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Обаче година и половина за Понци схема е прекалено много и работата ще да е друга ...
Наистина работата е друга. Програмата има сигурен механизъм за предпазване от скам. На няколко месеца (обикновено 2 и преди да е изтекъл един цикъл на позиция, който е 81 дни) се правят рестарти, които трансформират нужния брой $10-позиции на участниците в обещания за светло бъдеще под формата на матрици. :D Вярно, че ощетените са милиони, но по-важното е, че програмата не скамва, а освен това има и хиляди потребители, които са на печалба - все пак трябва да има и печеливши, които да надъхват губещите и да зарибяват нови, нали? ;)
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Не знам защо, но съкратеното изписване на тези програми директно го асоциирам с една българска дума за мъжко достойнство, която смятам че 99% от онези които си дават парите в такива, рано или късно го изяждат, къде достойно, къде неохотно.

Класическа измамна схема. Досега не съм видял нещо в подкрепа на противното. Докато за останалите неща обсъждани във форума има множество доказателства, че се вадят сериозни кинти, при това с наистина сериозна възвръщаемост, лошото е само, че всъщност се налага да поработиш малко.
 
От: От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Трябва да се съобразяваме с Рестарт функцията на системата на Триплъра и да я накараме да работи в наша полза,тоест да се купуват позиции 20 дена преди рестарт и след това като идва рестарт отново(а той се обявява около месец предвварително) да закупуваме нови позиции или да заделяме пари и да се купуват позиции веднага след рестарт.По този начин никоя от позициите ви няма да бъде засегната.
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Тази класическа измамна схема,за която говориш е донесла страшно много пари на мен и на много други хора по целият свят и което е най-важното - продължаваме да печелим!
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Всички инициатори и след тях всички първи печелят - проблема на тези схеми, е не че фалират, а че не се знае точно къде си из между 1вите и дали ще има нещо за теб, утре пресъхне ли парични поток ...... :)
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Специално за JSS Trippler,когато разходите започнат да стават повече от приходите идва РЕСТАРТ и нещата се вкарват в пътя,това различава тази програма от всички други HYIP-та.Този недостиг и след това РЕСТАРТ може да се дължи на много неща като проблеми с разплащателните процесори(такива проблеми има постоянно),ако повече от половината потребители започнат да теглят печалбите си без да реинвестират...и други.Например Solid Trust Pay има политика,има такова правило,че могат да задържат парите на програмата за период от 180 дена без предупреждение.Сещате се,че 180 дена са много време и с колкото и средства да разполага системата всичко се изчерпва,особено когато има толкова много потребители както JSS Trippler.
 
От: От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Трябва да се съобразяваме с Рестарт функцията на системата на Триплъра и да я накараме да работи в наша полза,тоест да се купуват позиции 20 дена преди рестарт и след това като идва рестарт отново(а той се обявява около месец предвварително) да закупуваме нови позиции или да заделяме пари и да се купуват позиции веднага след рестарт.По този начин никоя от позициите ви няма да бъде засегната.

Трябва - да. Обещават 90 дни без рестарт и хората вярват... Предишният рестарт е бил на 25 май. Купуваш след рестарта и позициите ти са на 65 дни и ги хваща последният рестарт. :) Освен това не обявяват с точност датата на рестартите. Ето например майският рестарт е трябвало да бъде на 15ти, а са го изместили 10 дни, при което тактиката на закупуване с 15-20 дни(интересно защо не кажат точен брой дни) преди рестарт се оказва доста несигурна. Друго будещо недоверие е лъжата за % засегнати позиции. Казват до 40%, а масово режат 70-75. Интересна е и следната иформация от сайта: "В бъдеще се предвиждат по-чести микро рестарти които ще засягат малък процент от позициите на всеки член в зависимост от големината на акаунта му. При определени обстоятелства може да се приложи пълен рестарт на системата."

С други думи собствениците казват - "Отвреме навреме ще правим малки и големи скамчета, а понякога и цял скам, но вие си оставате в програмата". Гениално! :D

Специално за JSS Trippler,когато разходите започнат да стават повече от приходите идва РЕСТАРТ и нещата се вкарват в пътя,това различава тази програма от всички други HYIP-та.
Разбираш, че за да печелят някои, други трябва да загубят. Рестарта просто спестява на собственика усилията да прави нова HYIP, на мястото на скамналата.
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Първо: Този рестарт беше прецедент,дойде 60 дни след миналия,досега това не се е получавало,имал съм много рестарти и никои от тях на по-малко от 90 дни.Според мен и според много други главната причина бяха проблемите с разплащателните процесори.Пейза прекрати работата си с JSS Trippler и всички HYIP сайтове,вместо това въведе нов разплащателен процесор(дъщерен),който събира комисионни и така...Всички потребители на Пейза(а те бяха повече от 50%) се прехвърлиха към Солид Тръст Пей.В същото време Solid Trust Pay започнаха да местят сървърите си на друг хостинг,парите на потребителите както депозитите,така и тегленията се замразиха за известно време,някои се уплашиха,че програмата е скамнала и спряха да инвестират.Раазплащателните процесори бяха проблемни в този момент и всички се ориентираха към Либърти Резърв,тъй като Пейза спря,Солид Тръст Пей се претовари и започна да си мести сървърите.Същото разбира се стана и с Либърти Резърв,почти всички потребители започнаха да го използват и този процесор се претовари,нещата много се забавиха и забатачиха и затова дойде този рестарт по-рано.

Второ:От казаното по-горе в постовете повечето хора сигурно са го разтълкували,че след рестарт програмата ви ограбва,взима ви позициите и парите и се спасявайте после...НЕ Е ТАКА.Рестарта е конвертиране на текущи позиции в такива за матрици по-рано от 81 дни.На всеки 4 събрани позиции вие получавате една 60$ матрица,която след като се запълни си ги взимате тия пари.Запълването не е бърз процес и затова имате възможност да купувате места в матрицата си на стойност 5$,което ускорява запълването на матриците.Освен това след рестарт ви начисляват и пари в баланса ви за теглене.

С други думи нещата не са толкова черни,много по-добре е да има рестарти,програмата да върви напред.Всеки,който си изгради стратегия на действие елементарна ще излезе много печеливш от тази програма.Както казах аз съмпреживял няколко рестарта и общо взето нещата растат все нагоре и нагоре,особено ако имате реферали.

JSS Trippler не е HYIP,което ще изчезне в даден момент,можете да бъдете сигурни в това.Факта,че има рестарт показва,че се мисли за живота на сайта и факта,че рестарти е имало много и програмата е още "жива" и хората продължават да печелят от нея(включително и аз) говори сам за себе си.

Накарайте рестарта да е във ваша полза.Следете новините на сайта,20 дни преди рестарт купувайте позиции(няма да бъдат засегнати) и дори рестарт да дойде след 60 дни,а това както казах беше прецедент и навярно няма да се случи повече,вие ще сте направили 150% от позициите си.
 
От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Ти сериозно ли вярваш на оправданията, че процесорите за разплащания, които се ползват от цял свят, са се гътнали точно заради JBP? :) Разбирам да беше обикновен шаран, но ти си рибар и знаеш тънкостите на зарибяването. :D

Не заблуждавай хората! Рестартите са си чисто ограбване - дават матрици на мястото на закупени позиции, матрици които се запъват изключително бавно и рядко, дори да вложиш в тях пари, а ако не вложиш ще ги чакаш да се запълнят следващия век. Тук таме пускат по някоя матрица, обикновено на хора, от които имат полза - такива с активни реферали или с повече инвестиции или зарибители по форуми. Начисляват смешни суми в сравнение с трансформираното.

Както казах аз съмпреживял няколко рестарта и общо взето нещата растат все нагоре и нагоре,особено ако имате реферали.
Ето тук е разковничето на успеха! Докарваш ли активни реферали, ставаш полезен за системата и с теб се отнасят по друг начин. Плащат ти редовно, нямаш проблеми с внасяне и теглене, измамите не те засягат на минус, пускат ти по някоя матрица... Мистър Ман и компания си ценят рибарите и ги оставят да печелят. ;)

Факта, че се налага рестарти показва, че схемата не работи и отвреме навреме се налага орязване на активите на потребителите, за да се се върне часовника назад и да се удължи времето на измамата. Факта, че ти печелиш не доказва нищо. Авторите на всички скамнали HYIP до сега също са спечелили. Сам осъзнаваш, че тия пари не идват от нищото, а са на загубилите, които са многократно повече от спечелилите. Разбирам, че си намерил подходящо поведение за печелене от тия сайтове, което е подражание на създателите на тия програми, но не мисля, че е хубаво да се привличат хора със заблуждаване. Давам ти отрицателна репутация за това, че преди седмица ти направих забележка за промените в сайта, които правят невъзможно с началните $10 да развиеш акаунт, но ти не си редактира мнението. "Подарените" $10, си ги взимат на 45-я ден, когато натрупаната сума е около $8, а за нова позиция трябват 10 и без да налеят от свои пари в пирамидата, само ще им се радват на екрана. Другото нещо, което не е написано никъде е, че бонуса от 10 и 5 процента за реферали не важат за купената с "подарените" 10 долара позиция. Отчита пари, но никога няма да ги даде. Може би заинтересованите ще попитат защо ги отчита, след като няма да ги получат? Отговорът е елементарен - за да се зарибите и да докарате много реферали, те са градивният елемент на пирамидите.

JSS Trippler не е HYIP,което ще изчезне в даден момент,можете да бъдете сигурни в това.

Вече изчезва. След бруталния рестарт и намалянето на наивниците, дето пълнят свои средства в матриците, професионалните измамници от Just Been Paid предприемат тактически ход, с който опарените ще се увеличат. Решили са да местят програмата на нов домейн и сайт. Вероятно ще го използват да доиздоят хардкор феновете и да офейкат с парите или за печелене на време.

Сега ми хрумна, нали съм твой рефарал, предлагам ти да ме спонсорираш в новия сайт с $40, нещо като оферта за ревю на дейността ти? Ще действам според твоите препоръки и след време ще си избиеш парите, даже ще си на печалба от мен. А след някой месец, като направя ревюто, ползите за теб ще се мултиплицират, даже и зелена репутация ще ти дам. Съгласен?! :)
 
От: От: Високо Доходоносни Инвестиционни Програми в Интернет(HYIP)

Ти сериозно ли вярваш на оправданията, че процесорите за разплащания, които се ползват от цял свят, са се гътнали точно заради JBP? :) Разбирам да беше обикновен шаран, но ти си рибар и знаеш тънкостите на зарибяването. :D

Не заблуждавай хората! Рестартите са си чисто ограбване - дават матрици на мястото на закупени позиции, матрици които се запъват изключително бавно и рядко, дори да вложиш в тях пари, а ако не вложиш ще ги чакаш да се запълнят следващия век. Тук таме пускат по някоя матрица, обикновено на хора, от които имат полза - такива с активни реферали или с повече инвестиции или зарибители по форуми. Начисляват смешни суми в сравнение с трансформираното.

Ето тук е разковничето на успеха! Докарваш ли активни реферали, ставаш полезен за системата и с теб се отнасят по друг начин. Плащат ти редовно, нямаш проблеми с внасяне и теглене, измамите не те засягат на минус, пускат ти по някоя матрица... Мистър Ман и компания си ценят рибарите и ги оставят да печелят. ;)

Факта, че се налага рестарти показва, че схемата не работи и отвреме навреме се налага орязване на активите на потребителите, за да се се върне часовника назад и да се удължи времето на измамата. Факта, че ти печелиш не доказва нищо. Авторите на всички скамнали HYIP до сега също са спечелили. Сам осъзнаваш, че тия пари не идват от нищото, а са на загубилите, които са многократно повече от спечелилите. Разбирам, че си намерил подходящо поведение за печелене от тия сайтове, което е подражание на създателите на тия програми, но не мисля, че е хубаво да се привличат хора със заблуждаване. Давам ти отрицателна репутация за това, че преди седмица ти направих забележка за промените в сайта, които правят невъзможно с началните $10 да развиеш акаунт, но ти не си редактира мнението. "Подарените" $10, си ги взимат на 45-я ден, когато натрупаната сума е около $8, а за нова позиция трябват 10 и без да налеят от свои пари в пирамидата, само ще им се радват на екрана. Другото нещо, което не е написано никъде е, че бонуса от 10 и 5 процента за реферали не важат за купената с "подарените" 10 долара позиция. Отчита пари, но никога няма да ги даде. Може би заинтересованите ще попитат защо ги отчита, след като няма да ги получат? Отговорът е елементарен - за да се зарибите и да докарате много реферали, те са градивният елемент на пирамидите.



Вече изчезва. След бруталния рестарт и намалянето на наивниците, дето пълнят свои средства в матриците, професионалните измамници от Just Been Paid предприемат тактически ход, с който опарените ще се увеличат. Решили са да местят програмата на нов домейн и сайт. Вероятно ще го използват да доиздоят хардкор феновете и да офейкат с парите или за печелене на време.

Сега ми хрумна, нали съм твой рефарал, предлагам ти да ме спонсорираш в новия сайт с $40, нещо като оферта за ревю на дейността ти? Ще действам според твоите препоръки и след време ще си избиеш парите, даже ще си на печалба от мен. А след някой месец, като направя ревюто, ползите за теб ще се мултиплицират, даже и зелена репутация ще ти дам. Съгласен?! :)


Никъде не съм споменавал,че процесорите са се гътнали заради JBP,HYIP-тата също страдаха заради тези промени в разплащателните процесори,много големи HYIP-та скамнаха и повлякоха зад себе си и други програми,които инвестираха в тях.

Относно промяната за безплатната позиция съм я обявил на блог-а ми и всички,които са се заинтересували от JSS Trippler са прочели за нея и знаят за какво става въпрос.Може да се види оттук:http://hyiptopspot.com/blog/?page_id=53

Абсолютно категорично няма такова нещо,че тези инвеститори с реферали се третират по друг,по-специален начин,това са пълни глупости без никаква основа,откъде го прочете това или кой те излъга?Полза от рефералите има само в матриците,просто се запълват малко по-бързо ако имаш повече реферали и това е логично все някой твой реферал да попадне в матрицата ти и да се запълни по-бързо.

Безплатната позиция не ти дава реферална комисонна?Пак глупости,ти какво искаш да се регистрираш без да си дал и пукната пара,нито един пробит долар :) и да вземаш реферали и да печелиш пари,то това го няма и в най-измамните сайтове като опция :).За да получиш пари от реферали трябва да имаш ъпгрейд!Това мисля ти го казах.
Ако реферал закупи позиция с безплатните 10$(не ги тълкувайте като безплатни,а като заем по-скоро,който ще ви бъде взет от акаунта след 45 дни) вие получавате 1$(10% от стойността на позицията).Ако реферал на вашият реферал закупи позиция вие получавате 50% от стойността на позицията или 0.50$.
ScamBux аз съм получил комисионна за твоите реферали 50%,ти няма да получиш,защото не става с трици маймуни да ловим.Коя сериозна програма ще дава пари ей така за доброто просто?Ами то ако ставаше така никой нямаше да инвестира в нея,а само всички да сме си реферали и да се регистрираме от 1000 места...докъде ще докараме положението по този начин?

Това,че аз правя пари от тази програма не означава нищо?
Ами нали аз съм я обявил на сайта ми и на блога към него и съм обяснил за какво става въпрос,споделям опита си със всеки,който се заинтересува.Ти какво искаш да говоря празни приказки безпочвени ли?Ами прекарал съм рестарти,все съм на печалба,имам стратегия и си я спазвам,действам според нея и затова печеля.Иска се малко мислене и обмисляне на нещата,за да работят в твоя полза.

Значи на теб ти отчита рефералите,ами да отчита ти ги не за да се зарибяваш и да докарваш още,а просто ти ги пази там и като си купиш ъпгрейд ще ти плати за тези реферали :)

Никога не съм бил за мнения,които произлизат от приказки и коментари...като се опариш лично тогава ще е по-добре да споделиш опита си.Не си участвал в програмата,нито си печелил,нито губил...четеш някакви неща и всичко е черно за тебе..еми недей да инвестираш кой те кара,не че имаш намерение.Досега сайта е направил много промени,някои от които са препоръчани от инвеститорите,но не само от тези които инвестират по 1000$ месечно.Тези промени се правят,за да върви напреде програмата,това е истината.

За мен програмата е доказана,всеки може да печели от нея,но не си мислете,че без пари ще станете богати,това просто е абсурдно и противоречи на всякаква логика и нормално мислене.

Относно предложението ти за спонсориране,не ми трябва реклама допълнителна,аз искам да имам само сериозни реферали,с които да работим заедно и естествено,че ще им помагам,правил съм го много пъти досега.Но условието е едно:Да си силно ориентиран към интернет инвестициите,не да чакаш 20 или 40 или 100$ отнякъде да ти паднат,за да започнеш и да не си черноглед по всички точки,даже черногледството да граничи с абсурдност.Не ми е за репутации,не това ми тежи,тежи ми отношението между хората,защо си мислиш,че искам да излъжа някого?Стига с тва недоверие...и стига СПАМ в тая тема,че не остана място за истинските неща,за това,за което наистина става въпрос.
ScamBux май си обладан от някой зъл дух противник на JSS Trippler :) (в кръга на шегата).Ти да не работиш за някоя друга конкурентна програма,а :)
 

Горе