Включете се да спретнем една хубава google бомба!

ReminD

Well-Known Member
Дайте да се спретнем да направим една хубава google бомба на http://bg.wikipedia.org/wiki/Максим_Стависки това изчадие

Засега има няколко сайта, които линкват

http://bg.wikipedia.org/wiki/Максим_Стависки с анкор текст "убиец". Ще започна от тази тема

убиец

Само да ви кажа, желателно е анкор текста да води към url на кирилица - http://bg.wikipedia.org/wiki/Максим_Стависки , а не към това : http://bg.wikipedia.org/wiki/Максим_Стависки

Ще избегнете проблема с копирането така - когато копирате линка от wikipedia, копирайте линка без първото h, и добавете h , чак когато пействате линка отпред.

Да видим за колко време ще излезе на първо място по "убиец" пък и тъкмо да тестваме "МОЖЕ БИ ИМАХТЕ ПРЕДВИД: " функцията на гугъл, че аз много експерименти не съм си правил с нея.

Надявам се повече хора да се включат, ако не искате с хубави сайтове, линквайте го от сателитки тоя гамен.

тенкс...
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Прекалено свободно време имаш ми се струва :) Вече забогатя с интернет бизнеса и почваш да го използваш да си правиш гаргара :)
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Аз постоянно се развивам в web и seo нещата, защо да не тестваме една google бомба, последната google бомба беше доста одавна за governent.bg и "провал" , не виждам какво ти пречи да се включиш, пък засега това ми излиза като добра гугъл бомба.

И за какво свободно време говориш? Колко време ти отнема на теб да добавиш 1 линк връзка към trusted сайт ( wikipedia ) ??




@mantaman - баце, после ще ти хелпнем да направиш няква бомба за @Симеон Дянков да го анкорим с " касови апарати" ;) ;) ;)
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Не че ще ми отнеме време , просто не ми се занимава с глупости.Максим и да е направил най-глупавото нещо на света(да пиеш и да караш) той ще си носи вината до края на живота си и ще му тежи съдбата на това момиче,която разруши.Едва ли обаче ние(като най-безгрешни) можем да го съдим...
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Убиец е прекалено тежка дума. Аз не бих се включил. Да измилим нещо по-добро ...
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

подкрепям :) имам и други идеи, но ще бъда санкциониран за цензура.. :)
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Аз го гледах в неделя и мисля, че човека осъзнава вината си. За съжаление нищо не може да промени случилото се ...

За Максим не бих се включил, но за някой политик, доказал се в мизериите бих :)
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Убиец е прекалено тежка дума. Аз не бих се включил. Да измилим нещо по-добро ...
Извинявай, но коя е подходящата дума за човек, който е убил някой?

п.п. Подкрепям идеята.
 
Последно редактирано:
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Да убиеш е дамга до гроб. Мисля, че той си чете този епитет в очите на всеки сьбеседник. Вече е и ще си умре етикиран. Идеята е закъсняла с няколко години.

Навит съм обаче за правителството : D
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Колко убийци има, които наистина предумишлено са убивали хора, ти за Максим се хвана. Не че го оправдавам, че е виновен е ясно, но със сигурност не го е направил нарочно и сега само той си знае какво му е. Май нещо много злоба има в теб, а това не е добре, използвай времето си за нещо от което ще имаш ползва!

И това да не би да е нещо рядко срещано? Почти всичките ми познати карат колите си пили, това в България си е практика и не е нищо ново.
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Много ясно, че за него ще се хвана, защото е обществена личност, а и защото не отиде в затвора. В мен злоба няма, тествам си, експериментирам, а пък ти си овца, заминавай в стадото да блееш за по-добър живот, ако ме разбираш какво имам предвид.

Да не говорим, че наглеца участваше в кампания против алкохола на пътя - още по-нагло престъпление. А пък всички се изливат да ме хранят мене - какво ще направим ние бе, да не би да съм тръгнал да убивам някого, вземете се успокойте и стига сте писали глупости,а дайте да тестим как ще се държи гугъла на тая бомба и за колко време ще стане, ама кво да ви обяснявам, всичките сте ОВЦИ, заминавайте да блеете, аз сам ще си експериментирам.
ТИХО, ДА НЕ СЪБУДИМ БЪЛГАРИТЕ - НАЛИ ТАКА БЕШЕ.

sheep.jpg
 
Последно редактирано:
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Сега се сещам за една дрогирана мутра дето се заби с 200 в кола с работници на околовръстното в София, само преди 2-3 месеца. Някой да си спомня?
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Ето и един пресен случай:

на един познат братовчед му преди 2 месеца си кара с жена си из Бургас, изведнъж изскача джип в насрещното с бясна скорост и ги размазва. Той - на място, жената оцелява, а детето не е било в колата като по чудо.
От джипа - излиза пишлемето - син на някакъв там политик от БСП и без да погледне как са хората директно почва да звъни телефони.
Почти целия град е на БСП, съответно изведнъж се намират "свидетели" как виновен е загиналия, всички съдии в града си правят отбой и момичето се очаква да се откаже да свидетелства.

Ето един хубав, показателен случай - а вие спретвайте бомби на ГЕРБ, че да върнете тия във властта.
 
Последно редактирано:
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

За това че не осъдиха Ставийски въобще не е виновен той, а съдебната система, така че това е съвсем друг въпрос. Аз не казвам че не е виновен, но има много по-големи престъпници и мафиоти за които никой нищо не казва.
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

дам и аз съм съгласен с @mvmrik
кой е Ставийски , че да си купи да не го опандизят
човека онзи ден излезе с документи как е превел 127к на момичето , не го оправдава това , но е факт ,че ги е превел , също не той е решил , че тя трябва да плаща таксите по делото и както стана ясно няма да се плащат от нея !
също да добавя за тези които не са запознати
той е 3-та страна по въпросното дело делото е между нея и застрахователите
тоест не на него трябва да плаща а на тях
това нещо е закъсняло с няколко години наистина в момента има къде по други теми за които си струва да се правят гоогле бомби
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Из публичното пространство има сумА ти народ дето бих хейтнал, ако не представлява голямо усилие де...
Примерно нещо по-безобидно като некадърните артисти от някой български сериал, разни там мучащи певци като Любо, графа, алабала.
Прости и необразовани тв-журналисти, прости и кухи водещи на толк-шоута,... Матриал много :) .
 
Последно редактирано:
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Ето и един пресен случай:

на един познат братовчед му преди 2 месеца си кара с жена си из Бургас, изведнъж изскача джип в насрещното с бясна скорост и ги размазва. Той - на място, жената оцелява, а детето не е било в колата като по чудо.
От джипа - излиза пишлемето - син на кметицата и без да погледне как са хората директно почва да звъни телефони.
Кметицата е от БСП и почти целия град е на БСП, съответно изведнъж се намират свидетели как виновен е загиналия, всички съдии в града си правят отбой и момичето се очаква да се откаже да свидетелства.

Ето един хубав, показателен случай - а вие спретвайте бомби на ГЕРБ, че да върнете тия във властта.

Това ми звучи като ЕЖК (една жена казала). Кмета на Бургас е Николов, от ГЕРБ е и е голям Бабойков авер. Ако имаш предвид предишния, Йоан Костадинов, може, ама тогава тази случка трябва да е от преди поне 3 години. Така че мисли, преди да обвиняваш наред.
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Това ми звучи като ЕЖК (една жена казала). Кмета на Бургас е Николов, от ГЕРБ е и е голям Бабойков авер. Ако имаш предвид предишния, Йоан Костадинов, може, ама тогава тази случка трябва да е от преди поне 3 години. Така че мисли, преди да обвиняваш наред.

Хмм ще питам за детайлите и ако съм сбъркал ще се извиня. Може да има неточности в точно позицията (кмет, зам. кмет, ала бала), ама идеята не беше да посочвам човек конкретно, ми да се илюстрира картинката - какво ни е правораздаването.

Така че моля горното да не се взима за чиста монета. Редактирах го мнението да няма грешки.
 
От: Включете се да спретнем една хубава google бомба!

Инициативата е супер. Включвам се с всичките си възможности.
Не мога да ви разбера останалите защо защитавате човек умишлено убил друг човек (за удоволствие) и отнел съдбата на едно младо момиче и нейните близки (пак за удоволствие).


Бил осъзнал вината си... о господи колко е добър... по-голяма глупост от това рядко чувам – защо всички се впечатлявате някой, като направи нещо лошо и после се извини, а не е ли за уважение принципа да не правиш лошо, за да не се извиняваш???




*включвам се в инициативата със съзнанието, че г-н Максим Стависки не е най-големият убиец и престъпник в нашата родина и ще бъде наказан повече от тях – знайни и незнайни гамени в случая с гугъл бомбата, но все пак е убиец.


съжалявам за пострадалите хора
 

Горе