Въпрос за аdsense

nortrant

Well-Known Member
получавам парите от гугъл с чек
този месец ще си сменявам личната карта и адреса - дали ще е проблем ако сменя адреса в аdsense акаунта още сега?

или да не бързам да тегля парите..първо да взема новата лична карта?
 
От: Въпрос за аdsense

Защо ги получаваш с чек? С WesternUnion е безплатно, бързо и адреса ти няма значение (четох за случай как някой си взел парите от WesternUnion докато бил на почивка в друга държава). Не знам дали от WU гледат и адреса (освен имената).

Ако получаваш парите на името на фирма, тогава не е възможно да ползваш WesternUnion.
 
От: Въпрос за аdsense

Aми никога не съм ползвал WesternUnion....

да пробвам сега с него
пиша си имената - на латиница, нали?

Фамилия/презиме на бенефициента: - тук да напиша само фамилията?

сега прочетох за него, осен имена друго не се изисква...

ще ми искат ли някаква информация на касата?
 
От: Въпрос за аdsense

Ще ти искат онзи код (MTCN), който се появява в отчета за изплатени суми чрез WesternUnion.

И внимавай как точно си пишеш имената, защото има начин да ги напишеш грешно. Виж тук за правилния начин как се пишат имената или чети внимателно инструкциите. Защото ако ги напишеш грешно няма да си получиш парите. Това е от 2008 година, сега може да има промяна във формуляра за имената. Гледай внимателно. Има подвеждащи етикети на полетата.
 
От: Въпрос за аdsense

Настоящо име на бенефициент: - написал съм си трите имена на латиница
и ще използвам това от линка който даде.

Meрси!
 
От: Въпрос за аdsense

Дано не е проблем, че пиша в тази тема, но и аз имам въпрос за Adsense. От 26 дни чакам "картичката" с пин-а, колко време обичайно се бави, да чакам ли още или да генерирам нов ?
 
От: Въпрос за аdsense

По-добре сега ги смени, защото ги променят един път в месеца. И аз така сменях, и чаках цял месец да захапе.
Влез в първото чейндж бюро, което може да плаща с Western Union и виж имат едно табло, на което е написано какъв формат на имената се приема.
Иначе няма грижи, супер лесно и удобно е и не плащаш рекет на банките за чека.
 
От: Въпрос за аdsense

Дано не е проблем, че пиша в тази тема, но и аз имам въпрос за Adsense. От 26 дни чакам "картичката" с пин-а, колко време обичайно се бави, да чакам ли още или да генерирам нов ?
и аз в началото чаках 2-3 месеца..исках няколко пъти този пин..
най-накрая се сетих да им пиша по мейла - пратих им сканирана лична карта със изтрити - номер на лична карта и последните 4 цифри на егн-то и след 5 мин акаунта беше верифициран.

По-добре сега ги смени, защото ги променят един път в месеца. И аз така сменях, и чаках цял месец да захапе.
Влез в първото чейндж бюро, което може да плаща с Western Union и виж имат едно табло, на което е написано какъв формат на имената се приема.
Иначе няма грижи, супер лесно и удобно е и не плащаш рекет на банките за чека.

добре, мерси
 
От: Въпрос за аdsense

Съветвам те да не се занимаваш с тях повече. Или ако все пак искаш да рискуваш може да пробваш да си отвориш сметка на името на друго лице (да си регистрираш нова фирма, да ползваш за целта някой роднина). Забрави обаче да ползваш същите сайтове, защото пак ще ти затрият акаунта.

Ако им пишеш по този начин (изречението с малка буква, интервал преди запетая, липса на интервал след запетая, липса на точка в края на изречението) само ще си затвърдят мнението за това, че си съмнителен.
 
От: Въпрос за аdsense

Съветвам те да не се занимаваш с тях повече. Или ако все пак искаш да рискуваш може да пробваш да си отвориш сметка на името
на друго лице (да си регистрираш нова фирма, да ползваш за целта някой роднина). Забрави обаче да ползваш същите сайтове, защото пак ще ти затрият акаунта.


еми да не се занимвам, но май те най-много плащат пробвах с някои алтернативи, но слабо не си струва да се занимвам на клик по 1цент дават глупаво е

Ако им пишеш по този начин (изречението с малка буква, интервал преди запетая, липса на интервал след запетая, липса на точка в края на изречението) само ще си затвърдят мнението за това, че си съмнителен.


неможах да разбера за кое говориш ?
 
От: Въпрос за аdsense

някой може ли да ме посъветва какво да им пиша на адсенс ,защото ми спряха сметката даже незнам защо

Ти не пробва ли вече няколко пъти да си възстановиш акаунта? Беше пуснал и тема по случая.
 
От: От: Въпрос за аdsense

неможах да разбера за кое говориш ?

Изречение се започва с главна буква. Пише се "не можах", а не "неможах". Интервал не се оставя преди препинателен знак. Съобщителното изречение завършва с точка, а не с въпросителен знак.

не незнам какво да пиша не разбирам от английски

Възможно е да пишеш на български език. Но ако им пишеш така, както пишеш по форумите, доста вероятно е да си затвърдят мнението, че си опасен за рекламодателите им.
 
От: От: Въпрос за аdsense

Изречение се започва с главна буква. Пише се "не можах", а не "неможах". Интервал не се оставя преди препинателен знак. Съобщителното изречение завършва с точка, а не с въпросителен знак.

Еми форумите не е официален документ, защо да пиша правилно нали е разбираемо

Възможно е да пишеш на български език. Но ако им пишеш така, както пишеш по форумите, доста вероятно е да си затвърдят мнението, че си опасен за рекламодателите им.

е сайта ми е на английски но щом казваш може така ще пробвам
 
От: Въпрос за аdsense

Това, че пишеш неправилно във форума значи, че е доста вероятно така да пишеш и в сайтовете си, и в комуникацията си с Google. Който пише добре, обикновено го прави постоянно. Не се насилва да пише зле специално във форумите. На можещите да пишат им е по-лесно да пишат навсякъде добре. Защото писането с грешки им коства повече усилия, отколкото правилното писане.
 

Горе