В статията на Капитал се говори за форума | Фалшивият Facebook: Как "Капитал" купи групата "Русия е непобедима"

Дали ти прави впечатление, че само отбор копейка рипате :D
Само деф е с/у продажбата на страници. Останалите просто анализираме матряла - плюсове (линк), минуси и т.н. Както и сорса - мотивацията му да даде 400 лв, биография, родословие, ...
 

Трудно е за вярване, но ПП-ДБ явно са по-зле и от Путин. Подобен закон си е точно в стил Ким Чен Ун, явно вървим към диктатура и то доста бързо. Плюехме по Копейката ама и той едва ли щеше да му дойде на акъла такова нещо.
 
Дали ти прави впечатление, че само отбор копейка рипате :D
Аз също ритам, но против това, че е продажен журналя, другото си го знаем. ;) Купуваш и дроши, преди това си го снимаш и го пускаш в групата да ги поздравиш, че са част от сбърканяците. ;)
 
Не знам защо все още се фокусирате върху продажбата на групите и замесения "Крал на мрежата" :) Те са са само плявата с която е запълнил статията.
Мен това ме вълнува. Наше момче, а го изкараха едва ли не престъпник.
Скритите евентуални мотиви на тая марда не ме интересуват. Да си прекарва посланията, дреме ми, ама защо гори и странични хора?
 
Тези са дъното на журналистиката… Греда ли ги някой въобще… Даже не знаех, че съществуват, след като ги свалиха от ефир, поради фалшивия им репортаж за пребит репортер, който полягаше като футболист от В група за дузпа…

Трудно е за вярване, но ПП-ДБ явно са по-зле и от Путин. Подобен закон си е точно в стил Ким Чен Ун, явно вървим към диктатура и то доста бързо.
Искат да монополизират бизнеса. Много ме кефят - имат си сурия фалшиви медии тези политически кръгове, но тръгнали да пишат закони и т.н. Искат да монополизират и този бизнес, въвеждайки някакъв орган “цензор” под техен контрол. Само че не осъзнават, че ако загубят властта, тоя орган може да се обърне срещу тях. Абе другари, тука е капитализъм и свобода на словото, всеки трябва да може да пише и казва каквото си поиска, че и да печели от това. Като се смесят комунистическите първобитни разбирания за света и разбиранията на демократическата партия и либерастите освен някакво подобно лайно да се роди, друго не може
 
Последно редактирано:
Като не са ОК имат избор да напуснат групата. Сякаш на сила ги държат 😂😂😂
Обаче нали можеше по някакъв начин тези потребители да бъдат предупредени? Например "информираме ви, че тази страница е възможно да бъде продадена".
Новия собственик може да реши да прави каквото си иска, ама тия потребители да не са домати и краставици. Те, че в голяма степен са такива, да. Ама друг е въпрос, не ти мяза да се правиш на ударен.
И точно този случай за който се чекнете не е добър пример, щото то е очевидно защо е направена статията и защо е купена групата.

Да, и за готвения закон знаем. Аз мисля, че такова нещо все още не може да мине. Но то е ясно, че от доста години се върви натам.
 
Последно редактирано:
Тези са дъното на журналистиката… Греда ли ги някой въобще… Даже не знаех, че съществуват, след като ги свалиха от ефир, поради фалшивия им репортаж за пребит репортер, който полягаше като футболист от В група за дузпа…

Искат да монополизират бизнеса. Много ме кефят - имат си сурия фалшиви медии тези политически кръгове, но тръгнали да пишат закони и т.н. Искат да монополизират и този бизнес, въвеждайки някакъв орган “цензор” под техен контрол. Само че не осъзнават, че ако загубят властта, тоя орган може да се обърне срещу тях. Абе другари, тука е капитализъм и свобода на словото, всеки трябва да може да пише и казва каквото си поиска, че и да печели от това. Като се смесят комунистическите първобитни разбирания за света и разбиранията на демократическата партия и либерастите освен някакво подобно лайно да се роди, друго не може
Искат всички да са им удобни, това няма нищо общо с демокрацията! Твърдо против всякакви руски комунистически глупости съм, а се оказа, че съм си ги подкрепял през цялото време.
 
Ма нема се плашите. Ще се върне модата на позивите. Ся 90% от участниците ще се окаже, че не знаят какво е позив... :rolleyes:
 

Трудно е за вярване, но ПП-ДБ явно са по-зле и от Путин. Подобен закон си е точно в стил Ким Чен Ун, явно вървим към диктатура и то доста бързо. Плюехме по Копейката ама и той едва ли щеше да му дойде на акъла такова нещо.
Много закъсняха даже, русия си има цяла армия от зомбита вече. Даже форума и темата са пълни с такива.
Тук трябва директно пълна конфискация на активи и имущество + затвор и то за не по малко от 10 години, това си е държавна измяна.
Или да им се дава избор - вместо затвор билет за влака за расия.
 
Много закъсняха даже, русия си има цяла армия от зомбита вече. Даже форума и темата са пълни с такива.
Тук трябва директно пълна конфискация на активи и имущество + затвор и то за не по малко от 10 години, това си е държавна измяна.
Или да им се дава избор - вместо затвор билет за влака за расия.
Белене кога ще отворите, или направо Треблинка???
 
Много закъсняха даже, русия си има цяла армия от зомбита вече. Даже форума и темата са пълни с такива.
Тук трябва директно пълна конфискация на активи и имущество + затвор и то за не по малко от 10 години, това си е държавна измяна.
Или да им се дава избор - вместо затвор билет за влака за расия.
Самата идея е неизпълнима в България. С тази брутална корупция утре Бойко като пипне властта и ще зазвънят да изнудват всеки с малко по-голям сайт. Никой даже няма да барне руските тролове, та този закон е точно по техен модел... Представи си Копейката с такава власт.
 
Шиши дали ще е съгласен с тоя закон 😁
Защо да не е? Той изпълнява длъжността Главен цензор на републиката напоследък.
 
Или да им се дава избор - вместо затвор билет за влака за расия.
Дай да изчакаме малко да дойдат още по-наблизо границите на Рассия, че да паднат цените на билетите...
 
Дай да изчакаме малко да дойдат още по-наблизо границите на Рассия, че да паднат цените на билетите...

Сега се лети от Турция - влак Русия-България не знам да има. Скоро обаче мое си гребем с лодки - Варна - Одеса за час.
 
Айде темата се превърна в Русия.:(


Иначе на всякъде заглавие гръмко -

Как "Капитал" купи групата "Русия е непобедима"​


А то ,
"И понеже и аз от малък си мечтая да съм културен антрополог, като готините хора по телевизора, които ползват думи с по 12 срички, реших тази зима вместо обувки да си купя две групи във Facebook.". :rolleyes:

Чвека от обувки се е лишил заради тази статия, вие тука локуми разтягате..

Нека помогнем, DMS обувки за Йоанчо
 
Много закъсняха даже, русия си има цяла армия от зомбита вече. Даже форума и темата са пълни с такива.
Тук трябва директно пълна конфискация на активи и имущество + затвор и то за не по малко от 10 години, това си е държавна измяна.
Или да им се дава избор - вместо затвор билет за влака за расия.
Демократи сър :D
 
Айде, отече бизнеса с ''тролски ферми'' на ST-1

1707984920440.png
 

Горе