Гледате ли бокс?

Кой мач очаквате най-много?

  • Уайлдър срещу Ортиз

    Votes: 5 45.5%
  • Джошуа срещу Паркър

    Votes: 6 54.5%

  • Общо гласове
    11
Аааа усик за малко да нокаутира негрото, със сигурност е новия шампион, велик, велик, уникален, мозъка победи силата.... Уникален мач, върхът на бокса беше това....
 
Аааа усик за малко да нокаутира негрото, със сигурност е новия шампион велик, уникален, мозъка победи силата.... Уникален мач, върхът на бокса беше това....
Още 5-10 секунди и щяхме да видим Джошуа като никога досега
 
Усик шампион, уникален мач, такова нещо не бях виждал 20 години. Техника, стратегия...
 
Не ми харесва тва как некои гледат и се кефят, а аз лапам мухи до кат чакам инфо дали английския негър пак е победил :)
Друг път, давйте от по-рано, с инфо, с линкове, да се подготвим и ние зяпаЮщите :D
 
Стига бе, верно ли го гътна?? Оня ниския??? За секунда се замислих, ама не го вервах :):):)
Направо го изкърти с техника, стратегия, бързина и всичко. Не му позволи да направи нищо, нито един ъперкът не успя да вкара. Истински бокс гледахме днес. Както казах, техниката и мозъка, победиха силата :) Усик беше два пъти по малък от Джошуа, велик мач.
 
Много му симпатизирам, ама мисля че ще яде бой тоя път.
Само, където не го играх в бета, дейба...иначе истинската титанична битка за обединение на всички пояси трябва да е между Усик и Фюри. Очаквам на реванша Джошуа вече да брои звездите.
 
`Титанична битка нямаше :) А само урок за напреднали по бокс! Усик ако сте гледали други мачове негови щяхте да знаете, че е най-техничния и доминиращ човек в бокса за всички времена сигурно...

Ако AJ трябваше да слиза в долната категория за мача нямаше да е нанесъл и 1 удър на Усик! А това да победиш с такава лекота във 2рия си мач в тежка и то смятан за доминираш шампион е просто за ВЪЗХИЩЕНИЕ!
 
Единствено ме притесняваше разликата в килограмите. Близо 10 кг.при толкова изчистени състезатели е страшно много, разликата във височината също не беше малка. Такъв мач в тежка категория се случва много рядко. То имаше 3 клинча за целия мач, ебати... Жалко само че не му стигна времето да видим Джошуа как се търкаля по земята :)
 
Фюри - Юсик ще е грандиозен мач. Двамата най-талантливи и можещи боксьори в тежката - с интелект и техника. Епично надлъгване ще е.
 
Oчaквано, медийният балон Джошуа се спука. :)
Яд ме е, че сложих твърде малка сума за Усик, хем подозирах, че ще е голям залък за англичанина.
Хайде сега Джошуа да вземе да се поразходи и малко извън Лондон, да го видим без публиката зад себе си
Добрата новина за него е, че избегна още една година бой с Фюри, че и там щеше да яде дървото. :)
А за Усик - само успехи занапред! Тежката категория имаше нужда от такъв техничар.
 

Горе