Продава се: Голямо количество .bg домейни

Viktor Arsov

Member
Рейтинг - 100%
4   0   0
Привет група!

Създадох голям и подробен списък с над 1500 .bg домейна, с които разполагам в момента. В този списък включих информация от Ahrefs и Moz за техническите параметри на всеки домейн. Това е първоначална версия, в която следващата седмица сигурно ще добавя още няколко стотин домейна, за които все още не съм събрал информация.

Ако имате интерес, можете да разгледате списъка тук: [https://docs.google.com/spreadsheet...ouid=109906268757471250797&rtpof=true&sd=true]. Вътре можете да намерите:

1. Премиум домейни с ключови думи в различни сектори и ниши.
2. Добре индексирани и стари домейни с дългогодишна история.
3. Високите технически показатели като DA, DP, PA и значителен брой беклинкове.
4. Кратки три и четири буквени домейни.
5. Домейни на различни организации като посолства, неправителствени организации, учебни заведения и държавни институции.
6. Специализирани онлайн магазини, медийни сайтове и популярни блогове и форуми.

Всеки домейн започва от 500 лв. Домейните с ключови думи, висок авторитет, добър ранк, значителен брой беклинкове или добра индексация в Google са предмет на договаряне. При закупуване на няколко домейна предлагам пакетна цена.

Ако имате въпроси или желаете да обсъдим конкретен домейн по-подробно, не се колебайте да се свържете с мен.
За да не пиша всяка седмица нов пост, ще пиша в коментарите когато има нова версия.

Благодаря ви предварително за отделеното време!
С уважение,
Виктор Арсов
 
Много добра колекция 😇
 
Готина колекция да, но в предвид новите мерки на Регистър.БГ да разбирам, че огромна част от тези домейни ще се дропнат скоро или? Освен ако не ги платиш.
 
Привет група!

Създадох голям и подробен списък с над 1500 .bg домейна, с които разполагам в момента. В този списък включих информация от Ahrefs и Moz за техническите параметри на всеки домейн. Това е първоначална версия, в която следващата седмица сигурно ще добавя още няколко стотин домейна, за които все още не съм събрал информация.

Ако имате интерес, можете да разгледате списъка тук: [https://docs.google.com/spreadsheet...ouid=109906268757471250797&rtpof=true&sd=true]. Вътре можете да намерите:

1. Премиум домейни с ключови думи в различни сектори и ниши.
2. Добре индексирани и стари домейни с дългогодишна история.
3. Високите технически показатели като DA, DP, PA и значителен брой беклинкове.
4. Кратки три и четири буквени домейни.
5. Домейни на различни организации като посолства, неправителствени организации, учебни заведения и държавни институции.
6. Специализирани онлайн магазини, медийни сайтове и популярни блогове и форуми.

Всеки домейн започва от 500 лв. Домейните с ключови думи, висок авторитет, добър ранк, значителен брой беклинкове или добра индексация в Google са предмет на договаряне. При закупуване на няколко домейна предлагам пакетна цена.

Ако имате въпроси или желаете да обсъдим конкретен домейн по-подробно, не се колебайте да се свържете с мен.
За да не пиша всяка седмица нов пост, ще пиша в коментарите когато има нова версия.

Благодаря ви предварително за отделеното време!
С уважение,
Виктор Арсов
Виж как държавните магарета на хранилка се включиха
 
Много добра колекция 😇

Благодаря! Имам още около 1000, за които нямам пълна информация и затова не съм ги качил.

Готина колекция да, но в предвид новите мерки на Регистър.БГ да разбирам, че огромна част от тези домейни ще се дропнат скоро или? Освен ако не ги платиш.

Да, 90% от тях ще се освободят, но те така или иначе тези 90% нямат и голяма стойност.
В идните месеци ще се продадат и прехвърлят хубавите, а непродадените (но пак стойностни) ще се разпределят и запазят по един или друг начин.

Виж как държавните магарета на хранилка се включиха

Ти изчакай до началото на август. Имам инфо за над 100+ хиляди домейна и очаквам да имам достъп до около 5/6 000 .bg домейна.
 
Привет,
Увеличих списъка до над 2600 имена, с които разполагам в момента.
 
Последно редактирано:
Привет, група!
Искам да ви информирам, че значително увеличих и обнових списъка с домейни. Вече разполагам с над 3100 .bg домейна, за които съм събрал и допълнил ключова информация от Ahrefs и Moz.
Освен че са добавени още домейни, вече можете да сортирате списъка по азбучен ред, технически параметри като DA, DR, беклинкове, както и по дължина на домейна.
Можете да разгледате обновения списък тук:
 
Тази оферта да запазиш домейн без да го платиш мисля че съществува само в България.
Обаче платформата дето сте направили работи доста читаво щом набара къде що домейни има 🍺
 

Горе