Дадоха ми червена репотация,мислите ли че съм виновен?

От: Дадоха ми червена репотация,мислите ли че съм виновен?

аЗ ИМАХ УГОВОРКА за направа на сайт от един потребител, но готовия дизайн и моето желание бяха коренно различни. Естествено не му платих, но се почнаха отрицателен реп от негова страна при всяка моя тема - все едно изпитваше анален оргазъм. тва е!НО в този случай е написано, че си се съгласил за промяната ! Бъди коректен ,а не както казаха :) умрела лисица!
 
От: Дадоха ми червена репотация,мислите ли че съм виновен?

направо се е престарал.
 
От: От: Дадоха ми червена репотация,мислите ли че съм виновен?

аЗ ИМАХ УГОВОРКА за направа на сайт от един потребител, но готовия дизайн и моето желание бяха коренно различни. Естествено не му платих, но се почнаха отрицателен реп от негова страна при всяка моя тема - все едно изпитваше анален оргазъм. тва е!НО в този случай е написано, че си се съгласил за промяната ! Бъди коректен ,а не както казаха :) умрела лисица!

Ти на това промяна ли му викаш http://prikachi.com/images/406/4772406e.jpg ????????
 
От: От: Дадоха ми червена репотация,мислите ли че съм виновен?

Ти на това промяна ли му викаш

В скайпа си се съгласил да е друг бакграунда!
 
От: От: Дадоха ми червена репотация,мислите ли че съм виновен?

При положение, че той не си е свършил работата както трябва няма защо да му плащаш. Все едно да си поръчаш мерцедес и да ти доставят москвич :). А за червеното да не ти пука, не е фактор поне за мен.

Все едно да си поръчаш новата S класа за 20 лв и да ти я доставят нали :D
 
От: Дадоха ми червена репотация,мислите ли че съм виновен?

Понеже толко упорито бъмпвате темата, зех че я отворих и изчетох през ред.
Диагнозата на чичо Доктор:

И двамата са за репи.
И на двамата ТРЯБВА ДА ИМ СЕ ЗАБРАНИ достъп до Интернет и компютур. :cry:
Да се фанат да бачкат някъде по морето ли де да знам къде, ма Интернетя определено не е за тях.

И по-конкретно:

Клиентът иска едикакъв си дизайн. Появява се някакъв и предлага да кодира, вместо да направи дизайна. :rolleyes: Демек единият търси краставици, другия се опитва да му продаде неузрели КРАТУНИ...
Как ше земате бекграунда на друг сайт бе?? :twisted: В какъв свят живеете?
Как ше поствате кореспонденция без да имате съгласието на другата страна бе?
Кой ви е възпитавал?
Кой ви е учил на правопис?
....
:cry:
 
От: Дадоха ми червена репотация,мислите ли че съм виновен?

Всички са виновни до доказване на противното!
 

Горе