Да си с**ш в устата сам.

От: Да си с**ш в устата сам.

вчера беше в предаването на милен цветков и се обясняваше.

на мен в била са ми връщали пари на каса след като съм платил с карта,

но казуса е интересен дали може да се върнат парите по картата?

На мен са ми връщали от магазин за ... кучешки облекла (не се смейте, сериозно). Имаше една много сладка дрешка, но на моето куче не му стана, нямаше с какво да се замени, или нямаха друг магазин и си ми ги върнаха кеш.
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Трябва да се научити че в моя бютик не се взима и не се връща. :lol:

Е.ах ти селянката проста!
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Ти не можа ли да намериш линк към сайт с още 8 попъпа? Пиши ако е твой, че смятам да го репортвам за спам в mywot-a
 
От: Да си с**ш в устата сам.

КЗП са дали становище по случая днес. Собственичката на магазина е постъпила правилно като не е върнала парите на рускинята.
 
От: От: Да си с**ш в устата сам.

КЗП са дали становище по случая днес. Собственичката на магазина е постъпила правилно като не е върнала парите на рускинята.

Дали, ако бе англичанка или германка, биха дали това становище?
Или пък поданичка на чичоСам...
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Еми гледах клипа ама нишо интиресно, нема соспенс, чи дажи женски бой немаше,,, две жени спорят иса циганеят за некви гащи на фона на мелодията от столичани в повиче
Заглавието на темата е по вирал дажи, я незнаю
 
От: От: Да си с**ш в устата сам.

КЗП са дали становище по случая днес. Собственичката на магазина е постъпила правилно като не е върнала парите на рускинята.

КАква е причината? Какво са констатирали, че са достигнали до това становище.
Дори и да има право - не е на къра - да говори така на клиентите!
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Абе, вие ли ще кажете кой как да говори с клиенти? Виждате някакво откъслечно видео, в което не е ясно какво точно се случва и какво се е случило преди това. Като си купуваш стока от магазин и ти дадат бележка, не можеш да отидеш после да върнеш стоката, защото така ти е скимнало. Ако се дървиш на продавача, ще получиш същото. Понякога нервите на продавача може да не издържат, ако насреща стои топ олигофрен.
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Правиш бизнес... не си играеш на продавач.
Тя нека си говори и прави каквото си иска - начина не е правилен. Този начин не е печеливш. Добре е да я има такава тема - да се знае - кое отблъсква клиент.
От работата ми с клиенти (по над 150+ на ден) съм научил нещо много важно - когато си на работа не си показвай рогите на клиетни. Малоумнижи има във всеки един бранш, но много по лесно можеш да игнорираш някой без да го блускаш и викаш - без да ставаш за смях.
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Правиш бизнес... не си играеш на продавач.
Тя нека си говори и прави каквото си иска - начина не е правилен. Този начин не е печеливш. Добре е да я има такава тема - да се знае - кое отблъсква клиент.
От работата ми с клиенти (по над 150+ на ден) съм научил нещо много важно - когато си на работа не си показвай рогите на клиетни. Малоумнижи има във всеки един бранш, но много по лесно можеш да игнорираш някой без да го блускаш и викаш - без да ставаш за смях.

И двете участнички в шоуто се дэржаха неадекватно, язе ако бех и то независимо от коя страна щеха да фърчат искри, ну това е аматьорско и не става за сеир,,, слаба водка
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Като си купуваш стока от магазин и ти дадат бележка, не можеш да отидеш после да върнеш стоката, защото така ти е скимнало.

Добре де просто ми е интересно, защо примерно в държави като Испания, Белгия и Германия можеш да върнеш стоката без никакъв проблем, дори и да си я носил, а тука да не можеш? Говоря от личен опит, сигурно и в много други ЦИВИЛИЗОВАНИ държави е така....Дори и в Декатлона тук носил не носил до 30 дни можеш да върнеш и ти връщат кинтите. Бая мислех едни много готини зимни обувки да ги върна като мина снега ама на прост съм си и не съм се възползвал от тая супер дупер тарикатщина, от която нечуван ужас имат нашенските търговци! Ганьо е прост до н-та степен, даже може би цялата вселенска простота е сбрана в наший Ганьо. Рускинята явно умишлено си е направила ташак с тая селска овца и във времена, когато най-скъпите магазини в света се чудят как да привлекат руснаци и руския език е задължителен във всеки нормален бутик, то нашта вселенски проста Ганьовица демонстрира нечуван предприемачески нюх. Уникално!
 
Re: От: Да си с**ш в устата сам.

Абе, вие ли ще кажете кой как да говори с клиенти? Виждате някакво откъслечно видео, в което не е ясно какво точно се случва и какво се е случило преди това. Като си купуваш стока от магазин и ти дадат бележка, не можеш да отидеш после да върнеш стоката, защото така ти е скимнало. Ако се дървиш на продавача, ще получиш същото. Понякога нервите на продавача може да не издържат, ако насреща стои топ олигофрен.

Става ясно, че някаква мърла търси евтина сензация, която дори и телевизиите са се подвели да покажат в емисията си. Някаква изпаднала рускиня, която грам не е в правото си. ;)
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Ами, аз като човек занимаващ се в известна степен и с търговия, ще ти кажа, че е адски некоректно някой да връща стока, която е купил физически. Замени - да, гаранция, да, но да е видял нещо, да е казал че му харесва и после да идва да го връща? Хората трябва да се научат, че като купиш нещо физически, трябва да мислиш. Ако не си мислил, проблемът си е твой. Не може някой да те прави на маймуна, само защото така му е скимнало. Сделката си е сделка, когато я сключиш няма разваляне.
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Хората трябва да се научат, че като купиш нещо физически, трябва да мислиш. Ако не си мислил, проблемът си е твой. Не може някой да те прави на маймуна, само защото така му е скимнало. Сделката си е сделка, когато я сключиш няма разваляне.

Значи търговците пък трябва да се научат, че клиентът винаги има право. Примери достатъчно, примерно, ИКЕА можеш да върнеш почти всичко, само защото не ти пасва или не ти харесва, да има изключения, голяма верига са да, но със сигурност не са започнали така. Връщал съм и дрехи, който са ми подарък, не са ми ставали или не са ми харесвали - в reserved, zara и други. За всяка върната стока и добро отношение съм направил оборот поне умножено х5 !
Сделката си е сделка, когато я сключиш няма разваляне.
Дори при нотариус има определени моменти в който можеш да развалиш сделката.

Не казвам, че рускинята е права или подобно, но отношението е по-важно случая. Трагедия.
От Бургас съм
 
Re: От: Да си с**ш в устата сам.

Ами, аз като човек занимаващ се в известна степен и с търговия, ще ти кажа, че е адски некоректно някой да връща стока, която е купил физически. Замени - да, гаранция, да, но да е видял нещо, да е казал че му харесва и после да идва да го връща? Хората трябва да се научат, че като купиш нещо физически, трябва да мислиш. Ако не си мислил, проблемът си е твой. Не може някой да те прави на маймуна, само защото така му е скимнало. Сделката си е сделка, когато я сключиш няма разваляне.

Да, особено ако не и се кефи, а не че е с дефект или нещо такова. Селска история от всякъде. ;)
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Преди малко ги даваха по новините. Продавачката каза, че рускинята е върнала стоката не защото има дефект или някакъв проблем, а просто защото вече не и била харесвала. Също така казаха, че 14 дневния срок за връщане на стока важи само за стоки закупени по интернет. Според продавачката рускинята си е бутала телефона в лицето и за да я снима, а дъщеря и показвала средни пръсти. Тогава нервите и не издържали.
 
От: Да си с**ш в устата сам.

По новините видях за случая, аз пък защитавам търговеца не знам какъв е бил точно случая но аз да си взема панталон от магазин и да се окаже че вече е носен 10 дни от друг човек, които е решил да го върне защото не му харесва вече .... Какво е това вземане връщане, не знам си кво. Помня едно време само ако стоеше етикета на стоката евентуално можеше да го върнеш, а не като сега носиш 10 дена връщаш щото не те кефи вече и в случая рускинята според мен много добре е знаела за какво става въпрос и го е взела с тази цел.
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Значи търговците пък трябва да се научат, че клиентът винаги има право.
Още някое соцпотребителско клише?
 
От: Да си с**ш в устата сам.

Ей Ганьо нема скоро да си тръгне от таа държава и да се научи на търговия. За едни гащи за 200 и неколко си лева си плю у сурата. Сега господа предприемачи как мислите, дали ще и се вдигнат продажбите у бутька или ще трябва скоро да затваря кепенците? Русия vs България, Европа vs Ориента, кой ще спечели,а?
 

Горе