Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Re: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Очаквана загуба! Нима си повярвахте, че ще ни пуснат да спечелим?

Не, нямаше начин наистина, но като гледам как грачи това италианче, направо се чудя след оня травестити с брада дали името на този ивент е все така със същия си имидж. ;)
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

И на мен не ми хареса това, че 2-те турчета са ги писали заедно с Крисия. Аз не знаех изобщо, че има такова нещо и гледам жена ми гледа предаването, загледах се и аз и какво да видя Хасан и един кой си там наедно с момиченцето.

Аман от простотиите на тоя маркуч гологлав. Каква работа имат тия момчета до Крисия? Защо е това нещо? Слуга на Доган мръсен. Сигурно е рязана карабина и той вече Славчо, резнали са го, бъдете сигурни.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

И на мен не ми хареса това, че 2-те турчета са ги писали заедно с Крисия. Аз не знаех изобщо, че има такова нещо и гледам жена ми гледа предаването, загледах се и аз и какво да видя Хасан и един кой си там наедно с момиченцето.

Аман от простотиите на тоя маркуч гологлав. Каква работа имат тия момчета до Крисия? Защо е това нещо? Слуга на Доган мръсен. Сигурно е рязана карабина и той вече Славчо, резнали са го, бъдете сигурни.

Говориш простотии. Какво значение има, че са турчета? Турци, цигани, арменци... няма значение. Те отиват и представят България. А пък и освен това са талантливи деца, от които много "българчета" могат да се засрамят! Децата са талантливи и трябва да се подкрепят, но само подобни предрешени бизнес мероприятия да не ги разклатят и разколебаят.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Ама то по принцип самото им определяне като "турчета" е простотия. Те са си българчета с мюсюлмански имена. Ако на атакистите им става по - лесно да кажем, че фамилиите са им Игнатови. А и защо по дяволите никой не си дава сметка, че тези деца са талантливи, а се гледат имената им. На децата. Лекувайте се.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Ама то по принцип самото им определяне като "турчета" е простотия. Те са си българчета с мюсюлмански имена. Ако на атакистите им става по - лесно да кажем, че фамилиите са им Игнатови. А и защо по дяволите никой не си дава сметка, че тези деца са талантливи, а се гледат имената им. На децата. Лекувайте се.

Така си е, ама въпросният D.Ivanov се държи неадекватно.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Браво на Крисия, и на двете момчета, представиха се отлично!
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Заради такива като вас сме на това положение, заради такова мислене. Деца били това онова, какво ме интересува какви са не са БЪЛГАРИ ама това май вече го забравихте какво означава тази дума.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Заради такива като вас сме на това положение, заради такова мислене. Деца били това онова, какво ме интересува какви са не са БЪЛГАРИ ама това май вече го забравихте какво означава тази дума.

Сигурно са малко повече българи от теб.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Заради такива като вас сме на това положение, заради такова мислене. Деца били това онова, какво ме интересува какви са не са БЪЛГАРИ ама това май вече го забравихте какво означава тази дума.

Ееех, де късмет баща им да те срещне в някоя тъмна уличка! После няма да съжалявам, че са викали линейка за теб.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Не се мъчи, тука много мангали има, глей ко стаа след коментара ти
Заради такива като вас сме на това положение, заради такова мислене. Деца били това онова, какво ме интересува какви са не са БЪЛГАРИ ама това май вече го забравихте какво означава тази дума.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

тоо щото пък Крисия е някво мега българско име. Двете момчета ако бяха Майкъл и Доналд сирно провлем никъф нямаше да има. Тва са тотални глупости, сори браточка ама падаш на някво странно наци ниво дет хич не ти ходи
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

За Крисия - това дете е целунато от бога:
[video=youtube;U7Dj-utv1js]https://www.youtube.com/watch?v=U7Dj-utv1js[/video]
Хасан и Ибрахим:
[video=youtube;BGmr9rOLHLg]https://www.youtube.com/watch?v=BGmr9rOLHLg[/video]
Гласуването:
Виж файлът 11203
Истината за първото място:
Страната на победителя е домакин на следващото издание. Именно защото този конкурс не е престижен икономически е изгодно да се проведе в Италия и да привлече западни медии и рекламодатели, а не в България или в Армения.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Евровизия не гледам. Новината я научих от Фейсбук. Мисля, че като конкурс не е нещо интересно. Песента я слушах, но не ми допадна. Добре пеят, но не се отличи с нищо. Браво на децата. Още успехи им пожелавам и някой ден да вземат награда на МТВ. Аз гледам Европейските награди на МТВ.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Евровизия не гледам. Новината я научих от Фейсбук. Мисля, че като конкурс не е нещо интересно. Песента я слушах, но не ми допадна. Добре пеят, но не се отличи с нищо. Браво на децата. Още успехи им пожелавам и някой ден да вземат награда на МТВ. Аз гледам Европейските награди на МТВ.

Това е добро включване, признавам! :twisted: ама принципът не е ли малко различен?

Има ли детски награди на MTV? И кой е последният победител от тези Европейските?
 
От: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Това е добро включване, признавам! :twisted: ама принципът не е ли малко различен?

Има ли детски награди на MTV? И кой е последният победител от тези Европейските?

Детски награди няма. Всеки човек може да гласува безплатно от сайта на МТВ. За най-добра песен спечели Ариана Гранде с песента Проблем а за най-добро видео Кейти Пери с песента Дарк Хорс. Понеже не ми се занимава да пиша и изречения за останалите категории ще дам линк http://tv.mtvema.com/winners
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Поздравявам Ибрахим Игнатов, брат му и майка му със следното парче:

[video=youtube;WU-7yXRt6GE]https://www.youtube.com/watch?v=WU-7yXRt6GE&spfreload=10[/video]
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Сериозно ли ще посегнете и на децата? Такива, като вас са причина думи, като ''патриотизъм'' и ''национализъм'' да се приемат, като нещо негативно.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Суз ма
Сериозно ли ще посегнете и на децата? Такива, като вас са причина думи, като ''патриотизъм'' и ''национализъм'' да се приемат, като нещо негативно.
.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Такива, като вас са причина думи, като ''патриотизъм'' и ''национализъм'' да се приемат, като нещо негативно.
Бъркаш понятията. Изобщо не става въпрос за патриотизъм или национализъм. Тези две понятия са свързани с положително отношение към родината, а в случая става въпрос просто за омраза към определени етнически групи.
 

Горе