Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Бъркаш понятията. Изобщо не става въпрос за патриотизъм или национализъм. Тези две понятия са свързани с положително отношение към родината, а в случая става въпрос просто за омраза към определени етнически групи.

Май не ги бъркам съвсем. На какво се основава омразата към определени етнически групи, според теб? Патриоти, като приятеля Ред винаги оправдават хейта със силния си патриотизъм, което за повечето хора прави картинката следната: патриот= хейтър=скинар=побойник=човек, който мрази хора, без да ги познава лично. Хайде посочи ми къде е положителното в такъв случай.
п.с. не слагам тъп(х)ирото в тая група, понеже е прекалено лабилен, за да има ясна позиция. Той е просто едно пъпчиво грозно момче с микро пенис, което наказва света, заради своя недъг.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Всъщност, това е, което хора като Ахмед Доган и Лютви Местан искат да вярваш - че всички патриоти и националисти мразят циганите и турците като цяло. По този начин плашат етническите малцинства и ги държат в зависимост от противоконституционната си партия. Всъщност става въпрос за противоположни неща. Омразата към нещо по никакъв начин не прави от един човек патриот или националист. Последните две понятия са изцяло положителни. Всеки опит към тях да се прикачи омраза към цели етноси автоматично променя нещата и се отива към нацистката идеология.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Абе приятелю, Test не ми ги обяснявай, защото съм наясно с дефинициите. Аз казвам, че именно подобно поведение, като на нашите съфорумци в тая тема налива вода в мелницата на доганя и местаня. Не можеш да се гавриш с национални символи, като Левски и Ботев, биейки бременни жени, същевременно развявайки знамена с техните ликове. Не казвам, че точно Ред го прави, но давам пример за пълна идиотщина, маскирана от самите идиоти, като ''патриотизъм''. Не може да се нападат талантливи деца, заради техния етнос. Представили са достойно страната ни - хейтърите какво направих за нея?
Тест, не бъди буквалист и ще схванеш тезата ми.:)
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

С това съм съгласен. Хора, които се крият зад понятия като националист и патриот, а всъщност са просто расисти, наистина са в голяма помощ на Доган и Местан. Заради такива хора сега Косово не е част от Сърбия, а в Украйна има конфликт. Не може да се гавриш с определена част от населението на държавата си без да има негативни последствия. Затова сега има патардии около опита да вкарат депесарски кадър като зам.-министър, но това вече е друга тема. Мотивите на Патриотичния фронт да са против са напълно разумни, но по-глупавата част от парламента прави услуга на ДПС, като ги обвинява, че не го искат в правителството, само защото бил турчин, при все че не е вярно.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Айде стига сте философтвали. Няма да посегна на децата, аз деца не бия. Обаче бих нашляпал майка им или бащата олигофрен, който се е оженил за туркиня. Значи, аз съм от СИ България и така, не ме кефи България да се представя от деца с имената Хасан и Ибрахим. Не ме кефи да ходя по улиците на родния си град и да не чувам българска реч. Не ме кефи, когато майка - държавния служител ми се оплаква как кадъни ходят при нея и НАРОЧНО не говорят на български, като твърдят че не могат да говорят на български.

Нямам нищо против турци или който и да е, само че когато станат прекалено много, губят уважение към държавата и се държат като, че ли сме им рая. Аз живея в България и ми харесва около мен да пише на кирилица, да виждам бели хора по улиците и да чувам родния си език. Пък ако ще, простаци да са, такива има във всеки един народ.

Колкото до самото участие, това си е евтина мултикулти пропаганда.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Хора, които се крият зад понятия като националист и патриот, а всъщност са просто расисти, наистина са в голяма помощ на Доган и Местан. Заради такива хора сега Косово не е част от Сърбия, а в Украйна има конфликт.
Спри наркотиците. Редовият расист има толкова власт да предизвика конфликт, колкото на Доган му събориха сараите.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Аз живея в България и ми харесва около мен да пише на кирилица, да виждам бели хора по улиците и да чувам родния си език. Пък ако ще, простаци да са, такива има във всеки един народ.
За да стане това реалност България трябва да се раздели с около една четвърт от територията си, да излезе от ЕС и да затвори границите си. А това, че има расизъм и от страна на малцинствата съм съгласен. Ама няма как да се противодейства на расизма с расизъм.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Пропагандата от онзи дълъг олигофрен, слугата на Доган (Трифонов) няма граници. Вече няма с какво да скочат и скачат с деца и ето ви я вашата реакция, nandibandi, не заради такива като мен сме на тва положение, а заради такива като теб, на които им се размекват сърцата, защото били деца. Мене това не ме интересува, те може да са талантливи, но да не се пишат за България. Поне имената им да бяха БГ. Няма ли токова 2 талантливи българчета Иванчо и Митко примерно там да сложат ами сложили Хасан и еди кой си там?

Пропагандата е голяма и с тънки номера ви мажат очите именно такива смотани антибългарски медии. На децата не посягам, децата да си стоят в циганската махала циганчетата, турчетата, ако искат да са в тая страна да вземат да ги научат на Български най-накрая, не да говорят в 1 род всичко 20 годишни турци. Как са завършили училище като Български не знаят? Кой ги е пуснал да завършат?
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Ами, поколения наред са спели и са си играели на толерантност. Съвсем скоро вероятно или ние, или децата ни ще платят сметката. И не си прав, на расизма може да се противодейства много лесно, със сила и ясни правила. Расизъм няма от страна на българите, просто негативните ни реакции са породени от това, че ясно осъзнаваме, че сме изчезващ вид в резервата България. Когато видя Хасан и Ибрахим се сещам как едно време на тяхно място имаше българчета. После се сещам как тези българчета са пораснали и родили деца, които растат по целия свят. Е, няма как да не ми стане криво.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Аз мразя всички турци, арменци, евреи, гърци, византийци,ескимоси, бушмени, саксонци и т.н.-защо бе?Я БУЛГАРРРРРР и се чешъъъ по обраслите ми косми
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

@D.Ivanov
Нали Патриотичният фронт искаше да се засили контролът върху изучаването на български език и всички им скочиха, че били расисти. Най-много скачаше не кой да е, а именно Бойко Борисов от страх да не го обвинят и него, че мразел турците. Днес наблюдаваме същата глупост по отношение на онзи зам.-министър, който всъщност е дългогодишен кадър на ДПС и през целия му живот е бутан нагоре по академичната стълба по политическа линия.

Ако хората не бяха толкова глупави, че да не могат да различат расизъм от патриотизъм положението в държавата щеше да е много по-добро. Глупостта е най-голямото проклятие на днешна България, а като чета историята, май и в миналото е била същата работа.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Аз мразя всички турци, арменци, евреи, гърци, византийци,ескимоси, бушмени, саксонци и т.н.-защо бе?Я БУЛГАРРРРРР и се чешъъъ по обраслите ми косми

Къде ги намеси арменците пък ти!? Те турците и циганите на половина на тяхното да се бяха интегрирали в обществото, сега тоя разговор нямаше да го водим. Другите дето си ги описал няма да ги коментира, че не се срещат много често .... Само бушмени има доста, дори и в този форум, ама няма да ги назовавам поименно.
 
От: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

@D.Ivanov
Нали Патриотичният фронт искаше да се засили контролът върху изучаването на български език и всички им скочиха, че били расисти. Най-много скачаше не кой да е, а именно Бойко Борисов от страх да не го обвинят и него, че мразел турците. Днес наблюдаваме същата глупост по отношение на онзи зам.-министър, който всъщност е дългогодишен кадър на ДПС и през целия му живот е бутан нагоре по академичната стълба по политическа линия.

Ако хората не бяха толкова глупави, че да не могат да различат расизъм от патриотизъм положението в държавата щеше да е много по-добро. Глупостта е най-голямото проклятие на днешна България, а като чета историята, май и в миналото е била същата работа.
Расизмът е резултат от най-голямото проклятие за България - либерастията. Либерастията поражда двойни стандарти и несправедливост, които пораждат расизъм, като нормална ответна реакция.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Не виждам необходимост човек да е расист, за да е против двойните стандарти и несправедливостта. Ако е глупав е нормално да залита по такива крайности, но тогава идва ролята на по-умните българи, които трябва да са начело на властта, да водят народа в правилна посока и да му обясняват на разбираем език кое е правилно и кое грешно. Само дето това не се случва. Повечето национални трагедии в българската история са породени от глупостта на управляващите. Включително турското робство, което нямаше изобщо да се е случило, ако тогава България не беше разделена на няколко части, които не си помагат помежду си в критични моменти.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Аз пък не виждам необходимост да харесвам някой, само защото някой ми го налага. Този някой може да е един човек или група хора. В правото съм си да харесвам и съответно - не харесвам, това което преценя. Не виждам необходимост да се правя, че харесвам някой, за да не ми лепне някой етикет, с който самия аз не се самоопределям.

И така драги Тест, историята има много прочити. Други пък казват, че България е паднала под турско робство, защото евреинът Лазар Коен е отворил портите на Царевград Търнов. Но, историята винаги е имала различни прочити.
 
От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Къде ги намеси арменците пък ти!? Те турците и циганите на половина на тяхното да се бяха интегрирали в обществото, сега тоя разговор нямаше да го водим. Другите дето си ги описал няма да ги коментира, че не се срещат много често .... Само бушмени има доста, дори и в този форум, ама няма да ги назовавам поименно.

egoist is me
 
От: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Ей миндил ти какво правиш в този форум?
Ти изобщо знаеш ли каква е темата на форума?

Май не ги бъркам съвсем. На какво се основава омразата към определени етнически групи, според теб? Патриоти, като приятеля Ред винаги оправдават хейта със силния си патриотизъм, което за повечето хора прави картинката следната: патриот= хейтър=скинар=побойник=човек, който мрази хора, без да ги познава лично. Хайде посочи ми къде е положителното в такъв случай.
п.с. не слагам тъп(х)ирото в тая група, понеже е прекалено лабилен, за да има ясна позиция. Той е просто едно пъпчиво грозно момче с микро пенис, което наказва света, заради своя недъг.
 
От: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Ти изобщо знаеш ли каква е темата на форума?

Ииии! Ама тя само една ли е?:-o
Много си тъп, бе човек. Скрий се, че вече всички ти се смеят... ако изобщо ти обърнат внимание, разбира се.:)
 
От: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Виж ся недей много да се пънеш, че миризливата България е малка и не знаеш къде ще се срещнем.

Един съвет - наври си нещо знаеш къде малко да поуспокоиш малко нагона. Вече почваш да дразниш.
Ииии! Ама тя само една ли е?:-o
Много си тъп, бе човек. Скрий се, че вече всички ти се смеят... ако изобщо ти обърнат внимание, разбира се.:)
 
Последно редактирано от модератор:
От: От: Детската евровизия, Крисия, Хасан, Ибрахим...

Детски награди няма. Всеки човек може да гласува безплатно от сайта на МТВ. За най-добра песен спечели Ариана Гранде с песента Проблем а за най-добро видео Кейти Пери с песента Дарк Хорс. Понеже не ми се занимава да пиша и изречения за останалите категории ще дам линк http://tv.mtvema.com/winners

Разбрах ти мисълта. Доколкото съм запозната, АББА май са печелили Евровизия, но като цяло наградите на MTV както и Грами примерно, са не на приципа на някакво съревнование между нации и държави, а в зависимост от продажби (не само гласувалите безплатно) и популярност на една песен или изпълнител.
Много от участвалите български изпълнители в Евровизия, макар и донякъде известни в България, не стават много популярни в Европа или по света след такова участие.
Или, много е важно коя музикална компания или добър продуцент ще те забележи, за да се "възползва" от таланта на определен музикант и да го направин наистина известен.

Музикалните награди са признание, а конкурсите състезание.

Останалите отклонения в темата ... ме карат леко да се плаша, но се надявам да не срещам много наживо от крайно агресивните и убедените в правотата си.
 

Горе