До година избори

gioiello

New Member
И тази година свършва, а ние още сме бедни. И ГЕРБ останаха с празните си обещания...
"Някой" :) ми беше казал че Обама спечелил благодарение на социалната подкрепа в интернет. Някои от тук не смята ли да подкрепи някоя партия, било то статия в блога си/ сайта си ?
 
От: До година избори

Ами мисля докато се гласува - по-богати няма да "станем". Бедността е вечно понятие, стига един човек да си признае че е такъв.

Какви партии? Нямаше ли да е уместно да предложиш на всезнание своят предварителен избор?
Не мисля че "Новите" ще "спасят" държавата. Не мисля че ще се яви политик който няма да обещава, и ще изпълнява. Такова същество няма почва у Нас. (И не само)

Пс:
Не Ви ли идва вече нанагорнище цялото това оплакване от Герба... Нямало е преди тях някой който е хвален, няма и да има - Какво сте се фанатизирали всички на тази тема с цветовете на дъгата - Жълто, червено, синьо... розово...

НЯМА да гласувам. За мен това е най-удачното.
(НЕ вярвам на целият цирк с гласовете! Самите Герб доказаха как може да се избере президент, който никой не беше чувал и виждал.)
 
От: До година избори

Ами мисля докато се гласува - по-богати няма да "станем". Бедността е вечно понятие, стига един човек да си признае че е такъв.

Какви партии? Нямаше ли да е уместно да предложиш на всезнание своят предварителен избор?
Не мисля че "Новите" ще "спасят" държавата. Не мисля че ще се яви политик който няма да обещава, и ще изпълнява. Такова същество няма почва у Нас. (И не само)

Пс:
Не Ви ли идва вече нанагорнище цялото това оплакване от Герба... Нямало е преди тях някой който е хвален, няма и да има - Какво сте се фанатизирали всички на тази тема с цветовете на дъгата - Жълто, червено, синьо... розово...

НЯМА да гласувам. За мен това е най-удачното.
(НЕ вярвам на целият цирк с гласовете! Самите Герб доказаха как може да се избере президент, който никой не беше чувал и виждал.)

Не ходи да гласуваш. Тъкмо гласовете да се преразпределят и всички да се облажат с твоите 12 лева.
 
От: До година избори

То е ясно, никой не иска да гледа този цирк в парламента. Но като не пускаме гласа, цирка винаги ще го има.
Президента е друга работа. Първанов или г-н Никой ? Всичко останало не и Станишев казваха хората, затова го избраха Плевнелиев.
Ето например последната новина за сдружението което ще води проекти по интернет а дори няма сайт.
Виждате че ставаме свидетели на чиста измама, а и не само това всеки от този форум може да даде по един недоволен коментар и пример с явна измама.

Не смятате ли, че би било хубаво да дойде някой който може да смята 2 и 2. Да дава проекти на определени хора, фирми и в крайна сметка поне малко да се оправи държавата.
 
От: До година избори

То е ясно, никой не иска да гледа този цирк в парламента. Но като не пускаме гласа, цирка винаги ще го има.
Президента е друга работа. Първанов или г-н Никой ? Всичко останало не и Станишев казваха хората, затова го избраха Плевнелиев.
Ето например последната новина за сдружението което ще води проекти по интернет а дори няма сайт.
Виждате че ставаме свидетели на чиста измама, а и не само това всеки от този форум може да даде по един недоволен коментар и пример с явна измама.

Не смятате ли, че би било хубаво да дойде някой който може да смята 2 и 2. Да дава проекти на определени хора, фирми и в крайна сметка поне малко да се оправи държавата.

Ако не знаете, партиите получават 12 лева на всеки глас във вид на държавна субсидия. Парите от онези, които не отидат да гласуват, се разпределят между партиите.
Да кажем 500 хиляди са гласували за "ГЕРБ". Те ще получат субсидия от 6 млн лева. Да решим, че 500 хиляди не са отишли да гласуват. Това са още 6 млн, които ще се разпределят между партиите, според това колко процента гласове са получили. Ако обаче отидем и задраскаме бюлетината, то тя ще бъде невалидна и по този начин за вашия глас никой няма да получи държавна субсидия (вашите 12 лева).
 
От: До година избори

Аве ти момче за тес пари ли мислиш ? Тея пари като са на власт тея партии в момента ни ги крадат всяка седмица. Дали 1 млн. лева на интернет фирма която щяла да обучава деца в мрежата, а тя изобщо сайт няма.
После дали 70 млн. за здравеопазването къде отишле никой не знае.
Всички плащат социални осигоровки, уж кат са пенсионираме пари да има. На края на годината пари за пенсионерите няма, да не говорим изобщо пък май последната 13-та заплата беше през 99-та...
Тея 6 - 12 млн за изборите майната им, гледай малко по напред ужаса какъв е.
 
От: До година избори

Аве ти момче за тес пари ли мислиш ? Тея пари като са на власт тея партии в момента ни ги крадат всяка седмица. Дали 1 млн. лева на интернет фирма която щяла да обучава деца в мрежата, а тя изобщо сайт няма.
После дали 70 млн. за здравеопазването къде отишле никой не знае.
Всички плащат социални осигоровки, уж кат са пенсионираме пари да има. На края на годината пари за пенсионерите няма, да не говорим изобщо пък май последната 13-та заплата беше през 99-та...
Тея 6 - 12 млн за изборите майната им, гледай малко по напред ужаса какъв е.

То това малко като казуса с цигарите... като прочета "другото оправили, та за цигарения дим са се хванали"... направо ме избива на агресия. Нали отнякъде трябва да се почне. Не са 6 млн. Ако считаме, че гласоподавателите са 5млн... ми тва са си чисто 60 млн. субсидии годишно за партиите.
 
От: До година избори

Ако имат милион добре да им е. Както и да е, темата ми беше в друга насока. Тогава да бях я задал на кой бихте си дали 12-те лева...
 
От: До година избори

Ако имат милион добре да им е. Както и да е, темата ми беше в друга насока. Тогава да бях я задал на кой бихте си дали 12-те лева...
След като разгледах сайта от подписа ти, определено няма да е за ЛА :)
 
От: До година избори

@gioiello, колко ти платиха да почнеш от сега агитацията?

всяка мутра с партия...
чудя се защо не си гледа бизнеса, а се бута където не му е работата?
всъщност не се чудя за това...а на акъла ти
 
От: До година избори

Е, платили му. Той го прави за каузата :lol:
 
От: До година избори

sndkyu.jpg

те обикновено почват от рано :mrgreen:
използва това, че е известен с аптеките си за да събира гласове - т.е. превърнаха политиката в бизнес. А на мен това не ми харесва.

gioiello, заслужаваш презрението ми след тази тема и всички които сте около маГарешки
 
Аз мисля, че изборите или що донесат промяна или не. Не знам какви ще са и промените, но определено трябва да се случи нещо. Нямам нищо против сегашните политици, те толкова си могат. Дано следващите да не са на същото нищо, че тогава вече ще се дълбае дъното.

Всеки използва нещо, поне някои не са издънки, а кой какъв е, ясно. Все ние ще сме неуправданите. Аз искам нищо повече от това, като видя мои приятели някъде, и като ги попитам как са, да не чувам "еми горе-долу", "абе можеше и по-добре", "зле, но ще се оправя" и некви ей такива. А не говоря за некви криви мързели, които по цял ден се чудят каква тъпотия са измислят, а за хора, които искат да направят нещо със живота си. А дали Марешки или някой друг ще влезе, мен ме интересува, това което написах. То няма начин да иначе. Все някой ще влезе и ще издъни постата, както се случва последните години. Факт. Но все пак ако се изредим всички, защото вече минаха доста, все на някой може да му се отдаде или казано с 2-3 думи, по-малко да краде. :)

А купуването на гласове е практика, за това няма да видим електронно гласуване. Просто си се говори, ама нъц. Все пак говорим за доста хора, който ще напуснат политическия живот за винаги.

Да, и аз знам, че Обама спечели изборите със доста силно социално присъствие, използвайки технологиите. Но и това е бъдещето. Не е вече по онези мазни вестници и продажни телевизии. За това хората влизат по-форуми, ходи манипулирай няколко хиляди човека, малко трудно. Но виж, бутни няколко хилядарки на някоя медия и виж каква е там пропагандата. Много пари ще се излеят на тези избори, но само определени хора ще влязат в парламента. А именно - тези, които купуват масово гласове и тези, които знаят как да използва света на технологиите, за да достигнат до всеки човек и да му предадат посланието си. Това е. Да не за се заблуждаваме, с нашия скептицизъм, няма как да очакваме някой читав да спечели, защото е добър и става за там. И така да е, няма да мине между другите. ;)
 
От: До година избори

аз ще гласувам за светльо витков :beer: днес четох, че и партия си е направил :-o
 
От: До година избори

nortrant платиха ми 10 000 лева да напиша два реда тук защо ? Искаш ли и ти?

Всеки има право на личен избор. Вие сега какво? Ще ми сипвате че съм направил този избор ли?

Темата ми беше в друга насока. Аз знам че из всички няма един кадърен и смятам, че вашият избор също не е прав. Но смятам, че ако помогнем на някого, той също би ни помогнал.
Всеки с интересите си.
 

Горе