Ей, Тулупи, протестирате ли?

Ако БСП , ДПС и СЛави се прегърнат в анти Герб коалицийка и спечелят, нанди ще почерпи с торта цялото село.

Спокойно бе, Обединените идиоти и гроб пак ще са на първа линия, ще видиш, няма от какво да се притесняваш. ДПС ще е неформален партньор, както и до сега. Всичко точно, гроб ще кара четвърти мандат.... Аз не виждам как това няма да се случи. Трябва чудо да стане....
 
Аз лично нямам никакво доверие на Христо Иванов.

То остава и доверие да имаш на тоя капут. Все пак да не забравяме кой го направи министър на правосъдието...
 
Спокойно бе, Обединените идиоти и гроб пак ще са на първа линия, ще видиш, няма от какво да се притесняваш. ДПС ще е неформален партньор, както и до сега. Всичко точно, гроб ще кара четвърти мандат.... Аз не виждам как това няма да се случи. Трябва чудо да стане....
Обединените идиоти едва ли ще се явят самостоятелно, защото шансовете им да влязат са почти нулеви. По-скоро ще се явят заедно с ГЕРБ, за да вдигнат някой процент. Но ГЕРБ над 50% няма как да хване.

Коалиция на БСП с ДПС си е определено за черпене, защото това е толкова малко вероятно да се случи, че си е с вероятност като печалба от тотото. Всъщност точно ГЕРБ трябва да черпи, защото това е познатия сценарий Орешарски и просто идеята е да се "счупи" държавата, за да може при Борисов 4 да се оправдава със сътвореното от комунистите когато всичко си върви по старо му или даже по-зле.
 
 
И стана най-после ясна дейността на Каменчо в соц мрежите, бухаа...

 
Последно редактирано:
Bivol имаха доста интересни статии за интернет тролове, даже показваха документи, които някаква фирма беше сключила с партиите. Колкото и да се бъзикаме, "трол" вече наистина е професия.
 
Той бил на прозореца, ама не показвал среден пръст... Това ми напомня за Бойко - аз съм на снимките, ама не спя с пистолет :)
 
Днес съдът трябвало да заличава партията на Костя Копейкин. Плача с големи сълзи.
 
Цънцарката беше в стихията си вчера. Ако сте пропуснали да гледате как габровският лигав булдог се гърчи като гъсеница, веднага да наваксате:

 
Нали чухте за 16 годишното момче, дето се подпряло на стълб и го уби ток? Ако бях журналист щях да напиша някакво подобно заглавие - Борисов уби 16 годишно дете с ток! Ето до това води корупцията, ниското качество и калинките наслагани на всички нива в държавата. Тоя изрод, с политиката която води е изтрепал толкова хора, че Чикатило може да го гледа със завист и страхопочитание. Оня автобус, който не взе завой с 55 километра заради некачествен асфалт, умряха 20-на човека, миналата година умря млад човек в току що ремонтиран фонтан, и още, и още, и още.... нямат изброяване жертвите на гроб. Явно това гроб изобщо не е случайно. За хората дето измряха по стълбите на болниците и заради хаоса, който същите тея боклуци създадоха, изобщо не искам да говоря.... Призовавам поддръжниците на тези касапи да се вземат в ръце, защото това вече не се търпи. Такова нещо, такава некадърност, такава дива корупция, никога не е съществувала. Никакви измислени комунисти не може да са оправдание за подкрепата на този убийци на деца.

Някой да не си помисли да изкара това убийство нещастен случай! Това не е нещастен случай, въпреки че лелята ще излезе да се оправдава и накрая ще жертват някой нещастен електротехник, както правят по принцип....
 
Нали чухте за 16 годишното момче, дето се подпряло на стълб и го уби ток?
Дори не се е подпряло - стъпило е на капака на бетонна шахта, монтирана на тротоара. За зла участ детето е нацелило металната рамка на бетонната шахта, по който явно е текъл ток с напрежение по-високо от 220V.

Такава цигания в европейска столица - да не знаеш къде да стъпиш, за да не умреш. На база "усвоените" милиарди, качеството на инфраструктурата в София е плачевно. Добре, че по селата не пипат нищо, та само от потоп сме застрашени.
 
Дори не се е подпряло - стъпило е на капака на бетонна шахта, монтирана на тротоара. За зла участ детето е нацелило металната рамка на бетонната шахта, по който явно е текъл ток с напрежение по-високо от 220V.

Такава цигания в европейска столица - да не знаеш къде да стъпиш, за да не умреш. На база "усвоените" милиарди, качеството на инфраструктурата в София е плачевно. Добре, че по селата не пипат нищо, та само от потоп сме застрашени.

Тука демократите ще ги втрещя, ама ще го кажа. Ако това се беше случило по онова време, днес щеше да има 50 човека минимум в ареста. След 3 дена щеше да има 20 в затвора, 10 в Белене, 15 на обществено полезен труд и 5 оправдани. Без никакво значение кой член на партията, кой на кого човек и тн. Сега ще има мънкане няколко дена и нищо.... Само едни размазани родители.... На мен едното ми дете е на тази възраст и само като си помислих, че нещо толкова нелепо може да му се случи..... не, не....
 
Тука демократите ще ги втрещя, ама ще го кажа. Ако това се беше случило по онова време, днес щеше да има 50 човека минимум в ареста. След 3 дена щеше да има 20 в затвора, 10 в Белене, 15 на обществено полезен труд и 5 оправдани. Без никакво значение кой член на партията, кой на кого човек и тн. Сега ще има мънкане няколко дена и нищо.... Само едни размазани родители.... На мен едното ми дете е на тази възраст и само като си помислих, че нещо толкова нелепо може да му се случи..... не, не....
Само да ти кажа, че и по комунизма имаше подобни случаи. Ама никой не ги пишеше на първа страница.
 
За невярващите, как злите комунисти налагаха ред и дисциплина, без да се съобразяват с имена и позиции. Можете да прочетете какво се случи със Стоичков, ЦСКА и Левски, само заради едно сбиване на терена. Само ще ви загатна, защото подозирам, че младежите не я знаете тая история - Разтуриха и двата клуба, смениха им имената, а на Стоичков му отнеха състезателните права завинаги, въпреки че беше суперзвездата на бг футбола тогава! Та представете си какво се случва с хора, които не си вършат работата и причиняват смърт на деца....
 
Тука демократите ще ги втрещя, ама ще го кажа. Ако това се беше случило по онова време, днес щеше да има 50 човека минимум в ареста. След 3 дена щеше да има 20 в затвора, 10 в Белене, 15 на обществено полезен труд и 5 оправдани. Без никакво значение кой член на партията, кой на кого човек и тн. Сега ще има мънкане няколко дена и нищо.... Само едни размазани родители.... На мен едното ми дете е на тази възраст и само като си помислих, че нещо толкова нелепо може да му се случи..... не, не....
Те вече започнаха прехвърлянето на топката - общината към ЧЕЗ, ЧЕЗ към някой, дето уж пипал и оголил самоволно кабелите - обвиняват павильон в болница Иван Рилски... Лудница. То ясно, че никой не ще да ходи в затвора, но за такива случаи - трябва.

Сутринта казаха, че детето май е било с баща си, когато са се канили да пресекат булеварда. Това е тротоар, бе мама му стара. Трябва да се научим да летим, щото по бойковите улици не можем да ходим и пеш.
 
Те вече започнаха прехвърлянето на топката - общината към ЧЕЗ, ЧЕЗ към някой, дето уж пипал и оголил самоволно кабелите - обвиняват павильон в болница Иван Рилски... Лудница. То ясно, че никой не ще да ходи в затвора, но за такива случаи - трябва.

Сутринта казаха, че детето май е било с баща си, когато са се канили да пресекат булеварда. Това е тротоар, бе мама му стара. Трябва да се научим да летим, щото по бойковите улици не можем да ходим и пеш.

Много ясно, че няма да има виновни, в държавата на падишаха е така...
 
Много ясно, че няма да има виновни, в държавата на падишаха е така...
Е сега като дойде Курнито и стане нещо подобно нямаш право да се оплакваш. Както и аз, защото няма да гласувам.
 
Е сега като дойде Курнито и стане нещо подобно нямаш право да се оплакваш. Както и аз, защото няма да гласувам.
Пак ще вия до небето, мама им мръсна. Това са едни и същи боклуци... Аз не правя разлика между тях. Абсолютно същото съм го писал за БСП навремето.

След интервюто на Божков, аз съм все по склонен да гласувам за него. Не се търпи вече, такова пумийна яма не може да съществува. И не говоря за убитото момче. Говоря за нещата казани от Божков и тишината след това. В нормална държава, земята щеше да се разцепи, тука обаче тишина....
 

Горе