Ей, Тулупи, протестирате ли?

Поне предателите да бяха руснаци, а то българи, заклети във вярност към родината си.

Като гледам технологията им на работа:
Предоставял им и мобилни телефони и SD карти за тях – с цел с тях да заснемат чувствителна информация и след това снимките да остават само в лесно преносимия носител, без следи на устройствата.
Определено живеят в шпионските 80-те години на миналия век. Кой в днешно време при този интернет и достатъчно сигурни Linux системи залага на предаване на информация на ръка??? Това по-скоро на постановка ми прилича, защото чак пък толкова примитивни и тъпи хора и то в разузнаването не ми се иска да вярвам, че могат да съществуват. И ако все пак нещата са така, то възниква въпросът за кого е предназначена въпросната класифицирана информация. Не е за руската държава, защото тя трева не пасе. Явно е за някои примитивни (може би руски) групировки.
 
Българските "журналисти" продължават да отразяват с вещина предизборната кампания в KLETA MAJKA BALGARIQ.

ogM0sU.png
162919450_3019771964917376_3770635643032240638_o.jpg
Те и това отразиха и добра PR кампания докато не стана ясно какво е в действителност.
 
Я да видим какво ни готвят капиталистите от гроб за след изборите, пък поданиците на тулупа нека да продължават да вярват, че комунистите ще възкръснат от гробището на историята и ще им увеличат данъците.

Директно от програмата на гроб: Ще се въведе „подоходен местен данък“, ще се проведе „реформа за таксуване на битовите отпадъци“ и ще се въведе „справедлива пазарна оценка на недвижимите имоти“.

Това е за физическите деца, фирмите са лесни, там с праговете и минималната заплата е лесно.

Проценти и числа липсват, ако гласувате за тия, значи се подписвате на празна бланка. После да няма - ама що тъй стана....
 
Нали трябва да се избият парите, който Баце мяташе от джипката. А и пенсионните фондове вече са на 0, така че ни очаква "розово бъдеще"
 
Нали трябва да се избият парите, който Баце мяташе от джипката. А и пенсионните фондове вече са на 0, така че ни очаква "розово бъдеще"

Не е само това, трябва и за крадене да има. Чекмеджето събира доста!
 
Може да е пожарникар, ама прецака Германия, НАТО и какво ли още не, като завършихме разклонението на 'Турски поток' към Европа. А ''Северен поток 2'' е още на 'трупчета'.

От последния час: Държавният секретар на САЩ Антъни Блинкен ще предупреди днес германския си колега относно възможни санкции заради газопровода "Северен поток 2". "Байдън беше много ясен, когато каза, че смята тръбопровода за лоша идея. Лоша за Европа, лоша и за САЩ", каза Блинкен на пресконференция в централата на НАТО. Според Блинкен, газопроводът между Русия и Германия противоречи на интересите на Европейския съюз.
 
Може да е пожарникар, ама прецака Германия, НАТО и какво ли още не, като завършихме разклонението на 'Турски поток' към Европа. А ''Северен поток 2'' е още на 'трупчета'.

От последния час: Държавният секретар на САЩ Антъни Блинкен ще предупреди днес германския си колега относно възможни санкции заради газопровода "Северен поток 2". "Байдън беше много ясен, когато каза, че смята тръбопровода за лоша идея. Лоша за Европа, лоша и за САЩ", каза Блинкен на пресконференция в централата на НАТО. Според Блинкен, газопроводът между Русия и Германия противоречи на интересите на Европейския съюз.
Как прецакахме Германия, че нещо не схванах. Германците нямат нищо против разклонението ни, което се планира да стига само до Унгария. Как прецакахме САЩ? Нали разбираш, че последната напълно съзнателно си затваря очите за това което се строи тук. Как иначе ще ми обясниш, че тя не е санкционирала нито една фирма по проекта ни, въпреки че има някои значими такива европейски. Просто САЩ гледа на нас като на много бедна страна се опитват да ни управляват финансово и така да сме троянски кон в ЕС. Другият им значим троянски кон е Украйна, но с германския проект явно твърде изолиран кон ще се окаже в крайна сметка.

Между другото още не сме завършили въпросната газова връзка. Тръбите ги има, но не и двете нужни помпени станции. И ще почнем да ги строим, не ако пожарникаря реши, а само ако САЩ ни позволят.
 
Нали разбираш, че последната напълно съзнателно си затваря очите за това което се строи тук.
Да, ама не. Разклонението е не само за нас, а за голяма част от Източна Европа. Няма ни вопъл, ни стон, ни санкции заради благословията на Тръмп естествено.
Също така се предполага, че Борисов не подаде оставка, точно заради ангажимента пред Путин да се дострои тръбата.
Между другото най-големите противници на тръбата са ДБ (Хр. Иванов), според които това е най-голямата стратегическа грешка.
 
Последно редактирано:
Мая Манолова в момента по Евроком: 'Вместо Борисов да обяви национален траур и затегне мерките, той ги разхлабва от 1 април.'
Та не ли ви се струва скъпи протестъри, че Мая(лицето на протеста) ви размени за депутатско място :) Направо на 'тулупи' ви направиха. :D
 
Последно редактирано:
Мая Манолова в момента по Евроком: 'Вместо Борисов да обяви национален траур и затегне мерките, той ги разхлабва от 1 април.'
Та не ли ви се струва скъпи протестъри, че Мая(лицето на протеста) ви размени за депутатско място :) Направо на 'тулупи' ви направиха. :D
Кога Мая е станала лицето на протеста, че съм го изпуснал някак това? Дай някакъв стойностен линк. Иначе за лице на протеста може да претендира всеки присъствал на протеста индивид от женски пол и на възраст под 30 години (Мая не отговаря на това естествено изискване).
 
Кога Мая е станала лицето на протеста, че съм го изпуснал някак това?
Явно си го изпуснал. Бабикян, Хаджигенов плюс Мая = "Изправи се! Мутри вън!”

izpravi-se-mutri-van-predstaviat-plana-377.jpeg


 
Баце няма да се даде докато не гепят парите гарантиращи валутният борд. До тогава със зъби и нокти ще се борят, ще фалшифицират и ще мачкат. Става дума за десетки милиарди, в момента не знам точно колко са.
 
Явно си го изпуснал. Бабикян, Хаджигенов плюс Мая = "Изправи се! Мутри вън!”

izpravi-se-mutri-van-predstaviat-plana-377.jpeg


А ти ми говориш за тези протестъри, които подкрепят споменатите... Аз пък се обърках, че говориш за миналогодишните събития, когато само отровното трио се считаше като неофициална емблема на протестите.
 
Явно си го изпуснал. Бабикян, Хаджигенов плюс Мая = "Изправи се! Мутри вън!”

izpravi-se-mutri-van-predstaviat-plana-377.jpeg



Какво общо имат тия боклуци с протестите?

Това са пионките на тиквата, дето провалиха протеста с призиви за мир и разбирателство. Тези са сабоьорите на протеста, не неговото лице. Ако не бяха тези олигофрени, сега разговора щеше да е друг.

С такъв протест селски кмет не можеш да свалиш, не окопал се във властта дърт комунист.
 
Айде да почваме да коментираме звучния шамар придружен с шутове и тупаници, нанесен от САЩ на шибания султан.

Дефакто американците казаха на глас цялата истина за мафиота, крадец, лъжец и лице на корупцията - Борисов.

Я да видим съвсем накратко:

Корупция, контролиран главен прокурор от Пеевски, контролирани медии и публикации, имитация на борба с корупцията, повсеместна корупция в структурите на властта, лоша медийна среда и недостатъчна свобода на словото, полицейско насилие срещу протестиращи срещу управлението на Борисов и главния прокурор Гешев, нарушаване правата на гражданите и пр. и пр. Това са само нищожна част от негативите, посочени в доклада.

Безброй много случаи на контролиран вот са били регистрирани в България от Transparency International. Въпреки че законът предвижда наказателни преследвания срещу официални лица по обвинения в корупция, правителството не прилага законът ефективно - държавни служители по всички етажи са замесени в корупция, подкупи, конфликт на интереси.

Документът е обширен. В доклада се споменава и фигурата на главния прокурор Иван Гешев. Споменава се поименно Делян Пеевски. Потресаващо е на колко места в доклада се споменава името на Пеевски!

Важни въпроси по отношение човешките права в България са полицейското насилие, произволните арести, сериозните проблеми със съдебната независимост и ограниченията върху свободното изразяване, в това число медийна цензура и корпоративен и политически натиск върху медиите. Констатирани са сериозни корупционни практики.

Някой да не каже, че нещо не е така!

Тук смятах да сложа няколко шота, ама няма да стане, защото не мога да шотна целия доклад.

Всеки трябва да го прочете!

Ето го тук: https://www.state.gov/reports/2020-country-reports-on-human-rights-practices/bulgaria/

Нещата са по-лоши, отколкото предполагахме, по дяволите. За първи път в живота ми мога да го кажа без угризения - СРАМ МЕ Е, ЧЕ СЪМ БЪЛГАРИН. Благодаря ти, Свиньо!!!!
 
Последно редактирано:

Горе