Експресна регистрация на фирми!

От: Експресна регистрация на фирми!

До newebie,
Изпратих ви отговор на ЛС.
 
От: Експресна регистрация на фирми!

Благодаря, върнах запитване по ЛС.

За всички останали длъжен съм да поясня: Адв. Петров не прави дъмпинг и не нарушава Наредбата
 
Последно редактирано:
От: Експресна регистрация на фирми!

Така, след едночасов чат с адв. Петров мога да споделя впечатленията си. Не е зле да използвате възможността, която предлага за онлайн консултация. Аз лично декларирам доходите си от интернет и дори си плащам здравната и социалната осигуровка. Бих препоръчал на всеки да вземе решение за себе си дали това му е необходимо ... а по какъв начин може да го направи питайте адв. Петров

Моят келепирец: ако смятате, че този пост е бил полезен за развитието на форума кликнете върху везните и капнете малко репутацийка ... безплатно е
 
Последно редактирано:
От: Експресна регистрация на фирми!

@newebie на мен, като обикновен потребител на форума ми е интересно да разбера...
Това е:
-грозен метод за реклама ( автореклама ) на адв. Петров
-обикновено заяждане
-опит да се съберат 70 мнения в една тема / или колкото може повече

Извинявам се на автора на темата, но ми е омръзнало да гледам подобни ситуации!
 
От: Експресна регистрация на фирми!

alexer
ако на теб темата за доказване на доходите не ти е интересна не те бия с клавиатурата да четеш.

Следвайки хронологията на твоя пост:
- Ако не бъркам тая тема все още е в Пазар > Услуги така, че е нормално да очакваш някой да си прави реклама. Ако смяташ, че аз правя реклама на някого предлагам да ми издействаш комисион за това и с удоволствие ще го разделя с теб

- не знам що ама имам чувството, че 25-тото мнение най-бие на обикновено заяждане

- е, недей се олива темата едва хвърли 26 мнения

Принципно развитието на темата не нарушава правилата на форума, нито добрия тон и смятам, че би било полезно на някой, който има нужда или му се налага да си декларира доходите да има някаква идея поне за основните варианти: дали ще е регистрация на фирма или ще е свободна професия това няма значение. В края на краищата основно приходите ни идват по банкова сметка или в най-добрия случай по Western Union. Ако смяташ, че може да трупаш долари вечно без никой да се заинтересува от къде имаш тия доходи карай по тоя начин. Аз предпочитам да знам, че няма някоя сутрин да осъмна с блокирана банкова сметка и покана за разговор с някой любезен служител на НАП в пощата.
 
Последно редактирано:

Горе