Запад или Руска мизерия?

Какво искате за децата си? Руска мизерия, алкохлизъм и наркомания или западняшки просперитет?


  • Общо гласове
    14
  • This poll will close: .
Статус
Not open for further replies.
кво е джибри, за да си самоанализирам същността?
Плодовата или друга маса, подквасена както си трябва, в която протичат процесите на ферментация (превръщането на захарите в алкохол). Тази маса после, чрез процесът атмосферна дестилация, дава продуктът, който най-често служи на русофилоистиците да се опивате до онези си състояния... Борьящник също съдиржа алкохол, но отровният метилов.... Миризмата около пияния русофилистик до голяма степен наподобява тази на бъчва с джибри, като за да сме честни трябва да кажем че е с една идея по гнусна (заради фекалиите с които са пълни гащите им и др.). Радвам се, че пак ти бях полезен...!
 
Съжалявам, но не беше полезна.

Чувала ли си, че руснаците през миналия век (сега вече не е точно така според изследванията) са пили водка? И дори са били сред водещите по алкохолна зависимост страни (сега според ес-статистиките ги изпревариха доста от северните ЕС-членки).

Чувала ли си, че водката е арабско питие, създадено от фармацевт, проникнало в Европа през Флоренция и давано в дрогериите като лекарство? Когато стига до Русия, православната църква го забранява за свободна употреба.

Малко hint-ове.

Истинската водка не мирише. Дори на джибри не мирише.

Дестилацията, както я обясняваше неграмотен жител на сибирско село на френски професор, решил да изучи процеса на варене на самогон, включваше и лекция за тежките и леките фракции. Вярно, че по елементарен начин (с метална тръба на сибирски студ), но професорът откри цяла търговска ниша.
 
Съжалявам, но не беше полезна.

Чувала ли си, че руснаците през миналия век (сега вече не е точно така според изследванията) са пили водка? И дори са били сред водещите по алкохолна зависимост страни (сега според ес-статистиките ги изпревариха доста от северните ЕС-членки).

Чувала ли си, че водката е арабско питие, създадено от фармацевт, проникнало в Европа през Флоренция и давано в дрогериите като лекарство? Когато стига до Русия, православната църква го забранява за свободна употреба.

Малко hint-ове.

Истинската водка не мирише. Дори на джибри не мирише.

Дестилацията, както я обясняваше неграмотен жител на сибирско село на френски професор, решил да изучи процеса на варене на самогон, включваше и лекция за тежките и леките фракции. Вярно, че по елементарен начин (с метална тръба на сибирски студ), но професорът откри цяла търговска ниша.
Сигурен съм, че съм помогнал на пияната дама, като теб, да се понапъне поне да прочете нещо в западния Интернет :) Никога не съм казвал, че водката мирише. Определено една пияна руска ...лека жена, като теб обаче :) си мирише на джибри с фекалии :) Радвам се, че ти отворих едното око, та да се опиташ да прочетеш нещо. Скоро можеш да се явиш в Московския университет и да вземеш диплома за алкохолик-магистър...
За дестилацията във всичките и видове, за процесите крекинг, риформинг и т.н. мога да те направя поне бакалавър, но все пак за една рускиня, като теб и това от днес е достатъчно.
 
Да, сложно ми е да разбирам неадеквати като теб. Изразяваш се като олигофрен, държанието ти на дебил, прави му сметката дали можеш да ме обидиш. За да ти е по-лесно да го асимилираш (сори за сложната дума, не се сещам за по-лесна), помисли върху следното - Трябва ли човек да се обиди на лайно, за това че го е настъпил случайно, в резултат на което лайното му е омазало подметката със смрад!? Ми не... Лайната са си просто такива, няма за какво да им се сърди човек. Избърсвам те в най-близката трева и си продължавам по пътя :) Случва се...

Не съм длъжен да го знам. Това че е руснак не значи че е русофилистик в сегшания смисъл на думата. Солженицин също е руснак, но съвсем не може да бъде наречен русофилистик, ако въобще разбираш за какво иде реч. Ако не разбираш, погледни себе си, майка си и алкохолизирания си баща и разбри какво е русофилистик :) ХАХАХА Сложно ли ти е? Иначе ти носиш много повече от "интелекта" дори на крайните путинофилиситици. Всики знаем, че един такъв индивид като теб приема руското като най-добро, руската радиация като най-полезна за децата си, руските лосиони за вана най-хубави за пиене, руските алкохолици най-пияни на света, руските гейове най-големите гейове на света и прочее. :) :D:cool:;):)
 
За съжаление, не успях да се дипломирам в МГУ, носещ името на великия Ломоносов (алкохолик-химик, бълнуващ за фракциите) и влизащ в световните топ 100 университети. Задоволих се с notorious МГИМО.
Което не ми пречи да направя връзка между честата употреба на думи като джибри, фекалии, венерически болести и съответната психоматика.

Ако бях лекар, щях да те посъветвам да се лекуваш. Ама съм си гаден руснак от новия тип и ти се подигравам (старите веднага биха ме упрекнали, че слабите не се бият, не се ритат падналите etc) Ама съм в българоезичен форум - що пък да не се отпусна?
 
Щом стигнахме до ''хахаха'' в края на всяко изречение, работата е ясна. Похвално е, че поне не смесваш транквилантите с алкохол. :)
 
Да, сложно ми е да разбирам неадеквати като теб. Изразяваш се като олигофрен, държанието ти на дебил, прави му сметката дали можеш да ме обидиш. За да ти е по-лесно да го асимилираш (сори за сложната дума, не се сещам за по-лесна), помисли върху следното - Трябва ли човек да се обиди на лайно, за това че го е настъпил случайно, в резултат на което лайното му е омазало подметката със смрад!? Ми не... Лайната са си просто такива, няма за какво да им се сърди човек. Избърсвам те в най-близката трева и си продължавам по пътя :) Случва се...
Съжалявам, за дето толкова много съм те разплакал днес :) Сам си го изпроси, никой не се беше обръщал към теб пръв. Знам че алкохолната хомо-русофилия на предполага интелект, така че няма начин да разбереш нещо по-сложно от личните ти заигравки с фекалии по улиците. Поне даде отговор на въпроса, защо винаги когато се появиш се размирисва на фекалии.., т.е. не са твои, намазан си с чужди... Не мисля че можеш да ме затрудниш с някоя от думите в малкия ти речников запас. Трябва сериозно да почетеш в западния Интернет, за да имаш шанс :) Наздраве и Путин Акбар, за теб :)!
 
Последно редактирано:
Щом стигнахме до ''хахаха'' в края на всяко изречение, работата е ясна. Похвално е, че поне не смесваш транквилантите с алкохол. :)
Не са ми нужни медикаменти и или алкохол. Трезвеник съм. хаха е присмех на глупостта ти :) хаха
 
За съжаление, не успях да се дипломирам в МГУ, носещ името на великия Ломоносов (алкохолик-химик, бълнуващ за фракциите) и влизащ в световните топ 100 университети. Задоволих се с notorious МГИМО.
Което не ми пречи да направя връзка между честата употреба на думи като джибри, фекалии, венерически болести и съответната психоматика.

Ако бях лекар, щях да те посъветвам да се лекуваш. Ама съм си гаден руснак от новия тип и ти се подигравам (старите веднага биха ме упрекнали, че слабите не се бият, не се ритат падналите etc) Ама съм в българоезичен форум - що пък да не се отпусна?
Виждам че някои думички са се набили в съзнанието ти :) Поне ти се полекувай... :) Ерата на Ломоносов е убита от комунистическата паплач, доста отдавна :)
 
Наминавам понякога, имам бизнес дори там, но що трябва да емигрирам? Та Русия е втората в света по прием на имигранти страна.

Руските германци се завръщат от Германия, индийците се завръщат от САЩ, европейските учени се завръщат по страните си от северноамериканския континент или се предислоцират в "научните городки".

Та аз ли трябва да съм този балък, дето баш сега ще заложи на губещата карта?
 
Не знам с тоя богат речников запас, как така 90% от мненията ти изглеждат копи-пейст!? :) Въртиш 10-15 думи, като само им сменяш местата в изречението. :)

По принцип много обичам да се гавря с олигофрените, ама с тебе дори не е забавно. Предполагам е заради богатия ти речников запас и високи морални качества. :) За тукашните потребители си много ниска топка, както ти казаха вече... Ама ... като няма риба и цацата е риба, ще се гаврим с каквото дал господ.


Съжалавам, за дето толкова много съм те разплакал днес :) Сам си го изпроси, никой не се беше обръщал към теб пръв. Знам че алкохолната хомо-русофилия на предполага интелект, така че няма начин да разбереш нещо по-сложно от личните ти заигравки с фекалии по улиците. Поне даде отговор на въпроса, защо винаги когато се появиш се размирисва на фекалии.., т.е. не са твои, намазан си с чужди... Не мисля че можеш да ме затрудниш с някоя от думите в малкия ти речников запас. Трябва сериозно да почетеш в западния Интернет, за да имаш шанс :) Наздраве и Путин Акбар, за теб :)!
 
Не знам с тоя богат речников запас, как така 90% от мненията ти изглеждат копи-пейст!? :) Въртиш 10-15 думи, като само им сменяш местата в изречението. :)
Няма как да знаеш :) Толкова си можеш просто :) Пак ти се извинявам, за това че споменах алкохолика, който ти е баща. Надявах се да си го преживял, не наследил :)
 
Тва с бащите и роднините верно си е moveton... В никакъв случай не искам администраторите да премахват падналата ни боксьорска круша, но пък и си трябва пошляпване чатпат.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе