Започна ли голямото сваляне на пиратски сайтове? Filmisub, kinofen, filmi7 са down.

Това по скоро е новия наркодилър 😀
факт е обаче, че ползват старите линкове към сървърите за стрийминг... сайта работи
 
Някой предприемчив е решил да запълни нишата.
Най-вероятният сценарий е предишният собственик да му е дал базата данни (що да се похабява толко труд...) и в момента налива в уордпреса.

Разширението на домейна е стъпка в правилната посока, обаче регистриран в Неймсило :D
И пак е зад Клаудфлейър.

Няма да се задържи дълго.
 
  • Like
Реакции: Vbb
факт е обаче, че ползват старите линкове към сървърите за стрийминг... сайта работи

Защото е трудно да обновиш, примерно 10к линкове. Иначе тези не са filmisub, а някакви, които се представят за тях. Питах ги filmisub и казаха, че всичко, което се представя за тях е измама. Написали са го и на сайта си.
 
  • Like
Реакции: Vbb
"В какво се забърках?!" :D

Тази история е подобна на това, което започнах да ви говоря


В края на 90-те години държавата прави опити за въвеждане на матури за средно образование.


Първият опит за налагане на матури е през 1998 г. В началото те не се възприемат от учениците, нито от учителите. След масови ученически протести насилственото и нерегламентирано налагане на матури отпада.


В началото на 21-ви век матурата, или това което по-късно е наречено ДЗИ започва да си пробива път.


В наши дни зрелостния изпит е приравнен към кандидат-студентски изпит. Макар, че технологията на провеждане е подобна, все още има съществена разлика.
 
Защото е трудно да обновиш, примерно 10к линкове. Иначе тези не са filmisub, а някакви, които се представят за тях. Питах ги filmisub и казаха, че всичко, което се представя за тях е измама. Написали са го и на сайта си.
важното е , че отново има каталог, а кой седи зад новия сайт не е толкова важно. Гледам са ентусиасти
 
Имам и някакви чуждестранни. Аз през коледните дни, миналата година, гледах от тук: m4uhd.tv

Имам чувството, че докато им изготвят заповедта за затварянето им, те вече са го качили на друг домейн и хостинг.
Наш'та работа е на свинче - звънче. Или по някои географски ширини го наричат "цялата Мара втасала", че и ние. Реално мен такива сайтове не ме интересуват, нямам строго личен интерес към въпроса, но се получава точно така за което се опитах да отворя тема.
 
Наш'та работа е на свинче - звънче. Или по някои географски ширини го наричат "цялата Мара втасала", че и ние. Реално мен такива сайтове не ме интересуват, нямам строго личен интерес към въпроса, но се получава точно така за което се опитах да отворя тема.
Аз се мъчих няколко пъти да разбера как се прави такъв сайт обаче тук се дават само някакви мъгливи обяснения все едно е егати тайната схема за правене на пари :)
 
Аз се мъчих няколко пъти да разбера как се прави такъв сайт обаче тук се дават само някакви мъгливи обяснения все едно е егати тайната схема за правене на пари :)
Аз също не знам. Моя интерес е от друга гледна точка. Хващат те за главата и те карат да оцелееш 10 минути без да дишаш.
 
Никой не е споменал може бий важният фактор - конкуренцията. Ако се правят месечно над 50 хиляди от сайт, а е напълно възможно. Логично е да им хвърлят око и с правилните познати бързо да им се стъпи на врата. Това и до някъде обяснява внезапното изчеване на сайта и съобщението "сайтът никога няма да бъде възтановен". Поне аз така си го обеснявам.
 
Ама ти май четеш през редовете. Казват, че при слаб трафик, покриването на разноските по офшорен хостинг са тлъсти. Това е вярно! Също така има логика, че никоя легална рекламодателска компания няма да се съгласи да работи с пиратски сайт. Ти ако имаш бизнес ще се съгласиш ли да работиш с престъпници !? Според мен статията е много точна, просто трябва да се чете не през редовете.
Не, чета и между редовете. Защо да не рекламирам в сайт с такава голя алдитория ми кажи ти? Заради престижа ли?
Човек и за други неща тука съм се опитвал да споделям от гледана точка на потребителя. МИлиш ли ,че на гошо от входа,който халхабер си няма от ИТ щуротии му дреме дали сайта е пиратски или не е (като потребител) . Това, на което ти би обърнал внимание няма да обърнат 300 000 след теб.
И да си кажа аз постоянно си гледах filmisub, е са се прехвърлих на някъв друг , ама значително по-беден на съдържание и си ми липсват. Дреме ми дали е бил пиратски или не

Сега ще ти кажа и нещо свързано от части с темата и колко е нелепо всичко.
Преди време исках да вкарам една афилиейт мрежа в новинарски сайт с изцяло копирани новини. От афилиейт мрежата ми обясниха ,че разбираш ли заради имиджа на рекламодателите неможе (щото не е стойностен сайт) . Отделих 10 мин и им напусках десетки снимки с техни рекламодатели и рекламите им дето се въртят през моя сайт през адсенс.
 
Аз съм правил такива сайтове, но конкуренцията е толкова голяма че трудно се влиза в нишата хаха
Аз искам да направя за себе си с определени филми изобщо не ми дреме за печалби
 
Аз се мъчих няколко пъти да разбера как се прави такъв сайт обаче тук се дават само някакви мъгливи обяснения все едно е егати тайната схема за правене на пари :)
Просто вземаш данните от вече съществуващи сайтове барабар с линковете към хостнатите филми и си ги изсипваш в твоя сайт.

Малко играчка ще е сетъпът ама тоя тип сайтове обикновено не са много хай тек и едва ли ще е голям зор да бъдат осмукани.
 
щом не ти трябва печалба незнам каква информация търсиш.. я обясни точно какво искаш и кое не ти е ясно..
Просто сайт в който да качвам филми за себе си. Ако се получи мисля да платя н някой да ми спретне и коди добавка за лична употреба
 

Горе