За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Бъркайки еврозоната с Шенген, твоята позиция губи всякаква стойност, Дафни. :)


Е, там е въпросът, че по-голямата част от българите не могат да си позволят масрафа. Затова влизането в зоната трябва да се случи, когато сме финансово готови за това. Да вдигнат доходите и стандарта на живот, а не на юруш да държат хората бедни, за да се намъкнем там, където не ни е мястото в момента.


Аз споделям личен опит, а ти спомените на дядо си - кой издиша, Теди?

Ясно, че беше диктатура, но в момента живеем в почти същия режим. Пренаписване на историята, налагане на дебилни идеологии, тотална цензура... Вместо Белене си имаме Миротворец. ;)
Ние СМЕ финансово готови, ама копейките като теб ни връщат в 19 век.
 
Ние СМЕ финансово готови, ама копейките като теб ни връщат в 19 век.

Да, да...

Свободата е робство, войната е мир, ковид ваксините са ефективни и безопасни, а прогресът означава деиндустриализация и консумация на скакалци. Плюя ви на прогреса.

И къде сте готови, бре гольо мамин? Средна пенсия 250 евро на фона на 2000 в другите държави от зоната. Ако не се фалшифицират данните, както прави педераса (новият ви партньор във връткането), никога няма да влезем в тая пропаст.
 
Да, да...

Свободата е робство, войната е мир, ковид ваксините са ефективни и безопасни, а прогресът означава деиндустриализация и консумация на скакалци. Плюя ви на прогреса.

И къде сте готови, бре гольо мамин? Средна пенсия 250 евро на фона на 2000 в другите държави от зоната. Ако не се фалшифицират данните, както прави педераса (новият ви партньор във връткането), никога няма да влезем в тая пропаст.
Нямам нов партньор, не съм гласувал и правилно. Но нямам против да сменят парите. Все тая ми е, важното е да ги имам.
 
Ние СМЕ финансово готови, ама копейките като теб ни връщат в 19 век.
Да, обича в обора, на свещи и по възможност грубата. :D Като за средновековието, за което си милеят всички маймуноподобни. Виждаш оня Късия и ти става ясно.

Не се занимавайте с нея. Тя е от отбора на анти-Европа. Там играта е ясна. Те виждат едно, ние друго. Няма да има решение и в тази тема, но статистиката на анкетата показва и че форума е пълен с много умни, и те преобладават. Всичко друго е шлака и пълнеж.


Жалко за изгубените души симпатизиращи на маймуноподобно изчадие, нова версия на Сидеров.
 
Понеже е актуана темата за окупацията в момента сме окопирани от натовски войски. И не не можем даа разчитаме на тях. НАТО разчита на ролята ни на жертване агне като повод за евентулани бойни действия срещу Русия. Това е единствената причина да сме в НАТО вече ни позлват за плацдарма остана скоро и да ни жертват. Това е достаъчна причина да ми бъркат по дупките
Като няма натовски войски "оставили са ни за пушечно месо, няма да ни помогнат при евентуален конфликт", като се разположат натовски войски "ша ни ползват за плацдарм". Що си с шапка, що си без шапка. Ми като тоя конфликт е на другия край на Черно море, къде да се разположат войски, на западната граница на НАТО ли? Тва как си го интерпретираш ти няма особено значение.
 
Като няма натовски войски "оставили са ни за пушечно месо, няма да ни помогнат при евентуален конфликт", като се разположат натовски войски "ша ни ползват за плацдарм". Що си с шапка, що си без шапка. Ми като тоя конфликт е на другия край на Черно море, къде да се разположат войски, на западната граница на НАТО ли? Тва как си го интерпретираш ти няма особено значение.
Бита лисица ( hyper mode )

България вече е плацдарм за натовски операции. Без натовски войски няма опасност или причина да ни се помага.

Я кажи колко руски бази е имало в България през соц "окупацията"?
 
Без натовски войски няма опасност или причина да ни се помага.
Откакто сме в НАТО, не се е налагало да ни се помага. Умни хора са казали, ако искаш мир, готви са за война.

Я кажи колко руски бази е имало в България през соц "окупацията"?
Тва кво общо има? То и сега няма чужди бази има само конспиратори. През СССР време също е имало руски военни и агенти на наша територия. Живков се е жалвал на съветското ръководство, че го карат отделя по 12% от БВП за армията, при поети ангажименти по Варшавския договор - 6%.
 
Последно редактирано:
Откакто сме в НАТО, не се е налагало да ни се помага. Умни хора са казали, ако искаш мир, готви са за война.


Тва кво общо има? То и сега няма чужди бази има само конспиратори. През СССР време също е имало руски военни и агенти на наша територия. Живков се е жалвал на съветското ръководство, че го карат отделя по 12% от БВП за армията, при поети ангажименти по Вършавския договор - 6%.
Глупак е. Не сме имали руски бази и нищо, само където техниката и всичко ни се диктува от СССР. Нали имам чичо капитан, който кръжеше в черно море за "вражески" кораби и подводници. Още по зле е било от сега. Лошия запад щял да напада. Сега дори не разбираме къде какво има и дай боже да остане така, че другото е ясно на къде върви. Крумов е тоталка от много време и омразата му го превръща в пълен клоун тук, бълващ абсолютни глупости.
 
Откакто сме в НАТО, не се е налагало да ни се помага. Умни хора са казали, ако искаш мир, готви са за война.


Тва кво общо има? То и сега няма чужди бази има само конспиратори. През СССР време също е имало руски военни и агенти на наша територия. Живков се е жалвал на съветското ръководство, че го карат отделя по 12% от БВП за армията, при поети ангажименти по Вършавския договор - 6%.
И преди нато не ни се е налагало да ни се помага :) Не няма чужди бази изобщо.... Сега пак искат пари и каквото друго им е угодно. С какво е по различно? Следвайки вашата логика + базите = окупация...
 
Глупак е. Не сме имали руски бази и нищо, само където техниката и всичко ни се диктува от СССР. Нали имам чичо капитан, който кръжеше в черно море за "вражески" кораби и подводници. Още по зле е било от сега. Лошия запад щял да напада. Сега дори не разбираме къде какво има и дай боже да остане така, че другото е ясно на къде върви. Крумов е тоталка от много време и омразата му го превръща в пълен клоун тук, бълващ абсолютни глупости.
Американски бази в момента, техника и условия диктувани от Козяк 2. Чужди кораби и самолети в бъларското небе и черноморски води кръжат - Путин лош щял да ни напада. 3ма военни в родата от онова време и нито един с параноични изблици тип нато като сега...
 
И преди нато не ни се е налагало да ни се помага :) Не няма чужди бази изобщо.... Сега пак искат пари и каквото друго им е угодно. С какво е по различно? Следвайки вашата логика + базите = окупация...
Разликата е, че сами сме кандидатствали и влезли в тоя съюз, натовската армия не ни е обявила война, нахлула на наша територия и сменила правителството.

Сега пак искат пари и каквото друго им е угодно.
Сега искат пари по договора, същото като с Варшавския, а при СССР време са искали двойно на подписаното.
 
Разликата е, че сами сме кандидатствали и влезли в тоя съюз, натовската армия не ни е обявила война, нахлула на наша територия и сменила правителството.
Разликата е, че тогава сме били на страната на Вермахта. Сега просто използваха друг тип оръжие за да се продадем на нато - паричките
Сега искат пари по договора, същото като с Варшавския, а при СССР време са искали двойно на подписаното.
Скоро и тези ще почнат не се тревожи. Въоражениеот давано тогава и броя на армията не са еквивалент на това което ни "дава" нато
 
Американски бази в момента, техника и условия диктувани от Козяк 2. Чужди кораби и самолети в бъларското небе и черноморски води кръжат - Путин лош щял да ни напада. 3ма военни в родата от онова време и нито един с параноични изблици тип нато като сега...
Да, а сателитни чинни има ли?

И едно е да влезеш доброволно някъде, друго е да ти го наложат. Като секса и изнасилването, ако въобще правиш разлика. ;)
 
Да, а сателитни чинни има ли?

И едно е да влезеш доброволно някъде, друго е да ти го наложат. Като секса и изнасилването, ако въобще правиш разлика. ;)
Хм, доброволно казваш :) добре. Тебе питаха ли те? Защото мен не.
 
Разликата е, че тогава сме били на страната на Вермахта. Сега просто използваха друг тип оръжие за да се продадем на нато - паричките
СССР също са съюзник на Вермахта до отварянето на източния фронт, де факто сме били съюзници.

Скоро и тези ще почнат не се тревожи.
Към колко часа? Ванга ли го е предсказала?
 
Хм, доброволно казваш :) добре. Тебе питаха ли те? Защото мен не.
Имаш народни представители, подчертавам представители, който са взели това решение. Ако не си имал твой представител в парламента по това време, кофти, само може да плача за теб. А ако не си гласувал - нямаш и право на каквото и да е мнение.

Ако питат всеки глупец до никъде няма да се стигне. Всички знаем за сериозното затъпяване на тази нация и безграничната и селендурщина. Аз лично не искам такива като теб да ми решават. Нищо лично, но твоето мислене върви към деградация и няма нищо прогресивно в него.
 
СССР също са съюзник на Вермахта до отварянето на източния фронт, де факто сме били съюзници.
Тоест сърдим се на руснаците, че са ни създали армията след ВСВ ама няма проблем с англичаните бомбардирали София :)
Към колко часа? Ванга ли го е предсказала?
Дали плащаш с кръв или пари каква е разликата?
 
Последно редактирано:
Имаш народни представители, подчертавам представители, който са взели това решение. Ако не си имал твой представител в парламента по това време, кофти, само може да плача за теб. А ако не си гласувал - нямаш и право на каквото и да е мнение.

Ако питат всеки глупец до никъде няма да се стигне. Всички знаем за сериозното затъпяване на тази нация и безграничната и селендурщина. Аз лично не искам такива като теб да ми решават. Нищо лично, но твоето мислене върви към деградация и няма нищо прогресивно в него.
Ами ЕС резултати - затъпяване, безгръбначност и т.н. Щом те кефи да се решава бъдещото ти според кефа на този който е платил повече въпросните представители :)
 

Горе