За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Еврото са много грозни банкноти.
по защитени пари от румънските лей няма в света. Те са печатани върху специален найлонов материал и са невероятно красиви. Не се късат , не остаряват и не могат да се фалшифицират.
 
по защитени пари от румънските лей няма в света. Те са печатани върху специален найлонов материал и са невероятно красиви. Не се късат , не остаряват и не могат да се фалшифицират.
Да, така е. Идеално измислено е. Не кърпиш с тиксото след като ти върнат от някой магазин или ги изпереш без да искаш, забравени в някоя дреха:

 
Да, така е. Идеално измислено е. Не кърпиш с тиксото след като ти върнат от някой магазин или ги изпереш без да искаш, забравени в някоя дреха:

хах, клашера ли бе брат :D Трий докато не са го видяли това хората
 
Добре де, първия резултат не е ли пак YouTube. И кое тук не отговаря на истината. Не разбирам. А дали е измамник, не знам честно казано, за това не споря, но това, което каза е така.
чудя ти се какво му обръщаш внимание на тоя смешко Скай... не виждаш ли , че за него всичко дето постваме е фейк и само той е най големия разбирач. Само 1% от успеха на Слави Клашъра да има ще е достатъчно. Присмял се той на Слави.... по негативен човек от Скай няма в тоя форум.... аз дори не мога да видя с какво допринася в този форум въпросния фашист освен да плюе, да е винаги на контра , да проповядва фашистката си идеология! Такива са всички старозагорци , последните 2 седмици се наслушахме и навидяхме на неадекватни индивиди покрай случая с Дебора. Дори днес видях за един чат с един окръжен съдия от Стара Загора който говори за Дебора, че била курва и си го залужавала! Адвокатите това обсъждаха . Направо бяха потресени от коментара.

1691345235650.png
1691345286538.png
1691345323861.png


Чудовищен скандал! Старозагорски съдия: „На тая наркоманка Дебора и е малко, да бяха я заклали, защо и е да живее“​


Поредното немислимо в България стана реалност.


Осветлиха скандален чат на Старозагорски съдия с негов приятел.

Магистратът, който спокойно може да наречем чиста проба тиня в утаечната ни съдебна система, коментира нарязана Дебора, като к.рва и наркоманка, нейният убиец, като човек, който трябва да полежи малко, защото всички знаем, как става в България, а ядовете, които тя е създала на правораздавателните органи с това, че е останала жива.


Изродът в тога, който е позорище за Българския съд, несъзнателно, чрез своите съждения показва до какво ниво е пропаднала държавата и нейните институции.

За да ви стане по-ясно за какво става дума, от Днес България прилагаме въпросния чат, който скандално изтече в медиите.
От Днес България незабвано настояваме въпросната персона да бъде отстранена от длъжност и да се проведе сериозно разследване за достоверността на чата.

Призоваваме компетентните органи да не се опитват да замазват мръсотиите на въпросния съдия с баналното -„чата е фалшив“. Вече сме чували многократно подобни пробутани, цинични обяснения.


На всеки в България е ясно, че гарван, гарван око не вади“. Но, ако продължават да се придържат към тази максима, служителите в правораздавателната система ще си навлекат единствено народния гняв, който и без това е на път да избие с непредвидими последици.
 
Последно редактирано:
който говори за Дебора, че била курва
Аз пък имам информация, че не е курва а просто доставя удоволствия за пари.

Интересно е дали има хора яхнали вълната и покрай тази не приятна случка да прекарат някаква идея за някаква конвенция ?
 
Аз пък имам информация, че не е курва а просто доставя удоволствия за пари.

Интересно е дали има хора яхнали вълната и покрай тази не приятна случка да прекарат някаква идея за някаква конвенция ?
какво значение има по какъв начин си изкарва парите? Тя е човешко същество, а Жоро Бизона е бияч на Камен Желев от Кредилайн
 
какво значение има по какъв начин си изкарва парите? Тя е човешко същество, а Жоро Бизона е бияч на Камен Желев от Кредилайн
Така е, най важния въпрос е дали някой не се възползва от лошата ситуация..
 
Така е, най важния въпрос е дали някой не се възползва от лошата ситуация..
Със сигурност, защото се раздухва 1 месец след "случката"
 
по негативен човек от Скай няма в тоя форум.... аз дори не мога да видя с какво допринася в този форум въпросния фашист освен да плюе, да е винаги на контра , да проповядва фашистката си идеология!

То това му е основния плюс.
Внася разнообразие и различна гледна точка насред доминиращата маса от плазмодии... "на ти тука един лайк, пък ти ше ми пратиш някой клиент...", "ваш човек съм нали знаеш - само вас препоръчвам!", и т.н. :)
 
Да пуснем и броудкеста, че @xainov много информация ни даде. :D

Ако бях на мястото на г-н Войнов щях да си тръгна по средата на дебата. Самата фикция към Сарийски и умешаното внушение е зверско дъно.
 
Това се изтърка.
Ако слушаме ссср запада загива от 60-70 години вече 😃😃😃
Да, такива прогнози имаха и за САЩ и за Китай. Всеки голям и силен организъм на практика успява да се пребори с кризите. Но поне видяхме кой се разпадна. И запада се възстановява много по-бързо от който и да е друг. Предпочитам да вярвам на историята отколкото на някакви предположения. Като се случи, ще стане факт, както бе със СССР. ;)
 
И запада се възстановява много по-бързо от който и да е друг.

Е, да, ама при какви политики? Същите действия ли виждаме от страна на ЕС, които биха довели до бързо възстановяване, или гледаме някакво безумие? Самоубийство на забавен каданс?

Ти имаш ли представа в какво се израждат развитите страни? Ислямизация (тотална), безнаказана престъпност от страна на мангустите, отказ от евтини енергийни ресурси, миграция на големите корпорации към САЩ и Китай, тотална бюрокатщина на всяко социално ниво, липса на адекватна медицинска помощ...

Ако е писано да поживеем, ще видим как и за колко време Европа ще се възстанови, особено с плана за включването ѝ в една широкомащабна война срещу Руската федерация.
 

Горе