За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
И този е историк. :) Аман от такива. Ето и на теб да четеш:


Само където някой им е дал азбуката, за да я имат тази наука и според последните глупости на джуджето, са били македонците. Ама и вие сте едни патриоти, да си е*е майката:


Къде се въдите такива глупаци, не знам кой ви прави и в какво.

Тоз урок го минахме, казва македонски земи, които тогава са били наши.
 
418102687_2411505632390345_9085080250612324613_n.jpg
 
Мани, тя е жена. Кажи кой от групичката педали харесваш ?
Нокето, може би, и не му казвай :). И някоя други. На жените им е простено - кво да правиш, щеш не щеш, ще си харесаш някоя. И после започват слухове, че мъжете били такива, каквито казваш...
 
Нокето, може би, и не му казвай :). И някоя други. На жените им е простено - кво да правиш, щеш не щеш, ще си харесаш някоя. И после започват слухове, че мъжете били такива, каквито казваш...
Знаех си, знаех си. Тоя контрьо ви изпедерасти всичките. Тука май само аз неам сексуални мераци към него. :confused:
 
Знаех си, знаех си. Тоя контрьо ви изпедерасти всичките. Тука май само аз неам сексуални мераци към него. :confused:
И що тъй?
 
Знаех си, знаех си. Тоя контрьо ви изпедерасти всичките. Тука май само аз неам сексуални мераци към него. :confused:
Просто завиждаш задето съм по-привлекателен от тебе за мъжете наоколо.
 
Просто завиждаш задето съм по-привлекателен от тебе за мъжете наоколо.

Мноо ясно. Пърхаш с мигли, кълчиш ханш, правиш се на енигматичен... Знаеш всички трикове на класическата въртиопашка.

Жив и здрав! Влачи го Дефа, и без тва нещо не ми се женеше тая година... :confused:
 
Как е склонения? Мъчиш ли си? Нищо не ме тревожи, да ти приличам на човек, на който ми пука за русофилски олигофрени?
Ми не спираш да ни говориш за правата европейска вяра. Като не ти пука остави ни да си тънем тук в невежество. 🤭
 
Точно вас никой за нищо не ви гони, защото сте изгубени хора.
По-важното ми е да не ви се дава гласност и да ви се четат глупостите, които реално с още няколко такива като вас цялата държава тъне в мизерията си. Начина на мислене определя и какъв ще си и какво искаш. Във вас виждам гнили мисли и мизерията, която си живеете всеки ден. И това го пръскате към всички други, които доста добре се справят за разлика от вас.
 


Стигнеш ли до момента всичко лошо, случващо се тук и по света да отнесеш като вина към Европа, значи е ясно вече колко си изпушил.

Хубавото е, че нормалните, които ви четат лесно ще вземат решение за себе си, поради тъпните, които изливате. .Анкетата е красноречива.
 
И нека тъпите мемета завалят СЕГА!!!
 
 

Горе