За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
ПП: да не казвам какво означава това, ако е реалност..
Дай, дай, че ми стана любопитно - какво означава? Аз съм виждала хора на морето да мажат филии с лютеница, не ги знам кви са. Обясни!

п.с. Не я ручам аз, а баща ми. Той и руска салата си беше купил тия дни. :)

п.п.с. Ако ти е по-комфортно, да разгледаме цените на перилните препарати - Ленор литър от 3 на 6лв - колко процента е, че не моем да сметам в проценти. ;)
 
Дай, дай, че ми стана любопитно - какво означава? Аз съм виждала хора на морето да мажат филии с лютеница, не ги знам кви са. Обясни!

Значи че некой не си е насадил доматито.
(не му/й е останало време вероятно)
 
Тва да живееш на село и да купуваш лютеница от магазина е признак са сбъркани приоритети най-малкото...

Вече в голяма част от селските къщи дворовете са с райграс. Хората ги мързи да копаят и ЕС са виновни.

Колко % е инфлацията според теб?

Не е важно колко е според мен, а как се изчислява - за период от 1 година. Личната ми инфлация е по-голяма, защото не вечерям в къщи, а определено в ресторантите цените се покачват доста често, но и персонала в тях със сигурност иска по-големи заплати, а за да се осигурят клиента ще ги плати много ясно.
 
п.п.с. Ако ти е по-комфортно, да разгледаме цените на перилните препарати - Ленор литър от 3 на 6лв - колко процента е, че не моем да сметам в проценти. ;)
Начи... пра баба ти само Ленор е ползвала ма тогава беше по 0.12 стотинки ... :)
 
Значи че некой не си е насадил доматито.
(не му/й е останало време вероятно)
Напротив, насадени са, ама ги удари фитофтората, та падна бая пръскане. Краставици сях точно 4 пъти. Дъждовете при нас доведоха до нашествие от хищни охлюви.

Хората ги мързи да копаят и ЕС са виновни.
Ти кога последно копа?

Аз също спирам с копането, но защото минавам на изцяло нов метод на градинарство - мулчиране с косена трева. Изключително съм доволна, а и тревата от двора се оползотворява.
Начи... пра баба ти само Ленор е ползвала
Баба имаше купища домашен сапун на тавана. По-добър от вениш при премахване на петна, но определено не искаш дрехите ти да мииришат на тва.
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Личната ми инфлация е по-голяма, защото не вечерям в къщи, а определено в ресторантите цените ..

Тъй е батко.... то с такива жени се почва с невечеряне вкъщи (щото няма кво), после се продължава с непиене вкъщи и с времето може да се стигне и до неспане вкъщи (или спане невкъщи).

Ама то друга тема, да не я зачекваме сега..
 
Тъй е батко.... то с такива жени се почва с невечеряне вкъщи (щото няма кво), после се продължава с непиене вкъщи и с времето може да се стигне и до неспане вкъщи (или спане невкъщи).

Ама то друга тема, да не я зачекваме сега..
Типично сексистко изказване за да се хареса на форума и излишно по темата.
 
Аз не можах да разбера какво стана, та мача го писахте свирен?! Асенчо се мъчи, ама няма да успее да докара нещата така, че да покрием изискването. И да - нормално е всички политици да драпат за това, нормално е и предприемачите да го искат, не е нормално обаче повечето хора да не могат да си направят елементарна икономическа сметка, преди да си проветряват устата.
'Щото бяхме най-бедната страна в Европа, влезохме в ЕС и цъфнахме, честно... И сега с еврозоната ще е същото, ама пишете и вярвайте в летящи розови слончета...
 
Типично сексистко изказване за да се хареса на форума и излишно по темата.
Винаги си е бил сексист и почти никога не пише по темата. Интересното е, че въпреки това се харесва на форума. Тия, дето не го харесват са в рамките на статистическата грешка.
 
Че кой руча лютенице през лятото ве джанъм?!
Аз и докато се усетя що ми се смеят обкръжението, маам шопска салата със скара и лютеница. Не се връзвало да ядеш лютеница и салата с домати което било почти едно и също. Ма аз съм от селу и не се притеснявам.

Той и руска салата си беше купил тия дни. :)
За руската сезони няма !


мулчиране с косена трева. Изключително съм доволна, а и тревата от двора се оползотворява.
Охо, някой следи изявите на Деси от Троян ? :p


Аз съм виждала хора на морето да мажат филии с лютеница, не ги знам кви са. Обясни!
Гледайти и завиждайти.


Screenshot_20230706_221743.jpg
 
Охо, някой следи изявите на Деси от Троян ?

Ти па всичките ги познаваш, бе... Баси клюкарката. :confused:

Следя я, да. Много полезна.
 
Винаги си е бил сексист и почти никога не пише по темата.
То па една тема - как не ви омръзна..

Интересното е, че въпреки това се харесва на форума. Тия, дето не го харесват са в рамките на статистическата грешка.
Почти никой не ме харесва щото съм издразнил всеки в един или друг момент.
Евентуално на непишещите (а само четящите) мое и да съм им забавен понеже не съм имал възможност да ги бъзна персонално.

ПП: Всъщност съм много кротко и културно момче 🫢 ама тука ми става нещо.
 
Ти па всичките ги познаваш, бе... Баси клюкарката. :confused:

Следя я, да. Много полезна.
коя таз Деси от Троян дай и аз да скивам :)
 
Ти па всичките ги познаваш, бе... Баси клюкарката. :confused:

Следя я, да. Много полезна.
Също така, препоръчвам и нейната съгражданка, която продава всяко лято на Беклемето, билки, мехлеми и други полезни органик неща и която никога не пропускам да я посетя когато минавам от там. Има фейсбук страница "Билки за вашето здраве", в която не качва много често, понеже няма време :p Също така изпраща по еконт ;)
 
Аз не можах да разбера какво стана, та мача го писахте свирен?! Асенчо се мъчи, ама няма да успее да докара нещата така, че да покрием изискването. И да - нормално е всички политици да драпат за това, нормално е и предприемачите да го искат, не е нормално обаче повечето хора да не могат да си направят елементарна икономическа сметка, преди да си проветряват устата.
'Щото бяхме най-бедната страна в Европа, влезохме в ЕС и цъфнахме, честно... И сега с еврозоната ще е същото, ама пишете и вярвайте в летящи розови слончета...
Аха, а без нея? На къде виждаш светлото ни бъдеще? :D Разберете го най-после бе хора, като индивидуална единици сме пълна 0. И ще е така. А положението ни е зле, не защото ни мачкат от там, а защото тукашните педеренгели това могат да издействат за България, след като са се продали за жълти стотинки. И реално сме в това положение. Дали гърците влезнаха много силни? Дали те не са търговци и не могат да си договорят нещата? Могат, разбира се. Тук от мутренско време насам не спря да се сменят един и същ миризлив боклук, и с времето идва и управлява още по-смрадлив. И за да говорим за къде ни е по-добре....никъде няма да ни е добре, гниенето е от главата винаги. Но драпат за някъде. И това някъде е ясно къде е, и е ясно от много време.

Винаги си е бил сексист и почти никога не пише по темата. Интересното е, че въпреки това се харесва на форума. Тия, дето не го харесват са в рамките на статистическата грешка.
Да, така е. Форумът го харесва, иска неговото тяло. :D
 
  • Haha
Реакции: Vbb
Тва с копането верно е отживелица.
Аз гледам тоя чичо отвреме-навреме, макър че немам време да практикувам придобитите познания :rolleyes:

 
Тва с копането верно е отживелица.
Аз гледам тоя чичо отвреме-навреме, макър че немам време да практикувам придобитите познания :rolleyes:

Има резултати човека стига да не е просто реклама а и видимо повечето му са в некви парници. Обръщането и копането са с определена цел не само да заради плевелите и си има чалъми не е само да мааш с мотиката или казмата :)
 
Почти никой не ме харесва щото съм издразнил всеки в един или друг момент.
То па едно дразнене..

Тва не влияе на симпатиите. Дори Ети, който се правеше на много ядосан, продължи тайничко да си те харесва и това си личеше.
Като цяло можем да заключим, че ти си нашият Реймънд - всички те обичат. :)

коя таз Деси от Троян дай и аз да скивам :)
Ще облагородяваш градинката пред блока??

билки, мехлеми и други полезни органик неща и която никога не пропускам да я посетя когато минавам от там
Рематиз??

Обръщането и копането са с определена цел не само да заради плевелите
Ама тва с обезпаразитяването на почвата наш'те хора го отрекоха и има логика. Обръщайки почвата и излагайки я на слънце или студ, тя губи полезните си вещества, а в същото време патогените си остават невредими. Никакво обръщане и копаене повече. Мулчът прави почвата отдолу рохка и не се налага копаене за отхлабване на корените.
 
Ще облагородяваш градинката пред блока??
Живо се интересувам от облагородяване на двор тъй като в момента строя къща в покрайнините на София и двора ще е тип английска трева. Не случайно членувам в такива групи .
 

Горе