За или против влизането на България в еврозоната

За или против сте за влизането на България в еврозоната?

  • За

    Votes: 39 59.1%
  • Против

    Votes: 28 42.4%

  • Общо гласове
    66
Как точно се стряскаш от тестов SMS?
Как това е SMS??????????????????????????????????
Това беше неприятен звуков сигнал с текст, който изобщо не те информира какво става.

На сайта им график с дата за тестове.
О, да. Аз от техния сайт не излизам, ама как съм пропуснала да видя вчера?

И изобщо, защо се правите на много умни? Признаха, че са активирали теста погрешка и се извиниха. А се извиниха, защото причиниха дискомфорт на стотици хиляди хора и осъзнават, че са допуснали грешка. Точка.

По неприятно е в Русия да си жив щит и да не ги такова за човешкия живот, демек дори не им е минавало през акъла за SMS-и и други анонси. Там плюс минус няколко стотици хиляди, все тази. А и технологично още не знаят какво е SMS.
Хубаво е, че минаваш отвреме навреме, за да затвърдиш лидерското си място в класацията за най-тъпи мембъри на форума. ;)
 
Тея мрънкала двамата не ни ли обясняваха, колко е смешно, че има етикет като се звъни , да не се безпокои човека, с идеята че видиш ли - в ЕС всички са смотани, че било 'притеснение' за обаждане / смс - а пък сега за това - голям проблем им бил...

Голям смях при комундрелите русофили, днес едно утре друго.
 
Уха още дебилизми от цивилизацията...

Пращайте текстови съобщения, преди да се обадите

Да се обадите на някого без предупреждение може да се стори стресиращо за получателя. Вместо това му изпратете предварително текстово съобщение, за да го попитате дали е свободен да говори сега...

Дейба и стресираното общество. Мотиката и казмата изкарват всичкия стрес за една събота в царевичака и градината 😆

Да, същите са .
 
  • Like
Реакции: Sky
Тея мрънкала двамата не ни ли обясняваха, колко е смешно, че има етикет като се звъни , да не се безпокои човека, с идеята че видиш ли - в ЕС всички са смотани, че било 'притеснение' за обаждане / смс - а пък сега за това - голям проблем им бил...

Голям смях при комундрелите русофили, днес едно утре друго.

Пак си спал на течение. Аз застъпих другата теза относно позвъняванията. Като цяло включването ти е неадекватно. Можеше да си спестиш излагацията. Както и мангото със златните зъби.
 
И аз не разбирам драмата. Ама щом е стрес, така да бъде. :)
Аналогията на ремайнд беше тотално неадекватна, но в твоя случай е точно на място. Ти не застъпваше ли тезата, че е по-удачно да пишеш, вместо директно да звъниш на хората?

Айде сега да заменим един нормален рингтон или само вибрация (при изключен звук) с бръмчене, пищене и пращене, което не знаеш как да деактивираш, защото е нещо напълно ново. Ок, станала е грешка, не е фатално, но че беше стресово - факт.

И за да сте информирани:

Получаването на съобщението на мобилното устройство се очаква да бъде еднократно и съпроводено от специфичен звук и вибрация, дори при активиран тих (безшумен) режим.

Тук могат да се видят датите за различните области:

 
Аналогията на ремайнд беше тотално неадекватна, но в твоя случай е точно на място. Ти не застъпваше ли тезата, че е по-удачно да пишеш, вместо директно да звъниш на хората?

Айде сега да заменим един нормален рингтон или само вибрация (при изключен звук) с бръмчене, пищене и пращене, което не знаеш как да деактивираш, защото е нещо напълно ново. Ок, станала е грешка, не е фатално, но че беше стресово - факт.

И за да сте информирани:



Тук могат да се видят датите за различните области:

Това какво е редно и това какви са ги наели, много се размиват като нюанси. Прекалено много изискваш от хората, особено от такива дето работят с държавата. :)

Важно е да се води, че нещо е направено. Като цяло и Виваком са за таковане, защото са дали такъв аксес в продъкшън и то не регламентирано явно. Да не говорим, че това можеше да е по-тесен кръг изтествано преди да мине към всички абонати. И в крайна сметка, хората толкова си могат и е редно да оценим дори и този напън на нещо, което искат да направят уж като хората. Но грешки стават, важно е крайния резултат да ги оправдае. :)
 
А бе че си тотал щета е ясно, ама поне не се излагай като кифладжия. Точно след една минута в гугъл : от 2015 година лицензи на мобилни оператори се издават само, ако поемат задължение да сътрудничат с МЧС. Оставям те на @NovaPS да те разкатава с повече подробности :D
Я, Мунчо е тук. :D Браво, зайко, важното е, че разбираш кой на кого ще обяснява. :D
 
какви са ги наели
Именно това беше идеята зад първия ми пост. Вашето не-правителство не може на вързано куче хляб да даде, хеле пък като говорим за електронно управление. И оня зализания ви кумир Божанов се оказа в лайната с машините за гласуване. Всичко им е на такова ниво, щото пак се дават милиони на наши хора, ама щяха да са промяна.
Да, стават грешки. Грешката е, че родителите им не са ползвали контрацепция.
 
@nandibandi, все пак трябва да имаш малко по-реалистична представа за смартфоните. Да, те имат невероятни способности и ни помагат в ежедневието. Но също така в момента в който се вържат към мрежата се превръщат в проследяващи и подслушващи устройства. Иначе казано, телефона ти не е напълно твой, а е споделена собственост. Ти го използваш за едни неща, отсреща системата го използва за други, без да подозираш. Това че са ти избибиткали на него е само намигване, закачка.
 
@nandibandi, все пак трябва да имаш малко по-реалистична представа за смартфоните. Да, те имат невероятни способности и ни помагат в ежедневието. Но също така в момента в който се вържат към мрежата се превръщат в проследяващи и подслушващи устройства. Иначе казано, телефона ти не е напълно твой, а е споделена собственост. Ти го използваш за едни неща, отсреща системата го използва за други, без да подозираш. Това че са ти избибиткали на него е само намигване, закачка.
Като цяло приветствам идеята за ранно известяване, но не ми харесва реализацията. Аз, както и повечето хора, съм паникьор. При шума, който телефонът ми вдигна, аз не знаех какво да направя, а шумът ме принуждаваше да действам бързо, тоест, без да мисля, тоест - панически.

Не знам дали така е реализирана системата в другите страни от ЕС, но това при нас е меко казано гадно. Пусни звук, ама кратък и не толкова стресиращ, заедно с текстово съобщение за вида на заплахата и препоръки за действие. Кво сложно има да се измисли?

Иначе, да. Смартфоните са технологията, чрез която ще надзирават робЕте. Плащане, движение в позволени/непозволени зони, пулс, въглероден отпечатък, ваксинационен статус, цвят на гащите и т.н.
 
Като в повечето случаи идеята и намеренията са супер, но изпълнението и в последствие резултата - плачевни. Все си мислех, че повечето хора тук и като цяло в държавата са го претърпнали този момент. И единственото, което ни остава е да правим мемета в социалните мрежи. Защото само това ни остана - да гледаме на нещата с насмешка, че ако вземем да сме сериозни, си е да се гръмне човек къде е попаднал.

Може да се обзаложиш, че същото изпълнение в ЕС е минало в пъти по-добре. Можеше да се пусне поне още един да се уведомят хората, че е грешка. Като цяло не съм изненадан. По-изненадан съм, че другите са изненадани. :) И ще съм още по-изненадан, ако след поредния фейл не пламне мрежата с мемета. :)
 
Още ли не си разбрал, че цяла Европа ползва само руски газ въпреки всичко. Тошкова са ти полирали мозъка, че всичко се плъзга…
Какъв шок и ужас, ЕС ползва нещо, което най-много се добива в русия....Леле, това е новината на века, трябва да е шернеш някъде, глупако.
 
Какъв шок и ужас, ЕС ползва нещо, което най-много се добива в русия....Леле, това е новината на века, трябва да е шернеш някъде, глупако.
Ползва нещо, от което твърди, че се е отказала, глупако!

Ползва го, ама го купува много по-скъпо през три ръце и обработка, глупако!

Санкциите работят ли, глупако???
 
Ползва нещо, от което твърди, че се е отказала, глупако!

Ползва го, ама го купува много по-скъпо през три ръце и обработка, глупако!

Санкциите работят ли, глупако???
Лапай, малумничке. Колкото новите "руски" коли са техни, а не китайски. Целият свят седи и маже. Тъпунгер. Колкото Русия твърди, че не ползва западна техника, има си нейна? :D
 
Лапай, малумничке. Колкото новите "руски" коли са техни, а не китайски. Целият свят седи и маже. Тъпунгер. Колкото Русия твърди, че не ползва западна техника, има си нейна? :D
Ма, нещо се изнерви май?? :) Чак направи такъв миш-маш, с който надмина дори собствените си мисловни висини.

А тва с лапането - към майка ти!!!
 

Горе