За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Няма лошо, нека се забавлява човека.

Из "За Нас - софтуерен университет".


Или накратко - хората, които имат мераци освен знания да имат и диплома отиват да учат още 1-2 годинки във въпросния колеж и са готови. Всичко това беше ясно месеци преди да бъде официално открит университета.

С кво са готови? Ти дали си наясно, че след 1- 2 годинки във въпросния колеж ще вземеш диплома специалист, а не бакалавър, да не говорим за магистър? Ти имаш ли висше?
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Взимаш диплома за "професионален бакалавър", което да, е по-ниска степен от "университетски бакалавър".
Иначе не, нямам, проблем ли е това?
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Има ли хора, които са ходили на курсовете на Наков на живо? :lol:

Реших да си дръпна едно видео от Университета му, за да понауча новия език и да видя дали ставам за програмистче. :cry:

Речено-сторено! Видеото е с хубаво качество, но има един проблем и за мен е много дразнещ - Наков непрекъснато размахва ръце, все едно се опитва да литне.
Камерата е фокусирана в него и ти вместо да мислиш за материала се притесняваш, че ще събори някой лаптоп или микрофон с непремерена жестикулация? :mad:

Винаги ли е така? Дали няма прякор "Диригентът"? Не се бъзикам или подигравам - това си е направо нервен тик, защото каквото и да обяснява и с каквато и интонация, той си ръкомаха с една и съща
бясна амплитуда и това ти се набива в очите драстично. Сори, но не можах да си премълча и ако го познавах лично щях да му кажа да се опита да "се справи с този вреден навик". :cry:

Например - има един много известен тенисист - Рафаел Надал (в момента дори е номер 1), който обаче когато се подготвя за сервис или да посреща такъв има цял репертуар от нелицеприятни тикчета -
от бъркане в задника (съвсем буквално), щипане по носа, оправяне на косата и т.н., отнемащи общо около 20 секунди ......и това по 120 пъти на мач. :mad:
Страхотно играе, но в началото на негов мач преценявам дали си струва да се гледа - има виртуозни режисьори на пулт, които "скриват" всичките му дефекти, но има и такива които явно го мразят и
навират камерата в лицето и задника му и дори повтарят на забавен каданс. В такъв случай гася телевизора и слушам по радиото. :lol::D
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Видеото е с хубаво качество, но има един проблем и за мен е много дразнещ - Наков непрекъснато размахва ръце, все едно се опитва да литне.
Камерата е фокусирана в него и ти вместо да мислиш за материала се притесняваш, че ще събори някой лаптоп или микрофон с непремерена жестикулация?
Заради такива и още много други неща го бъзикат, станал е клоунът в бранша.
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Въй, добре, че Наков ръкомаха прекалено. Иначе пенман досега да е изучил програмирането и да е взел хляба на програмистите.
 
От: От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Въй, добре, че Наков ръкомаха прекалено. Иначе пенман досега да е изучил програмирането и да е взел хляба на програмистите.
Tи имаш ли общо с тоя занаят? Като стане въпрос за Наков и почва да се вихри див ентусиазъм само сред незапознати с бранша! Ама никой от вас не отива да учи. Що тъй?
 
От: От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Tи имаш ли общо с тоя занаят? Като стане въпрос за Наков и почва да се вихри див ентусиазъм само сред незапознати с бранша! Ама никой от вас не отива да учи. Що тъй?

Не, Гагарин сигурно дори не знае кой е Наков, но си е злобарка и само търси повод да се заяде с мен. Не й се връзвай на "кифличката"! :lol:
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Гагарин е чувала и виждала Наков, когато още беше в Телерик. Иначе е учила древни езици (С++) 2 години - достатъчно, за да разбере, че в тази насока не иска да се развива.
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Гагарин е чувала и виждала Наков, когато още беше в Телерик. Иначе е учила древни езици (С++) 2 години - достатъчно, за да разбере, че в тази насока не иска да се развива.
Ще ходиш ли на курсовете му, самоназвани "университет". Другото е вятър на устата!
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Да разбирам ли, че ти @Рабин би могъл да се справиш по добре от Наков
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Аз и чалгия не се наемам да правя, не танцувам, и много други несвойствени за мен неща.
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

За софтуерна филхармония те питах, не за ориенталски гибеци
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Ще ходиш ли на курсовете му, самоназвани "университет". Другото е вятър на устата!

Не знам... Освен, за да се наслаждавам на хубавите очи и на ръкомаханията на Наков. Иначе какъв е смисълът да ходя на подобни курсове, все едно къде и при кого, при условие, че не планирам някакво кариерно и интелектуално развитие в програмистка насока.
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Той Наков ако разбере к'ви хора му дават негативна оценка ще се гръмне :clap:

Тука половината от философите, дето пишат за човека не могат да му кацнат на малкия пръст и всичко е само злоба и завист.

Нищо ново под слънцето де.
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Не знам... Освен, за да се наслаждавам на хубавите очи и на ръкомаханията на Наков. Иначе какъв е смисълът да ходя на подобни курсове, все едно къде и при кого, при условие, че не планирам някакво кариерно и интелектуално развитие в програмистка насока.

Ти си много сладкодумна! Защо не станеш учителка в детска градина! Тъкмо ще общуваш по често с "бг мама" и "алтер уфсъ"?:D
 
От: От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Той Наков ако разбере к'ви хора му дават негативна оценка ще се гръмне :clap:
Тука половината от философите, дето пишат за човека не могат да му кацнат на малкия пръст и всичко е само злоба и завист.
Нищо ново под слънцето де.
Кой му е дал негативна оценка? Аз лично много му се радвам на палячовщините. Мисля, че е видно.
За софтуерна филхармония те питах, не за ориенталски гибеци
Дали мога да водя курсове - мога. Не може с всичко да се занимава човек.
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Абе не можеш, и не можеш да си като него, но да не се гръмнеш сега, давай го по спокойно, дииии-шааай
 
От: За и против Софтуерния университет (петъчната раздумка)

Абе не можеш, и не можеш да си като него, но да не се гръмнеш сега, давай го по спокойно, дииии-шааай
Палячо нито мога, нито искам да бъда, още по-малко искам да имитирам Наков!
 

Горе