За мишките и апартаментИти...

biaaro

Well-Known Member
Секцията замря нещо, та викам да я раздвижа с най-новото от управляващата каста. Предполагам всеки е запознат със случая и развитието му до тук.

Аз мисля, че издънката е уникална по своите размери и наглост - Да си напишеш апартамента на свое име, след като си го придобил с престъпна схема, изнудвайки строителна фирма.... Не стига това, ами да уредиш и роднините... ебаси ... не знам ... Последното, което излезе, че са променили цял закон за същата фирма, просто няма да го коментирам. Размера на свинщината е колосален. Всички знаехме, че такива неща се случват, но за първи път това излезе по такъв явен начин. За това не се подава оставка, за това се ходи в затвора. Разбира се, не и в България, защото тука е така!

Мисля че е крайно време ГРОБ да поемат към забравата, за 10 години скандалите и глупостите, които сътвориха нямат изброяване. Мишо бирата, суджук гейт, записи, ваксини, чудесии и какво ли още не... Задминаха БСП и ДПС взети заедно по простотии. Глупостите, които сътвориха последно време към бизнеса с касовите апарати, СУПТО и другите лайна, няма какво да ги обсъждаме и тях. Инвеститорите, за които реваха толкова през изминалите години, сега бягат панически. Пътищата и ремонтите са им меко казано трагедия. Провал до провала... Почвам да си мисля, че наистина ни има нещо, щом всичко това се приема толкова спокойно.
 
Последно редактирано:
Biaaro, търсиш на грешното място, защото проблема не е на локално ниво, а идва отвън.
 
Неволно дочух разговор от съседна маса.
Та там единия от подпийващите се изказа, че сумата на проблема била милиардна. Естествено другия, а пък и аз тихичко та да не ме чуят, се изсмяхме. Де го тоя милиарден апартамент бре! Ма оня си беше настоятелен и продължи:
"- Глей ся бро. Сумай ти кранчета стоят затворени зарад тая ми ти на кУрупция. Щот се с нея ни се Упръвдават я за Шенген, я за Брюксел мегдан. Ма от тва Цецо го боли... мехура. Той си е инвеститор. ВлезнА у въртележката кат заложи партаменти. Тва имал, тва дал. И кво да земе бе братчет? Благоденствие? Ми зема го. Както и колкото си може и си сака. И го боли..... мехура."
Тук вече загубих интерес защото коментиращия явно се е вързАл на "американския приятелски огън" и на всичкото отгоре, излиза извън дребните частнособственически апартаментни сметки. Ми то така ако я караме, утре ще каже че Цецо трябва и пари да връща по делата дет ги губим зарад него! Ма Цецо го боли...... мехура.
Не можах повече да издържа да бъда свидетел на такива ми ти работи, станах кимайки на сервитьора, че онзи макроЕкономист на съседната маса със зачервените очи от четене на божии слова по фасадите на сгради ще плаща, и бързичко се изсуулих у темницата. Щот и мене ме боли..... мехура.
 
Абе приятелче, първо наясно ли си от колко време този човек си живее там и изведнъж точно преди избори се разчу? Не се ли чудиш защо бе изкарана най-тежката журналистическа артилерия да раздуха случая? А знаеш ли какво притежават червените кхмери начело с Милиончева??!?!
 
Абе приятелче, първо наясно ли си от колко време този човек си живее там и изведнъж точно преди избори се разчу? Не се ли чудиш защо бе изкарана най-тежката журналистическа артилерия да раздуха случая? А знаеш ли какво притежават червените кхмери начело с Милиончева??!?!
А така! Кажи им го.
 
Айде почна се с герберските номера - не ме гледай как съм се насрал, гледай как другите са оцапали гащите. С тея мантри да вървите на майната си, приАтелче! Промити, болни мозъци, с глави в задниците. Ама той отдавна си живял там, ама вижте ги другите, ама не съм аз.... Никой не вярва на тея тъпотии вече. С 3000 лв. заплата няма право да минава покрай блока, не да има най-луксозния апартамент в него.

Не той виновен, другите са виновни, че оповестяват фактите!? Ебати и логиката малоумна... и това служи за оправдание ...

И от кога живее тоя човек там бе, приятелче, като сградата е завършена миналата година? Апартамента е придобит миналата година края! Сега сме март, какво не се връзва?

Абе приятелче, първо наясно ли си от колко време този човек си живее там и изведнъж точно преди избори се разчу? Не се ли чудиш защо бе изкарана най-тежката журналистическа артилерия да раздуха случая? А знаеш ли какво притежават червените кхмери начело с Милиончева??!?!
 
Само Бойко в пенсия, за другото съм за! Дончев е единствения в цялата партия, който става за нещо.

Бойко президент :) Цв Цв у кауша :) Томислав Дончев новия 1ви в Герб. БСП никога повече на власт.
 
Секцията замря нещо, та викам да я раздвижа с най-новото от управляващата каста. Предполагам всеки е запознат със случая и развитието му до тук.

Аз мисля, че издънката е уникална по своите размери и наглост - Да си напишеш апартамента на свое име, след като си го придобил с престъпна схема, изнудвайки строителна фирма.... Не стига това, ами да уредиш и роднините... ебаси ... не знам ... Последното, което излезе, че са променили цял закон за същата фирма, просто няма да го коментирам. Размера на свинщината е колосален. Всички знаехме, че такива неща се случват, но за първи път това излезе по такъв явен начин. За това не се подава оставка, за това се ходи в затвора. Разбира се, не и в България, защото тука е така!

Мисля че е крайно време ГРОБ да поемат към забравата, за 10 години скандалите и глупостите, които сътвориха нямат изброяване. Мишо бирата, суджук гейт, записи, ваксини, чудесии и какво ли още не... Задминаха БСП и ДПС взети заедно по простотии. Глупостите, които сътвориха последно време към бизнеса с касовите апарати, СУПТО и другите лайна, няма какво да ги обсъждаме и тях. Инвеститорите, за които реваха толкова през изминалите години, сега бягат панически. Пътищата и ремонтите са им меко казано трагедия. Провал до провала... Почвам да си мисля, че наистина ни има нещо, щом всичко това се приема толкова спокойно.

Цвинокио е пета колона на задокеанските подчовеци и техните господари. Даже сега го викнаха и на инструктаж. Няма кой знае какво за дискутиране. Комуноидната паплач, която продава България на американската глобалистка плутокрация (както преди това обслужва болшевишките палачи), трябва да се изправя до стената и да се разстрелва, заедно с целите си нечистокръвни селяндурски родове.

Иначе, тия неща са си нормални за всяка демократична държава. Демонократичните политици все пак могат да мислят само за 4 години напред, а и не могат да разглеждат държавата като своя частна собственост, както да речем абсолютните монарси, поради което гледат да използват на макс държавните ресурси за тези 4 години. Без да смятаме, че са готови да задоволят и разпалят и най-малоумните желания на вечно гладния за хляб и зрелища плебс. Както казва Ханс-Херман Хопе, демокрацията е просто по-софт версията на комунизма, демек пак бандитски грабеж и издевателства.

Слава богу, либералната демокрация е краткотраен англосаксонски експеримент, чието време изтича. Или европейците ще го разберем сами, или "братята" араби и африканци ще ни принудят да го разберем....
 
Никой ли от вас не е купувал нещо под пазарната му цена.

Колко пъти продавам на кмет на София и никой не ме закача. Или пращам по Еконт с 0 лв наложен платеж - уж грешка било хихик.

Човека ти влиза в магазина - ти му влизаш в кръговете. Въпрос на бизнес...

Последния известен беше колегата на шеф Манчев.

Плати с карта - не прие подарък. Не даде селфи :) гъз.
 
Абе приятелче, първо наясно ли си от колко време този човек си живее там и изведнъж точно преди избори се разчу? Не се ли чудиш защо бе изкарана най-тежката журналистическа артилерия да раздуха случая? А знаеш ли какво притежават червените кхмери начело с Милиончева??!?!
:)

Аз само едно нещо ще кажа, тъй като реално не обичам да пиша в тази секция, защото всички са ми отворени книги с не много хубави корици, да не говорим за съдържанието им.

Та, мисълта ми е, че когато някой прави циркове и дава на хората някакви зрелища и симулира нещо, че се върши, на практика нищо не се случва. Хората оценяват всичко не по голямата шумотевица и селениите, а по резултатите. Поне нормалните. Но тъй като явно имаме много циркаджий, нашите управляващи им дават каквото искат. Аз за това се отказах тотално да следя каквото и да е в тази насока, да коментира и каквото и да е. Според тях сме много добре и цъфнали и вързали, но реално за няколко години изостанахме от уж по-зле от нас Румъния. Сега почваме да се сравнявам с Зимбабве, и някакви такива, докато не изостанем и от тях. :)

Важни са резултатите. Нека имат по 200 апартамента, но нека и си вършат работата. За жалост явно личния интерес е по-важен от бъдещето на нацията ни. Хора без морал и ценности видят ли се във власт, обикновено е цирк. :)
 
А пък къщата на бащата на сингапурската нация Ли Куан Ю е някаква схлупена къщурка, но прави Сингапур третата най-богата държава в света от блато и десетократно по-бедна държава от България. За тва когато умира 500 000 човека го изпращат в последния му път, а ако тия мизерници цв цв и боко умрат 5 000 000 ще празнуват.

Това е къщата всъщност
oxley.jpg
 
То това е голямата драма на България! Винаги съм се чудел какво мислене трябва да имаш, за да предпочетеш апартаментите, схемите, властта и кражбите, пред това да запишеш името си със златни букви в историята на една нация. Може да звучи високопарно и идеалистично, но така си мисля аз. Тея цървули имаха всички шансове да обърнат нещата и да заложат основите на нещо страхотно, но вместо това предпочетоха апартаменти, власт и его. Да си ги носят в гроба им казвам и аз! Никой няма да страда за тях, напротив... Дребни, малки човечета, с дребни малки потребности... Не случайно съм кръстил темата по този начин!

А пък къщата на бащата на сингапурската нация Ли Куан Ю е някаква схлупена къщурка, но прави Сингапур третата най-богата държава в света от блато и десетократно по-бедна държава от България. За тва когато умира 500 000 човека го изпращат в последния му път, а ако тия мизерници цв цв и боко умрат 5 000 000 ще празнуват.

Това е къщата всъщност
oxley.jpg
 
За мен началото на края на Гроб ще започне ако и този път цветанчо оцелее :eek:
 
Ще оцелее, боко без цв. не може, той му печели изборите. Мангали, съсловия и всичката мръсотия, от която бочко се пази, кой мислиш я управлява. Всичката мръсотия я поема цвъкито за да остане падишаха чист. Покрай тоя случай се зачетох какво пише за цвъчко в уикипедия. Леле майко, леле ... То пред тоя емблематичните ни престъпници са като деца от детската градина. На чети: https://bg.wikipedia.org/wiki/Цветан_Цветанов


За мен началото на края на Гроб ще започне ако и този път цветанчо оцелее :eek:
 
Ще оцелее, боко без цв. не може, той му печели изборите. Мангали, съсловия и всичката мръсотия, от която бочко се пази, кой мислиш я управлява. Всичката мръсотия я поема цвъкито за да остане падишаха чист. Покрай тоя случай се зачетох какво пише за цвъчко в уикипедия. Леле майко, леле ... То пред тоя емблематичните ни престъпници са като деца от детската градина. На чети: https://bg.wikipedia.org/wiki/Цветан_Цветанов

Когато държавата и мафията се слеят в едно цяло и Пабло Ескобар бледнее пред такава химера.
 
Винаги съм се чудел какво мислене трябва да имаш, за да предпочетеш апартаментите, схемите, властта и кражбите, пред това да запишеш името си със златни букви в историята на една нация.

Не се чуди :) 90% от българите, а и на Балканите като цяло сме такива, основната мотивация зад действията ни е да сме над останалите. Гъзария, изтъкване, незаслужена гордост, това е. Единаци. Всеки се оправя както може, я със схеми, я в чужбина. Били сме единни в редките случаи, когато сме нямали избор. Сега имаме повече избор от всякога - като стане напечено си хващаш багажите и ставаш европеец и "гражданин на света" срещу 50 евро и лична карта. А идеалистите по принцип са малко, още повече пък тук, където като се опиташ да направиш нещо полезно и всички почват да ти се смеят. Не че мафиотите ни са кой знае какво, просто на нас не ни се занимава. Цървулите сме "ние", а не "те" :)
 
В Испания как ще вземе имоти без пари?

Според мен има надежда за България! Страшно щеше да е ако купуваха имоти в Испания или другаде ... А те тук в България , значи се надяват да си ги ползват тук. Има бъдеще :)
 

Горе