Идея за павилион

Хахаха, доста идеи. Да видят те как се прави бизнес. :) Как едно павилионче на 2-3 кв.м. може да прави по 3К чиста печалба на месец. Не забравяй да продаваш и маски и дезинфектанти. Базик, базик, ама някои няма да стигнат до работа, ако случайно са си забравили. В този ред на мисли, може да мериш температури, да правиш някакви бързи тестове. Не, шегувам се, разбира се.
 
Хахаха, доста идеи. Да видят те как се прави бизнес. :) Как едно павилионче на 2-3 кв.м. може да прави по 3К чиста печалба на месец. Не забравяй да продаваш и маски и дезинфектанти. Базик, базик, ама някои няма да стигнат до работа, ако случайно са си забравили. В този ред на мисли, може да мериш температури, да правиш някакви бързи тестове. Не, шегувам се, разбира се.
Направо да прави кръвни тестове за антитела. Редуване на дейности според моментните потребности. :D
 
Ами като цяло е много добра идея топла витрина с тип домашна храна: пържени филии, млечна баница, макарони ( на фурна и варени със сирене), качамак, тутманици, домашна вита баница ( с тиква, ябълки или сирене ), домашни сладки ( от едно време не модерните сега боклуци ). Напитките вода, кисело мляко и чай ( липа и шипка ) Ограничен асортимент, но това е идеята. И нещата трябва да са прогитвяни не на конвейр а в количества продаваеми за няколко часа.

Може да бъде в два вида:

- малък семеен бизнес на ключово място

- голям бизнес в голям град близо до офиси и кръстовища с поне 10-15 топли витрини още на старт. ( тук малко трябва да се обмисли формата за подготовка на продукцията, като отново не трябва да се набляга на продукция тип франчайз в бесни количества )

Ясно ми е, ч е каот виртуални нинджи повечето презирате офлайн бизнесите обаче в тях все още има много хляб.

Конкретно тази идея съм я развивал на теория много сериозно, но заминах за чужбина и няма как да я осъществя в БГ. Другата идея с меда за която писах по-горе сега ще я пробвам около нова година тук в Англия.
Темата е за малко пространство! Не отговаря на стандарти и регулации, колкото и да са гладни на Острова! И Не, не презирам офлайнбизнеса - това правя!
 
Направо да прави кръвни тестове за антитела. Редуване на дейности според моментните потребности. :D
Аз се сещам за няколко потребности, ама там ще го затворят бързо. :)

За боцкането ще му искат едни други документи. Може, ако му доскучае, да вземе един пулт, и да приема поздрави и да пуска на чакащите на спирката. Това ще е турбо яко. Поздравчета за по 5-10 лева.
 
Темата е за малко пространство! Не отговаря на стандарти и регулации, колкото и да са гладни на Острова! И Не, не презирам офлайнбизнеса - това правя!
Конкретно по темата дадох идеята за магазин за мед. Ако се ограничи до бурканите и бутилки много от стандартите и регулациите няма да го касаят. Плюс земеделския производител който би го снабдявал ще се измъкне и от някой плащания към държавата.
 
Меню "ПАВИЛИОНА"

Закуска:
1. Топла циганска баница
2. Традиционна българска - малка домашна ракия, 3 резена сланина с филия хляб (ей така, докато си чакаш рейса за добър старт на деня)

Обяд:
1. Филия намазана с едро смяна домашна лютеница (със сирене от горе по желание)
2. Традиционна шопска салата с голяма домашна ракия и малка лимонада
3. Десерт - филия намазана с масло и мед
 
Купи го и си дай малко време. В момента работиш наопаки, т.е., имам нещо и се чудя как да направя пари от него. Така много трудно стават нещата. Вземи го, зарежи го за малко, и като ти дойде идеята за нещо, което много хора биха искали, я нагоди към павилиона който вече имаш.
 
Меню "ПАВИЛИОНА"

Закуска:
1. Топла циганска баница
2. Традиционна българска - малка домашна ракия, 3 резена сланина с филия хляб (ей така, докато си чакаш рейса за добър старт на деня)

Обяд:
1. Филия намазана с едро смяна домашна лютеница (със сирене от горе по желание)
2. Традиционна шопска салата с голяма домашна ракия и малка лимонада
3. Десерт - филия намазана с масло и мед
отбелязвай го това в Gmapsa + Ivana - neshto netipichno!
 
Меню "ПАВИЛИОНА"

Закуска:
1. Топла циганска баница
2. Традиционна българска - малка домашна ракия, 3 резена сланина с филия хляб (ей така, докато си чакаш рейса за добър старт на деня)

Обяд:
1. Филия намазана с едро смяна домашна лютеница (със сирене от горе по желание)
2. Традиционна шопска салата с голяма домашна ракия и малка лимонада
3. Десерт - филия намазана с масло и мед
Става, ако таргета ти са 65+ със селски произход.
И пак не вярвам да пробват повече от веднъж нещата от менюто.
Ще трябва да седнат някъде че крачката вече не държат.

Циганската баница как ше е топла? Това си е просто филия хляб с олио и червен пипер.
 
Циганската баница как ше е топла? Това си е просто филия хляб с олио и червен пипер.
Аз печа слепени филийки на тостер, полети с маслиново олио и шарена сол. Вкъщи много ги обичат. Рядко консумирам тестени продукти, изобщо и хляб. Може да ги пече на тостер 2-3 мин. и да ги продава разделени на момента.
 
Последно редактирано:
Аз печа слепени филийки на тостер, полети с маслиново олио и шарена сол. Вкъщи много ги обичат. Рядко консумирам тестени продукти, изобщо и хляб. Може да ги пече на тостер 2-3 мин. и да ги продава разделени на момента.
Да, чак ми се дояде и на мен. :) В този дух, аз бих допълнил и гофрети. Едно време като малък си спомням, че до училището ни продаваха и опашката беше от около 30 човека всяко междучасие. Който го пускаше учителя по-рано, отиваше да хване места за останалите или направо поръчваше и за тях. Същата беше и опашката за пиците на валяк, сещате ли се, онези, които бяха готови в едни железни тавички, и при поръчка само я пускаха от едната страна и излизаше от другата готова. Беше уникално вкусно. :) Петя, направо на къде тръгна темата. :) Хахахах.
 
1. Суши (С кетеринг до банката) - Побългарено трябва да е.
2. Салатен бар / Фреш(С кетеринг до банката). Може и циганска баница и филии с лютеница да им предлагаш, но ги кръсти съответно - дип от зехтин със свежи блики, босилек и чесън, а филията - брускета с печена селска чушка накълцана наедро, салца от домат поръсена с късчета козе сирене (Много се търси) :)
3. Гише за плащане на сметки (Изи пей, или нещо от сорта)
 
Ясно ми е, че като виртуални нинджи повечето презирате офлайн бизнесите обаче в тях все още има много хляб.
Грешат, обаче. Моя извод, отдавна е, че софиянци познават доста по-слабо България извън София, отколкото другите познават обстановката в София.

За меда мога да ти дам велика идея.

Имам каталог на култовите български закуски. И поне по моите наблюдения, култовите които вече рядко могат да се срещнат са основно Странджанка, Карандилка и Софиянка. Други все още са масови, като банички примерно. И някои други, които също почти ги няма, не са били кой-знае култови извън къщи, някои са споменати - пържени филийки например. Мазните понички, пирожки, тиганици.
 
1. Суши (С кетеринг до банката) - Побългарено трябва да е.
2. Салатен бар / Фреш(С кетеринг до банката). Може и циганска баница и филии с лютеница да им предлагаш, но ги кръсти съответно - дип от зехтин със свежи блики, босилек и чесън, а филията - брускета с печена селска чушка накълцана наедро, салца от домат поръсена с късчета козе сирене (Много се търси) :)
3. Гише за плащане на сметки (Изи пей, или нещо от сорта)

Към първите 2 ще вървят и кола маски, олиа за бради, дамски превръзки, както и някои специализирани печатни издания като това:

page_1_thumb_large.jpg
 
Към първите 2 ще вървят и кола маски, олиа за бради, дамски превръзки, както и някои специализирани печатни издания като това:

page_1_thumb_large.jpg
Предлагането според пазара.
 
Предлагането според пазара.
Идеята по-скоро е че тия неща ще вървят само в някои райони на София и никъде другаде.
А и мястото е малко да се развърти човек с манджи.

Лотарийните билетчета са най-подходящи.
После са цигарите и патрончетата.

Всякакви такива порочни дребни изкушения, дето можеш да ги гепнеш пътьом и да си ги скриеш у джоба.
 
@madgooglebot е специалист по разводняване на теми, в които някой търси нещо конкретно. @Noke му диша в гърба, но все още е далеч.

@partytime аз нямам съмнения, че трябва да го вземеш ако ти е гарантирано поне за достатъчно време, после му мисли. Според мен на първо място би се харчило храна. Много е малко помещението и затова каквото и да се предлага според мен би трябвало да е долу-горе от един "сорт".
 

Горе