Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Няма ли как да се обединят в една? Двата вота така или иначе са обвързани и не виждам смисъл да шарим в две отделни теми. Възможно ли е да се пуснат две анкети в една тема, ми е мисълта? :)

И аз така исках, ама с анкетите не става. Става един бъркоч....
 
И аз така исках, ама с анкетите не става. Става един бъркоч....
Добре, а ако се пусне като една анкета - един общ списък, в който са подредени, примерно първо президентския, после парлааментарния вот?

Мисълта ми е, че не става дума само за гласуване в анкетата, а за коментарите после. Нали знаеш, че ще стане бъркоч? Ще коментираме партии в президентската и т.н. :)
 
Добре, а ако се пусне като една анкета - един общ списък, в който са подредени, примерно първо президентския, после парлааментарния вот?

Мисълта ми е, че не става дума само за гласуване в анкетата, а за коментарите после. Нали знаеш, че ще стане бъркоч? Ще коментираме партии в президентската и т.н. :)
Ще трябва да се пусне да се гласува с повече от една опция, а така анкетата ще показва точно нищо. Защото всеки дебил ще нацъка всичките или няколко безразборно за да омаже резултатите, които не му харесват. Те и така влизат с 3-4 профила да се мъчат да изопачават резултатите.... За един се сещам, който с трите си профила ще направи цялата анкета мармалад.

Всъщност има опция да се ограничат до два отговора, ама пак има вариант за манипулации с много профили...
 

Горе