Избори за Народно Събрание 11 юли 2021 г.

Ще гласувам за:

  • ГЕРБ – СДС

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ИЗПРАВИ СЕ! МУТРИ ВЪН

  • БЪЛГАРСКИТЕ ПАТРИОТИ – ВМРО, ВОЛЯ И НФСБ

  • БЪЛГАРСКО ЛЯТО (Божков)

  • АТАКА

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • РЕПУБЛИКАНЦИ ЗА БЪЛГАРИЯ (Цв. Цветанов)

  • Всички са маскари. Няма да гласувам!

  • Друга партия

  • БОНУС ПАРТИЯ: ЛЯВ СЪЮЗ ЗА ЧИСТА И СВЯТА РЕПУБЛИКА - ЖАН ВИДЕНОВ


Резултатите ще са видими само след гласуване.

biaaro

Well-Known Member
Да видим какви са нагласите при предприемачите за предстоящите избори. Анкетата е анонимна, така че всеки може да гласува по съвест, без да се притеснява, че някой ще го нападне заради позицията му. Подреждам ги по класирането на партиите на последните избори.
 
Отказва да гласувам анонимно докато не сложиш Жан в списъка.
 
Отказва да гласувам анонимно докато не сложиш Жан в списъка.

Да бе, как го забравих. Чакай да видя дали мога да редактирам анкетата!
 
Отказва да гласувам анонимно докато не сложиш Жан в списъка.
По-анонимно от това, здраве му кажи. Твоят глас ще си остане единствен за тази политическа формация. :)
 
Пускам вот за Божков, мутрите се гонят с мутри,особено като са овладяли нормалните способи за борба с такива.
 
Пусни я да се вижда от нерегнати, оная се виждаше. Също резултатите да се виждат без да си гласувал. Трее да има яд и злоба на макс :D
 
Няма да я бъде тази тема. Герберутките нещо изчезнаха, явно са им спрели дотациите :D
 
Пусни я да се вижда от нерегнати, оная се виждаше. Също резултатите да се виждат без да си гласувал. Трее да има яд и злоба на макс :D

Първото го няма в оциите, няма такава отметка, няма причина и тая да не се вижда. Второто ми се видя мотивиращо. Оставил съм да може да се променя вота по всяко време, така че не е проблем това.
 
Според мен ако отключиш второто, автоматично ще се отключи и първото :)
 
Големия спам ще настане след фактическите избори, сега малко се чудят още кой на къде е. Също - има напрежение, а после, вече кат се изакат, ще ги поотпусне малко и гледай да видиш тогава :D
 
Любопитно ми е, някой друг (освен мен) промени ли си решението за коя партия да гласува от миналия път до сега? Тоест, по същия начин ли ще гласувате и през юли?
 
Любопитно ми е, някой друг (освен мен) промени ли си решението за коя партия да гласува от миналия път до сега? Тоест, по същия начин ли ще гласувате и през юли?
Аз още не съм гласувал в анкетата. Чакам последните соц. проучвания, точно преди изборите и тогава ще решавам. За сега съм пак за Божков, ако преценя, че няма шанс, отивам при Славчо. Добър-лош, чалга не чалга, това което се случва в момента е от него. На мен ми е като сбъднат сън, не съм вярвал, че ще видя нещо подобно в България :) То май и самите червенотиквеничковчета почнаха да осъзнават колко са били слепи до сега :)
 
Любопитно ми е, някой друг (освен мен) промени ли си решението за коя партия да гласува от миналия път до сега? Тоест, по същия начин ли ще гласувате и през юли?

Аз! От на всички са боклуци, на всички са големи боклуци.


FB_IMG_1617391761095.jpg
 
Аз! От на всички са боклуци, на всички са големи боклуци.


Виж файлът 21489
Добре, кандидатирай се ти тогава. Имаш моя вот, щом не си боклук. :)

Негласуването обаче налива вода в мелницата на най-най-най-големите боклуци - нали знаеш?
 
Да видим какви са нагласите при предприемачите за предстоящите избори. Анкетата е анонимна, така че всеки може да гласува по съвест, без да се притеснява, че някой ще го нападне заради позицията му. Подреждам ги по класирането на партиите на последните избори.
Има ли вариант да гласуваме да остнае както е сега?
Замразяваме законите, празним парламента и кой от където.
 

Горе