Избори за Народно събрание 14.11.2021

Ще гласувам за

  • ИМА ТАКЪВ НАРОД

  • ГЕРБ – СДС

  • БСП за БЪЛГАРИЯ

  • ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ

  • ДВИЖЕНИЕ ЗА ПРАВА И СВОБОДИ

  • ИЗПРАВИ СЕ БГ! НИЕ ИДВАМЕ

  • ПРОДЪЛЖАВАМЕ ПРОМЯНАТА

  • ПАТРИОТИЧЕН ФРОНТ- НФСБ и ДРУГИ НЕИЗВЕСТНИ

  • АТАКА

  • ВМРО

  • ВОЛЯ

  • ВЪЗРАЖДАНЕ

  • Бонус Партия (Жан го нема, това е най-близкото) - РУСОФИЛИ ЗА ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Тя и Валерия Велева добре е облажила от ГРОБ и ДПС. Странно как така ПИК и Блиц ги няма в списъка, като най-върли защитници на Буци...
 
Тя и Валерия Велева добре е облажила от ГРОБ и ДПС. Странно как така ПИК и Блиц ги няма в списъка, като най-върли защитници на Буци...
Ее, ти вече отиде в преститутската висша лига. Там освен $ и любов може, след тая дълга служба. Нали Валито писа за полета с правителствения Еърбъс към срещата на Боко с Тръмп: ...15 часа. Качваме се отново в самолета - директно към Вашингтон. Два часа преди да кацнем Борисов отново идва при журналистите. Възбуден е…"
Покрай разказа на Вали се сетих за предполагаемата афера на друг велик държавник - Томас Джеферсън с робинята му Сали. А като прибавим и Хидроинженера в кюпа - работата отива на сандвич..
Но може и 18+ филмите да са ми покварили представите.:)
 
Някакви предположения защо Мая-ма и Пинокио от ДБ са против броенето на разписките и го обжалват? След като съдът каза, че при разлика с флашката се отчита резултата от машината...
 
Някакви предположения защо Мая-ма и Пинокио от ДБ са против броенето на разписките и го обжалват? След като съдът каза, че при разлика с флашката се отчита резултата от машината...
Разликата може да е значителна :) Маяма влиза на машина на разписките не :)
 
Тя и Валерия Велева добре е облажила от ГРОБ и ДПС. Странно как така ПИК и Блиц ги няма в списъка, като най-върли защитници на Буци...
Смятай PIG колко прибират на месец от гробарите, при положение, че буквално всяка втора статия им е подсъдна. Тия на месец сигурно плащат стотици хиляди за присъди от съдебни дела, тук говорим за седемцифрени бюджети..
 
Смятай PIG колко прибират на месец от гробарите, при положение, че буквално всяка втора статия им е подсъдна. Тия на месец сигурно плащат стотици хиляди за присъди от съдебни дела, тук говорим за седемцифрени бюджети..
Гешев ще се самосезира :)
 
Българите решили да питат радио Ереван кога ще се оправим!
След кратко размишление отговорили:
Вече бяхте...

Кога?

Крадливите герберсти може и да са били добре, много намазахте от чувалите. Ама свърши и сега ще ви се наложи и да поработите :)
 
Българите решили да питат радио Ереван кога ще се оправим!
След кратко размишление отговорили:
Вече бяхте...
Дам, Баце оправяше бая народ, ама не както ти го разбираш ;)
 
Кога?

Крадливите герберсти може и да са били добре, много намазахте от чувалите. Ама свърши и сега ще ви се наложи и да поработите :)
Като стане въпрос за последните десет години винаги се оплакваш колко зле си живял.
Че поеми малко отговорност за собственият си живот и собствените си грешки.
Никой няма да ти реши проблемите освен теб самият, никой не е отменил правото да направиш нещо за себе си.
 
Като стане въпрос за последните десет години винаги се оплакваш колко зле си живял.
Че поеми малко отговорност за собственият си живот и собствените си грешки.
Никой няма да ти реши проблемите освен теб самият, никой не е отменил правото да направиш нещо за себе си.
Той иска ти да си зле не той да е добре :)
 
Като стане въпрос за последните десет години винаги се оплакваш колко зле си живял.
Че поеми малко отговорност за собственият си живот и собствените си грешки.
Никой няма да ти реши проблемите освен теб самият, никой не е отменил правото да направиш нещо за себе си.

Аз винаги съм живял добре. С бизнес се занимавам от времето на Костов. Казвам ти го най-отговорно - най зле за бизнеса е било при ГРОБ. Дори с мутрите навремето беше по лесно да се разбереш. Не бяха толкова алчни и не бяха толкова нагли.

На мен проблема ми е със средата. Колкото и да си добре, като излезеш и видиш, че ти ги няма шахтите пред вас, нищо вече няма значение.
 
Като стане въпрос за последните десет години винаги се оплакваш колко зле си живял.
Че поеми малко отговорност за собственият си живот и собствените си грешки.
Никой няма да ти реши проблемите освен теб самият, никой не е отменил правото да направиш нещо за себе си.

Аз винаги съм живял добре. С бизнес се занимавам от времето на Костов. Казвам ти го най-отговорно - най зле за бизнеса е било при ГРОБ. Дори с мутрите навремето беше по лесно да се разбереш. Не бяха толкова алчни и не бяха толкова нагли.

На мен проблема ми е със средата. Колкото и да си добре, като излезеш и видиш, че ти ги няма шахтите пред вас, нищо вече няма значение.
 
Рашков дали гледа телевизия? В Турция членовете на ЦИК масово помагат на хората да гласуват на машините.
 
Точно така. Искам всички, които вземат крадени пари да са зле?
Пак грешно мислиш! Трябва да са в затвора! Дали там ще са зле или ще са си на мястото си е тяхна работа...
 
Доста нагличък.
 

Горе