Избори за Президент и Вицепрезидент 14.11.2021 г

Ще гласувам за

  • Румен Радев и Илияна Йотова - ИК и Няколко Партии

  • Анастас Герджиков и Невяна Митева - ИК и ГЕРБ-СДС

  • Лозан Панов и Мария Касимова - Демократина България

  • Веселин Марешки и Полина Цанкова - ВОЛЯ

  • Валери Симеонов и Цветан Манчев - НФСБ и други

  • Костадин Костадинов и Елена Гунчева - Възраждане

  • Бонус Кандидат - Луна Йорданова и Иглена Илиева - ИК

  • Мустафа Карадайъ и Искра Михайлова - ДПС

  • Няма да гласувам


Резултатите ще са видими само след гласуване.
Само дето се пошегувах, май само ти не схвана? Чак толкова откачен не съм, да си бия експериментални субстанции. ;)

И не съм фен на ПП, нито на Радев. Мразим тулуп в червата, подкрепям всеки който му мисли злото!
Е сега и тези ли мразиш?
 
И все пак да честитим на бяро победата, вярвам се е накефил че абсурдния кандидат на ГЕРБ е загубил/
 
Много мразя да съм прав в такива случаи, в които ми се налага да взема решение на базата на по-малкото зло. Като израз. Може да се каже и като по-примливия избор и прочее. Дори може да се нарече задължителния избор на фона на обстоятелствата.

Според мен Радев е скъсал връзка с хората, въпреки че очевидно продължава да е честен иии дори с хора, които изобщо не го харесват и съм разговарял смятат, че няма промяна в поведението му, все така си казва каквото мисли, все още не бих го нарекъл изпечен политик. Те смятат, че не се е главозамаял от властта, аз обаче смятам че има вече такива признаци при него и в едно интервю Йотова го намекна.

Абсолютно се получи това, което прогнозирах, че плюсовете и минусите за двамата кандидати се взаимно елиминираха и голямата преднина на Радев от Първи Тур се оказа непреодолима.

Някои обвиняват Герджиков за представянето в дебата, но той дали имаше някакви по-полезни ходове? Според мен имаше. Общо взето си беше подготвил/ му бяха подготвили някакъв смесен стил със спазване на добър тон, с някакви мълниеносни контраатаки и директна атака в края, които обаче някак си прозвучаха като акт на отчаяние.

Колко хора в България наистина ги интересува дали Крим е под руско знаме? Това не хвана дикиш дори при северноатлантиците.
 
Последно редактирано:

Горе