Избори за кмет на София 2019

Избираме фандъка отново, премахва още трамвайни тресета, прави още малоумни ремонти ( няма да ги изброявам, всичките са малоумни до един ), окрадва още няколко милиона и всичко продължава по старо му. /s

На мен много ми харесва кандидата от Спаси София. Тези поне са хора, които правят нещо. Тоя фандък е ебахти долния боклук.
 
Изберете си още от същото :) По-гнусна столица няма във вселената, въпреки милиардите дето глътна! 10 пъти ходих за последната година - смрад, убити от живота хора, грозна картинка, отвратителен град....
 
Избираме фандъка отново, премахва още трамвайни тресета, прави още малоумни ремонти ( няма да ги изброявам, всичките са малоумни до един ), окрадва още няколко милиона и всичко продължава по старо му. /s

На мен много ми харесва кандидата от Спаси София. Тези поне са хора, които правят нещо. Тоя фандък е ебахти долния боклук.
Толкова ли нямаха българин тия, че тоя манго са извадили :D
Ако беше от правилната раса според мен ще събере х10 повече гласове.
 
На мен много ми харесва кандидата от Спаси София. Тези поне са хора, които правят нещо. Тоя фандък е ебахти долния боклук.

Правят, да, евтин популизъм, спонсорирани бяха от БСП да плюят Фандъкова(да подчертая дебело, че не съм и фен и трябва да си ходи), как мислиш, че СС се спонсорира? От дарения от будни граждани ли, глупости? 5-6 човека да стоят и да са всеки ден в телевизиите, по интернет да пишат и т.н, очевидно че не работят, не знам как се изхранват, че и пари за кампании да имат, освен ако не са субсидирани от някоя партия. А то друга отявлена опозиция няма, а кандидат кмета който навсякъде проагандира колко е важно да оставим колите и да ползваме ГТ, не слиза от своята по никакъв повод, защото “времето му било ценно”. Сякаш и на другите ползващи коли времето не им е ценно, само той е най-специален.

Нищо дясно и експертно няма в тия момчета, докато бяха НПО и “Спаси Метрото” бяха симпатични. След това отдавна се комесрсиализираха и политизираха, не са дясното за което се представят. Аз като млад човек с център-десни убеждения не мога да се при озная в тях.
 
Правят, да, евтин популизъм, спонсорирани бяха от БСП да плюят Фандъкова(да подчертая дебело, че не съм и фен и трябва да си ходи), как мислиш, че СС се спонсорира? От дарения от будни граждани ли, глупости? 5-6 човека да стоят и да са всеки ден в телевизиите, по интернет да пишат и т.н, очевидно че не работят, не знам как се изхранват, че и пари за кампании да имат, освен ако не са субсидирани от някоя партия. А то друга отявлена опозиция няма, а кандидат кмета който навсякъде проагандира колко е важно да оставим колите и да ползваме ГТ, не слиза от своята по никакъв повод, защото “времето му било ценно”. Сякаш и на другите ползващи коли времето не им е ценно, само той е най-специален.

Нищо дясно и експертно няма в тия момчета, докато бяха НПО и “Спаси Метрото” бяха симпатични. След това отдавна се комесрсиализираха и политизираха, не са дясното за което се представят. Аз като млад човек с център-десни убеждения не мога да се при озная в тях.
Цялата ти теория е грешна - http://spasisofia.org/bg/подкрепи-ни/именник-на-дарителите

Аз лично също съм им дарявал пари. Освен това по всяка вероятност си имат и day job и това го правят през свободното си време.
 
Това не са кой знае калко пари. Можеш да ги сметнеш. 600 по 20-30 кинта средно за 5-6 години, дали има 20к лева, не стигат само за 1 форум на който са участвали. Отделно постоянно рекламни материали. Day job имат, поне проформа, ама всичките колажи, пътувания, статии, публикации във фб, интервюта по телевизии и медии, подписки по разни поводи - все дейности които излизат наяве в работно време, чудно кога им остава време да работят, че и да са на добри позиции, за да си финансират НПО-то и да изглеждат лъснати и изтупани по телевизията. Не излиза сметката откъдето и да го погледнеш. Те си знаят, не е моя работа. Изказвам си мнението само. Просто ги следя от първия ден, в началото изглеждаха чисти намерения, но някой им подсказа какво могат да направят или пък са го планирали от първия ден и отдавна не са това, за което претендират. А поне за мен лъжата и лицемерието са най-грозните неща и няма как да покрепям това. Отделно някои от статиите им не отразяват обективни градски проблеми, а са чиста проба сензации с цел да се очерни конкретна личност, фирма или институция и не отразяват реалността.
 
С Косово ли трябва да се сравняваме!? Коя столица на страна от европейския съюз се доближава поне малко до бунището наречено столица на България?

Най-грозната столица в Европа е Прищина, Косово.
 
Според последните проучвания Фъндъкова губи с 30% разлика от.... от който и да е! :D
 
Според последните проучвания Фъндъкова губи с 30% разлика от.... от който и да е! :D

Тея проучвания сигурно ги правят същите хора, дето се кълняха, че БКП ще разгроми ГЕРБ на евроизборите :)
 
Точно обратното!

Общо 56% от участниците в социологическо проучване на Галъп интернешънъл искат София да има нов кмет. Други 29%...

Заглавието кърти обаче :)
Галъп: Повечето столичани искат нов кмет, всеки трети харесва Фандъкова ( Или иначе казано, двама от трима не я харесват, но не точно... :))

Статията е пълен абсурд, пълна с парадокси и примери за ПР манипулации.

Тея проучвания сигурно ги правят същите хора, дето се кълняха, че БКП ще разгроми ГЕРБ на евроизборите :)
 
Реално погледнато, двете лелки Данчето и Майчето ще отидат на балотаж, където Феята на компирите ще спечели още един мандат, просто защото София няма как да е червена :)

Всичко останало е фикция.

Иначе бих гласувал за кандидата на ДБ.
 
Най-близкото село от Жълтите павета е на 4 километра разстояние и 10 минути път, "квартал" Малашевци.

SMOKE.jpg
 
Хаха, нали Тиквоча беше кмет преди нея. София не може да се разкраси, защото самият град е проектиран грозно - грозновати соц. панели, неравномерно строене (не под линия), кофти улици, графити вандализъм и т.н. + 'що за идиоти строят столица в дулото на планина.

България трябваше да си проектира и построи нова и красива столица около морето, например малкият залив на Слънчев бряг беше идеалното място. Можеше да стане по-хубаво и от Хонг Конг. Пък и почти целият ни trade щеше да става по-море, което е по-ефикастно. SMOKE.jpg
 
Тоя не го слуша главата.
Blinky тия от къде намират форума? По каква ключова дума попадат тука :D
 
Медийните бухалки на КОЙ отново в действие :)
Противните медии и "журналисти" в БГ са много, но не съм сигурен, че има по-противна, по-вредна и по-неприятна личност от лицето Недялко Недялков и цялата клика човешки отпадъци около него.

 
Как мислите? На първи тур дали не спечели балотажът?? :) Разклатиха се отношенията между управляващите от водещата партия в страна ни! Това трябваше да се случи!! Време е да се даде шанс на друг, дори и това да значи,че избираме по-малкото зло!
 
Гласувах за Борис Бонев и съм доволен от резултата му :)
Който, впрочем, показа колко корумпирани и платени за всичките социологически агенции у нас. Само за пример - "Сова Харис" му бяха дали по-малко от 1 процент, а той взе повече от 10! Правете си сметка за какво "проучване" става дума :)
Жалкото е, че се яви на изборите без листа, иначе с този резултат щеше да има поне 10 общински съветника.
 

Горе