Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Търся си партньор за работа по вече работещ сайт, приходи от сайта НЯМА все още. Беше зарязан последните месеци.
Най-важното е, че търся сериозен човек който няма да се откаже или да му хрумне друго и да зареже сайта.
Работата ще се състои в писане на статии най-вече, както и други неща свързани с сайта ( нищо сложно).
За повече информация пишете в скайп (ако ползвате ако не, ЛС).
 
От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

писах Ви на скайп :)
 
От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

И аз ВИ писах вчера на скайп - и уй...
 
От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

Аз пък Ви писах ЛС, но също нямам отговор.
 
От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

Аз също Ви писах ЛС.
 
От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

Да поясня, търся партньор за сайта, а не човек на който да плащам за статии.
 
От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

Още търся човек, ай бе ще изтървете баси далаверата
 
От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

Поредния несериозен потребител CyberSecurity .След като нямате намерение или желание да вършите нещо поне не се хващайте.
Офертата е невалидна.
 
От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

Поредния несериозен потребител CyberSecurity .След като нямате намерение или желание да вършите нещо поне не се хващайте.
Офертата е невалидна.

Едно "Здравей" и блок в скайп ... както каза съвместна - не работя за теб за да имам срокове за изпълнение :)
Иначе - ДА идеята ми хареса и имах желание , но с това препиране няма да стане :)
 
От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ са

Едно "Здравей" и блок в скайп ... както каза съвместна - не работя за теб за да имам срокове за изпълнение :)
Иначе - ДА идеята ми хареса и имах желание , но с това препиране няма да стане :)
Тук и тъй темата е приключена да поспамя и аз малко.
Значи този пич не го препоръчвам изобщо, кача че в понеделник започва да добавя съдържание. Сряда още не беше добавил нищо и никакъв го няма.
Ест, че ще те блокирам, защо ми са такива като теб в скайпа???
Явно тази формула не е ефективна, никой който е кадърен и сериозен не би работил за друг а сам ще си движи проектите.
Ама то общата работата и кучетата не я ядат са казали хората, и са прави. Сам ще се оправям.
Вече мога да дам списък с несериозните и некадърните потребители тук с който уж щяхме да работим. Ако някой го желае да пише, за всеки несериозник ще има и инфо да не си мислите че преигравам
 
От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работе

Звиси на кого ще случиш, аз като си обедених всички сайтове с колеги съм много доволен, и съм на принципа една птичка пролет не прави. Иначе преди самичък беше много трудно.
Тук и тъй темата е приключена да поспамя и аз малко.
Значи този пич не го препоръчвам изобщо, кача че в понеделник започва да добавя съдържание. Сряда още не беше добавил нищо и никакъв го няма.
Ест, че ще те блокирам, защо ми са такива като теб в скайпа???
Явно тази формула не е ефективна, никой който е кадърен и сериозен не би работил за друг а сам ще си движи проектите.
Ама то общата работата и кучетата не я ядат са казали хората, и са прави. Сам ще се оправям.
Вече мога да дам списък с несериозните и некадърните потребители тук с който уж щяхме да работим. Ако някой го желае да пише, за всеки несериозник ще има и инфо да не си мислите че преигравам
 
От: От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по ра

Звиси на кого ще случиш, аз като си обедених всички сайтове с колеги съм много доволен, и съм на принципа една птичка пролет не прави. Иначе преди самичък беше много трудно.
Е това са малка част от потребителите тук, иначе съм си имал работа с бая хора тук и мога да кажа че досега нито съм прецакван нито подвеждан.
Иначе сам е кофти да, няма как да разбираш от всичко.
Макар тук да има такива личности които предлагат дизайнерски услуги,SEO,програмиране,баене,лепене на плочки...
 
От: От: От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа п

Чесно да си кажа аз човека за твоята работа не го намерих от тук, а от бивш чат по вип брадъра, а сео експерта си го познавам от много време.
Както и да е, пожелавам ти и на теб да успееш да си намериш хора като мен, и да прогресираш. :)
Е това са малка част от потребителите тук, иначе съм си имал работа с бая хора тук и мога да кажа че досега нито съм прецакван нито подвеждан.
Иначе сам е кофти да, няма как да разбираш от всичко.
Макар тук да има такива личности които предлагат дизайнерски услуги,SEO,програмиране,баене,лепене на плочки...
 
От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работе

Тук и тъй темата е приключена да поспамя и аз малко.
Значи този пич не го препоръчвам изобщо, кача че в понеделник започва да добавя съдържание. Сряда още не беше добавил нищо и никакъв го няма.
Ест, че ще те блокирам, защо ми са такива като теб в скайпа???
Явно тази формула не е ефективна, никой който е кадърен и сериозен не би работил за друг а сам ще си движи проектите.
Ама то общата работата и кучетата не я ядат са казали хората, и са прави. Сам ще се оправям.
Вече мога да дам списък с несериозните и некадърните потребители тук с който уж щяхме да работим. Ако някой го желае да пише, за всеки несериозник ще има и инфо да не си мислите че преигравам

Тц, тц, тц, все на теб ли ти се случва, мнооо кофти, замисли се!
 
От: От: От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работе

Тц, тц, тц, все на теб ли ти се случва, мнооо кофти, замисли се!
Явно да.. 50/50 а накрая те адва "Автор" от къде да знам че няма да напиша 10 статии и да ме изтрие.. ;)
 
От: Издирва се писач/драскач със свободно време за съвместна работа по работещ сайт

Ей сериозните хора сме на изчезване баси майката...

имам 10-15 западнали сайта със 50 - 300 уникални на ден всеки, а някои от тях минаваха и 3-4 000 дневно.
Това е като заебеш нещо и така...
няма ли някой колхоз, да ги дам да ги орат и жънат, пък аз да си имам място за един билборд примерно?
 

Горе