* Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Maverick

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
194   0   1
Както много от вас, така и аз сме били мамени не веднъж. Ако искате това да спре, то аз мога да ви помогна.

Това което предлагам е защита от измами при търгуването в Интернет.

Как се процедира:
1) продавача дефинира услугата/продукта която ще предостави.
2) купувача се съгласява с тях.
3) купувача ми изпраща парите.
4) продавача ми изпраща услугата/продукта (домейна, сайта, банер, лого и прочие).
5) купувача получава услугата.
6) купувача отправя забележки или приема услугата.
7) продавача коригира забележките, ако има такива.
8) купувача получава коригираната услуга.
9) продавача получава парите.

стъпки 6 и 7 могат да се повторят докато услугата не бъде изпълнена така както е дефинирана в стъпка 1.

Цени:
5% от стойността при плащане с еконт, пощенски запис. (Таксите за пощенски запис и еконт се начисляват допълнително)
10% от стойността при плащане с epay, easypay и банка.
15% от стойността при плащане със Skrill, paypal и payza (задължително с Cooling Time)

За суми над 1000 лв. % е по договаряне!
Отстъпки за редовни клиенти.

-> Запазвам си правото да променя таксите в зависимост от риска, времето и стойността на сделката. И за по-малки суми където таксата за получаването на оборотните средства ще е по-голяма самата комисионна.
-> Комисионната може да бъде за сметка на купувача, на продавача или споделена между двамата.

Услугата защита от измами важи за всякакви виртуални стоки и продукти. Гаранцията за който (от моя страна) отпада в момента на завършване на сделката.

Защо да се доверите на мен?
- iTrader
iТrader: 141
Positive Feedback: 100.0%
Members who left positive: 141
Members who left negative: 0
Total positive feedback: 184

- Над 141 потребителя само от този форум са се доверили на мен.
- Най-много успешни сделки от всички във форума.
 
Последно редактирано:
По случай това че Маверик е потребителя с топ итрейдър във форума му стиквам темата в тази секция и му слагам линкче в съобщението за ескроу
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

20% от стойността (мин. $5) при плащане с пейпал, STP или payza.
Не ти ли се струва, че тази комисионна е малко висока?
Ако предположим, че един сайт се продава за 1000лв. 200лв. просто няма кой да ти даде.
Иначе моите адмирации, крайно време беше да се появи такова предложение.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Като се има на в предвид колко е несигурен пейпал и колко лесно парите могат да се рефънднат без мое желание, даже ми се струват малко. И все пак могат да са по-малко.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Добре, ето че може и да направим сефтето ти :)

Ситуацията е следната: Аз съм купувач, а друг потребител от форума е продавач. Обаче той ми няма доверие и иска парите напред. Аз също не съм от най-доверчивите и искам да платя след извършване на услугата. Не стигаме до никакъв консенсус и ето че се отзоваваме в тази тема - твоята услуга.

Конкретно: Той прехвърля сайт с домейна и фб страницата, а аз заплащам :) Давай да действаме че ми досади. Плащам на 10% през изи или банка
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Преди някъде година човека ми обмени едни пари, точен е и бърз :)
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Е, това е добра идея, но не и при малките суми - например при копирайтърите.
При цена от 3 лв. за 300 думи или дори 5 лева за 500, то си е направо безсмислено да се използва посредник. Да не говорим, че копирайтърите съвсем ще са нещастни от намаленото им заплащане, което и без това си е направо оскъдно.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

@ivantodorov, Благодаря за включването. Наистина това е пропуск който трябва да се коригира. Ще помисля и като съм готов ще обновя първото мнение. Ако някой иска да предложи съвет или решение е добре дошъл.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Благодаря, Maverick!
Винаги се радвам да помогна.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Здравей :)
Аз съм новорегистрирана участничка и все оше не мога д апоствам обяви, поради ограничението от 10 мнения.
Искам да те попитам за твоята точно услуга нещо?
Ти предлагаш посредничество между купувач и продавач.Но аз трябва предварително да съм си намерила купувач?
Или ти също така би се ангажирал да намериш подходяща обява на купувач, и да посредничиш при сключване на сделката?
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Само пропуснах да добавя, че аз съм копирайтър.Пиша уникални статии без ограничение в символите.
Извършвам преводи от руски език.
Препарвям и редактирам готови статии във всички области.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Здравей, Кара. Това което е публикувано тук в тази тема, важи когато и двете страни вече са се намерили. Разбира се бих се наел лично да търся 2та страна от сделката при допълнителни условия договорени индивидуално.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Благодаря за бързия отговор :)
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Тъй като е минал месец от последният пост, а и защото навремето аз смятах да пускам такава услуга, ми е интересно как се развива?
От чисто любопитство и при желание на колегите, разбира се. Благодаря предварително! :)

PS: Обменял съм често пари с Maverick. Гарантирам за колегата. Пожелавам му успех!
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Към момента има само една сделка минала през тази услуга. Няма да давам повече подробности, ако страните решат нека сами да дадат инфо.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

Нови % за услугата която предлагам! Също така съм ъпдейтнал малко условията и информацията.
Прочети повече в първото мнение на темата.
 
От: * Измамен, никога повече! STOP на измамите! *

================
 
Последно редактирано:

Горе