Изчезнаха няколко страници от профила ми

stoineff

Well-Known Member
Здравейте, както заглавието подсказва, изчезнаха няколко големи страници от профила ми във Фейсбук. Страниците съществуват, просто аз нямам администраторски достъп до тях.

Мисля, че НЕ е хакнат профила ми. Смених пароли , направих проверки имам двуфакторно удостоверяване.
Единствен администратор съм на всички изчезнали.
Някакви идеи съвети.
 
Готово. Преместена е.
Не си ли получил какъвто и да е анонс по случая? Иначе преди време имаше такъв проблем. И се върнаха обратно. Бяха намазали нещо, и дори с групите го играха повторно. В базата е явно тази връзка между user id и group id, като има и още една връзка - role id. Нещо бяха правили преди време там. Сега видях, че групите имат различен админ панел, не знам от кога е, но с всеки фичър идва и съответния бъг. ;)
 
Благодаря! Вероятно е същия проблем. Нямам никаква нотифиакация, за изчезването.
Обикновено идват с причина за затваряне или изтриване, но изчезване без анонс е най-вероятно бъгче. Поне така съм го виждал поне 2 пъти.
 
От вчера сериозно пипат... пак промени, вероятно е това. Лично при мен други работи излязоха..надявам се скоро да се върнат в норма нещата..
 
Дано, че най-големите страници ми изчезнаха.
Дано в най - скоро време получиш достъп до страниците си!
 
На мен ми се слу4и също с две страници, провери за хак в бизнес мениджъра, ако правиш реклами с тях, мен от там ме изтриха. Сега страниците ми седят без админ над месец. От съпорта на фейсбук ми отговориха, 4е немогат да вземат позиция при такъв казус.
 
На мен ми се слу4и също с две страници, провери за хак в бизнес мениджъра, ако правиш реклами с тях, мен от там ме изтриха. Сега страниците ми седят без админ над месец. От съпорта на фейсбук ми отговориха, 4е немогат да вземат позиция при такъв казус.
Там въобще нищо да не развиваш. Аз правя поне още един приятел админ, защото си е таковало таковата там. За сега не съм губил, но профил, реален ми отече с няколко страници. И без това съм благодарен, че таргет маркета ми не е там, та си развивам нещо на база само канал за комуникация, нищо повече. Нагледал съм се през годините на лейм изпълнения от всички големи играчи. Тези не са изключение.
 
Там въобще нищо да не развиваш. Аз правя поне още един приятел админ, защото си е таковало таковата там. За сега не съм губил, но профил, реален ми отече с няколко страници. И без това съм благодарен, че таргет маркета ми не е там, та си развивам нещо на база само канал за комуникация, нищо повече. Нагледал съм се през годините на лейм изпълнения от всички големи играчи. Тези не са изключение.
Имаше по няколко админа, вси4ките са аут. Трета страница успях да спася, защото неуспяха да махнат един от админите. Вси4ки засегнати страници бяха ползвани за реклама, останалите страници, които не се ползват за реклама не бяха пипани.
 
Имаше по няколко админа, вси4ките са аут. Трета страница успях да спася, защото неуспяха да махнат един от админите. Вси4ки засегнати страници бяха ползвани за реклама, останалите страници, които не се ползват за реклама не бяха пипани.
Аз по-скоро съм на мнение, а и като гледам е така, че в един момент, прекаленото много "ползване" без реално да наливаш някакви финанси не се нрави и от време на време се "нулират" някои "рекламодатели", за да се "вземат в ръце" къде са и какво трябва да правят "правилно". Или с други думи, почнеш ли развиваш нещо, по препоръка трябва да го подбутнеш с някаква инвестиция към тях. Развиваш комерсиална страница, да, супер, но от време на време вкарваш нещо. Най-малкото ще може да влезеш и в друга графа, а не обикновена "пиявица", може би, според тях.
 
Аз по-скоро съм на мнение, а и като гледам е така, че в един момент, прекаленото много "ползване" без реално да наливаш някакви финанси не се нрави и от време на време се "нулират" някои "рекламодатели", за да се "вземат в ръце" къде са и какво трябва да правят "правилно". Или с други думи, почнеш ли развиваш нещо, по препоръка трябва да го подбутнеш с някаква инвестиция към тях. Развиваш комерсиална страница, да, супер, но от време на време вкарваш нещо. Най-малкото ще може да влезеш и в друга графа, а не обикновена "пиявица", може би, според тях.
Нещо не се разбираме, хакнатите страници се ползваха за платена реклама и се наливаше постоянно пара. Мисля, 4е това е при4ината за хака, защото се опитваха да плащат с картата ми, която е запаметена, някакви индийски реклами в хакнатите групи. След като не им се полу4и по4наха да трият вси4ко наред. Такива страници, които ползвам като "пиявица" не са пострадали.
 
Нещо не се разбираме, хакнатите страници се ползваха за платена реклама и се наливаше постоянно пара. Мисля, 4е това е при4ината за хака, защото се опитваха да плащат с картата ми, която е запаметена, някакви индийски реклами в хакнатите групи. След като не им се полу4и по4наха да трият вси4ко наред. Такива страници, които ползвам като "пиявица" не са пострадали.
Чакай, не прочетох за хака, това е съвсем друг сценарии. Имам познати, които им ги режат много страниците, които са си билдвали абсолютно без никакви финансови инвестиции, в един момент рязко спирт да бъдат толкова "вървежни".
 
На мен ми се слу4и също с две страници, провери за хак в бизнес мениджъра, ако правиш реклами с тях, мен от там ме изтриха. Сега страниците ми седят без админ над месец. От съпорта на фейсбук ми отговориха, 4е немогат да вземат позиция при такъв казус.
Нямам никакво съобщение. Не виждам пробив. Просто страниците ми изчезнаха от админ панела. И то не всички ат 5 по-големи, които имах. В момента всичките са без администатор. Нямам идея от къде са изтрити администраторите, но нищо не се случва със страниците. Просто съм премахнат като админ от тях. Но без да получа никакво съобщение за това. Нямам обяснение. Опитах да подам репорт от тук https://www.facebook.com/help/contact/1280439701975125 За две от страниците успях. Но за останалите не. Ще чакам да видя какво ще се случи.
 
Успех ти желая, дано да върнеш и другите възможно най - скоро.. за тези, който ти върнаха писаха ли какво е станало, бъг или хак?
 
Успех ти желая, дано да върнеш и другите възможно най - скоро.. за тези, който ти върнаха писаха ли какво е станало, бъг или хак?
Нямам отговор. Нито имейл, че съм премахнат като админ. Просто изчезнаха от акаунта ми. Надявам се, че е бъг. Страниците си съществуват иначе. Просто аз нямам администраторски достап до тях. Все едно са чужди.
 
Ще прозвучи неоптимистично, надявам се при теб да е различно, но тези заучени съобщения и най-скорошната тъпотия за бърз отговор на подаден тикет е пълна простотия. В практиката два пъти имах доста тегави казуси. И двата пъти, дори след месеци чатове, предоставяне на документи за верификация на физическото лице, на бизнеса, потвърдителни писма и други, facebook не направиха нищо. Прехвърлят си топката от отдел на отдел и само спамят имейла, че работят по въпроса. Всъщност, оказва се, че си поредният неразрешен случай, който си остава във времето. Да не споменавам едно над 10 разговора на собственика на бизнеса със съпорта им.
 
Нямам отговор. Нито имейл, че съм премахнат като админ. Просто изчезнаха от акаунта ми. Надявам се, че е бъг. Страниците си съществуват иначе. Просто аз нямам администраторски достап до тях. Все едно са чужди.
Сетих се да те попитам, в момента тези страници имат ли активност ( публикува ли се нещо в тях? )
 

Горе