Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!!!

От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Както ти не желаеш публично да оповестиш резултатите все още, така и аз не желая да пиша ЛС засега.Всички неща, които имам по случая са подплатени и има кой да ги потвърди. Желая ти успех. В теб е " ключа".
 
От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Както ти не желаеш публично да оповестиш резултатите все още, така и аз не желая да пиша ЛС засега.Всички неща, които имам по случая са подплатени и има кой да ги потвърди. Желая ти успех. В теб е " ключа".

Към момента не мога да напиша публично подробности, защото тече разследване. Ако някой потвърди самоличността ти ще ти изпратя повече информация.
 
От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Не е ли по-добре просто да има 2 пазара - тръстед и свободен. Свободния да е като сегашния, а тръстед да е за доверени и проверени хора. Само те да го виждат разбира се. В тръстед се влиза според преценка на блинки и кулайс или някакъв екип, както те преценят и там наистина ще е сиурно, че няма да те измамят. Може да се въведе и гаранционен фонд в който всеки да внася някаква сума, която да излиза в профила му и при неизпълнена сделка да се плаща от тази сметка от парите които е вкарал, така който иска ще вижда сумата и ще може да прецени риска да му се изплати тя, ако не му платят. Много неща могат да се измислят, но нека не прецакваме хората които си вадят хляба със статии, като ги забраняме.
 
От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Вече месец чакам заплащане за оригинални текстове, които съм предала във възможно най-кратък срок и то на човек, с когото работя от доста време и с когото се свързах във форума. Започвам да си мисля, че труда на копирайтърите е доста подценен...
 
От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Той не е подценен, подценява се друго нещо.

Ако имаше гарантиран среден човек (MiddleMan / MMing / ОMMing, вземащ %) при сделката, т.е. той получава и средствата, както и предаденото нещо (артикул/услуга/предмет), след което комуникира и съобщава на 2-те страни, че може да се пристъпи към „раздаване“ (кинтите към получателя им, нещото към подателя на средствата). Съответно първо се дава нещото (в случая статиите/текстовете) към подателя, той ги преглежда, казва си мнението дали има/няма за дооправяне (а щом е дългосрочно, то надали има такива проблеми, а директно одобрение), а парите (след като са в средния човек все още) вече се разплащат към писателя на текстове (удържайки си %, разбира се, нали за това ГО прави, за да не изгърми една от 2-те страни „опарена“). И съответно, както може би става ясно, „НЕЩО“ (като получена сума в пари, но не пълен 100% размер, заради таксата) е във всички случаи повече от „НИЩО“ (както е положението към момента).

А откого се подценява това, вече е друг въпрос, но и с hint: некасаещ нито изпълнителят (писач), нито възложителят (поръчител).
 
Re: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Аз съм в ситуация, в която си чакам статиите вече повече от 1 месец и в крайна сметка ще увисна с 50$ и то точно, защото оценявам трудът на копирайтърите бях на принципа да плащам по-рано най-малкото за поощряване и дългосрочно успешно сътрудничество. Уви, ударих на камък...

Единственото, което може да се направи засега е да се дава отрицателен itrader и примерно да се направи една тема на "СРАМА", където да се докладват не измамници, а хора от форума, които изпълняват работата некачествено, забавят срокове, не плащат навреме и т.н... за да виждат всички с кои е рисковано да се работи.
 
От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

И файдата от това… нулева или клоняща към нула (?), след като всеки може да си създаде и нов профил, и нова е-поща, и нова „виртуална“ самоличност, и пак да продължи да си „вее байряка“.

Превантивните мерки са далеч по-ефективни, отколкото за „след допуснат срам“ периода. Това като онова дали ще прелее язовир, няма ли, ще има ли наводнения, няма ли… От ключово значение е превантивността. „Българската ра'ота“ обикновено е както винаги „след дъжд качулка“.
 
От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Би било грешка да се забрани продажбата на нещо само за да се спрат злоупотребите, защото някои хора са способни с всичко да злоупотребяват. Трябва ли всичко да се забрани? Не! Освен това колкото и сайтове в България да забранят продажбата на статии, измамника винаги ще намери нов начин да продаде труда на хората. Забраната за продажби на статии няма да навреди особено на измамника, той ще ги продаде другаде, но ще навреди на predpriemach.com и на много хора, които като мен искат да изкарат нещо с труда си.
 
От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Странно...
 
От: От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от стати

Странно...
Постарай се повече другия път. От мен имаш червенко. Като си ИМ-спеШалист, требе да ги познанавайш тия неща. Тук спам не се толерира.
 
От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Червено и от мен,
А админите да наглеждат или си сложат някаква аларма, та някой такъв като вдига стари теми за брой мнения директно да яде банана.
 
От: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от статии !!

Трябва ми човек за писане на статии на Руски език, но срещам трудност в намирането на оферти в този форум и като цяло в нета. Ако може да ми препоръчате някой и да ми дадете някои насоки и добри практики
как се работи - предварително ако ми се искат пари да давам ли и т.н. Чувал съм, че има инструменти за проверка на уникалността на съдържанието на даден текст, ако някой може да препоръча нещо по темата
ще съм много благодарен!
Поздрави!
 
От: От: Отнасяйте се с много големи съмнения при закупуване на пакети от статии !!!!

Stoineff, точно така трябва да се действа с измамниците. Крадът труда на хората и печелят от това. Не трябва да се оставят да правят каквото си искат и да си мислят, че винаги ще им се разминава. Абсолютно те подкрепям.
 
От: Re: Имайте големи съмнения при купуване на ПРЕДВАРИТЕЛНО НАПИСАНИ пакети от стати

Вярно е че има измамници и от копирайтърите, но рядко се плаща предварително. Това, че сте плащали предварително за дадена поръчка говори добре за вас, но е и доста рисковано. Много малко хора са с такава психика, че когато им е платено вече те трябва да свършат възложената работа качествено и в срок. Аз съм от новите в predpriemach.com и за краткото време, което имах да разгледам сайта съм с доста добро мнение, както от организацията, така и от мнозинството от членовете му. Ако действително има некоректни копирайтъри, както и работодатели аз съм абсолютно ЗА да се направи тема на СРАМА.
 
От: От: Отнасяйте се с много големи съмнения при закупуване на пакети от статии !!!!

Вярно е че има измамници и от копирайтърите, но рядко се плаща предварително. Това, че сте плащали предварително за дадена поръчка говори добре за вас, но е и доста рисковано. Много малко хора са с такава психика, че когато им е платено вече те трябва да свършат възложената работа качествено и в срок. Аз съм от новите в predpriemach.com и за краткото време, което имах да разгледам сайта съм с доста добро мнение, както от организацията, така и от мнозинството от членовете му. Ако действително има некоректни копирайтъри, както и работодатели аз съм абсолютно ЗА да се направи тема на СРАМА.
 
От: Отнасяйте се с много големи съмнения при закупуване на пакети от статии !!!!

Идеята според мен е добра. Готовите пакети със статии винаги, даже бих казала на 90%, крият риск. Подкрепям идеята за 1-2безплатно написани статии за кратко време, за да има възможност човекът да се докаже. В смисъл на качество на материала и бързина на изпълнение.
 

Горе